Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

verus1986
22. pro 2015

@korunka23 Tak to moc gratuluji. Tak snad i u mě se za chvíli začnou i ostatní testy zabarvovat jako tobě 😉

korunka23
22. pro 2015

@vapka ahoj děkuji, bohužel jsem před ms ☹ takže hrůza obavy no

korunka23
22. pro 2015

@verus1986 veru alespon víme, že ty benu nejsou falešné, ale ono je na něm napsané, že je velmi citlivý a ukazuje těhu již 4 dny před ms, mě ukázal cca 7 dní před ms.

verus1986
22. pro 2015

@korunka23 Tak budu držet pěsti, aby ti to všechno dopadlo dobře. Já právě nevím, kdy to mám dostat, jak jsem ti psala. Minulý cyklus 46 dní, tak uvidíme. Zítra zkusím digitální clear blue. Ať vím jestli si budu o Vánocích moct dát víno. Jinak dneska ráno Dr. Max 10 negativní a Facelle z Rossmana, který je 25 tak tam je sice slabá čárka, ale zase úplný duch to není. Takže uvidím.

puutalo
22. pro 2015

Dnes jsem se konečně objednala na prohlídku, čeká mě přímo na Tři Krále, rovnou aby mohla být znatelná případná odezva. Tak uvidím, mám z toho trochu strach, ale zároveň se nechci naladit negativně, aby to ten Shluk buněk neodradilo.

kristka00
22. pro 2015

Jdete někdo na kontrolu po novém roce až? Já jdu až 5.1.2016 i přesto, že jsem si dělala opravdu hodně testů a byly pozitivní, tak doufám, že se udrží a na ultrazvuku už něco uvidím..V tom termínu bych měla být bez jednoho dne v 7 týdnu (dle prvního dne poslední ms)..

kataamisa
22. pro 2015

Drahé srpnovky, mám dotaz. Nějak to asi nevydržím až do toho 4.1. 2015 a asi potřebuju jít dřív někam na UTZ jako samoplátce, ať vím, jestli je vše ok nebo ne ... popravdě mě na začátku pan doktor trochu vystresoval a sice mi je dneska pořád šoufl, ale mám nějak pocit, že se to lepší a tak se trochu bojím ... měla bych být nějak v sedmém týdnu, jestli počítám dobře (v pondělí 14.12. odpovídala dutinka 5+5tt) ... jsem z Prahy (bydlím na Praze 10 a pracuju na Praze 1)

puutalo
22. pro 2015

@kristka00 Jdu až 6. ledna. Dřív to u mě stejně nemá smysl. Měla bych být 6+2. Do té doby nic neřeším, ví to jen manžel. Pokud vše klapne tak jak má, řekli bychom to až na začátku března.

kristka00
22. pro 2015

@puutalo Držím pěsti ať vše klapne 🙂 U nás je to první, tak jsem taková nervóza, protože je to pro nás nové.. 🙂 Tak doufám, že se mimi udrží a vše bude v nejlepším pořádku 🙂 U nás to ví tchýně, tchán a švagrová. Nějak to nešlo utajit..jo a samozřejmě manžel to ví taky 😀 😀 😀

puutalo
22. pro 2015

@kristka00 I pro nás by to byl první potomek. Zatím je z toho v šoku hlavně manžel. Ale má zakázáno to všem říkat. Když odmítám alkohol, říkám, že mi ráno nebylo dobře. To může znamenat cokoliv a zatím se nikdo nevyptával...

mikalan
22. pro 2015

@kataamisa Nějak nechápu ten dotaz? 🙂 Myšleno, kam bys měla jít? Já jsem v 7tt, u dr. jsem byla 5tt na UTZ a krvi - 256 HCG a dutinka, 6tt na krvi - 5.000 HCG, teď - 7tt na UTZ - obrázek, taková bublinka v tmavé kouli vyznačená křížky. Chodím k báječnému dr. na Jindřišskou - Gyndea, který mě i operoval, rozhodně ho doporučuju. Známá měla potíže, několik raných potratů, ale v jeho péči v pořádku odnosila 2 dítka a nedá na něj dopustit a ani já. 🙂

kataamisa
23. pro 2015

@mikalan ahoj - jsem totiz uplne zpitomela a dala jsem prispevek do uplne jiny diskuse ... ja uz mam tehotenstvi potrvzeny, jen se ceka na dalsi kontrolu, kdy bude pan doktor hledat srdecni akci a ja jsem si rikala, ze se mi az do te dalsi kontroly nechce cekat, ze si nekam zajdu se na buracka juknout, no 😀 Ale ne, asi radeji vydrzim ...

puutalo
23. pro 2015

@kataamisa Ber to tak, že jestli to má ten malý červík zvládnout, tak to zvládne. Do 3. měsíce stejně není nic jisté. Já to tak beru, nikomu to neříkáme a beru to zatím s nadhledem.

andreejkaa
23. pro 2015

Ahoj holky, co myslíte? Jsou tam dvě čárky? Jsem 10 DPO. To by byl pro mě ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem!

puutalo
23. pro 2015

@andreejkaa Trochu to tam tmavne. Počkej si ale na menstruaci.

timotek69
23. pro 2015

@andreejkaa vidiim;)

andreejkaa
23. pro 2015

@puutalo ta by měla být za dva dny.... tak uvidíme 🙂

pekkaa
23. pro 2015

@andreejkaa vypada to podobne jak moje carka 10dpo😉. A ten modrej je dr. Max?

andreejkaa
23. pro 2015

@pekkaa áno 🙂

pekkaa
23. pro 2015

@andreejkaa tak tomu verim na 100%.
Gratuluji!!!😉
At se jenom mimi drzi!

andreejkaa
23. pro 2015

@pekka kéž by! Moc děkujiii

puutalo
23. pro 2015

Manžel mi dovezl jako překvapení k večeři lososové sushi. Mám ho moc ráda, ale nenapadlo mě mu říct, že bych ho jíst neměla. Pouze jsme se bavili o tuňáku, který by se neměl jíst vůbec. Jelikož bylo dost drahé, snědla jsem ho. Teď mám výčitky a celkem velkou obavu, abych něco nepodělala. Nejsem hysterická, ale dvě čárky pro nás byly namáhavé a je pár věcí, které jsem se rozhodla odepřít si. Dokonce jsem odstěhovala moji milovanou kočičku ven, měli jsme ji vždy na noc doma, přes den pobíhala po venku. Je to můj miláček. Ale od té doby, co zjistila, jak se loví myši, mám strach z toxoplazmózy a chodím se s ní vždy jen na pár minut každý den poňuchňat. Dostává ode mně i kapsičky, ale tu myš denně si nedokáže odepřít. Pak si vždycky dezinfikuju ruce a obličej.
Mám teď večer dost smutný. Těšila jsem se, že bude s námi o Štědrém večeru a mrzí mě, že bude sama venku. Plus to snědené sushi. Depka se mě nechce pustit...

xinka
23. pro 2015

Nechápu, chudák kočka. Zdaleka bych to s tou toxou nevidela tak zlé, jsou i jine zdroje nákazy a o dost přístupnější. No a kocku jste měla až do teď a stejně se mazlite tak neni duvod ji davat na noc ven. 😀 A suši? Hlavně jestli chutnalo, pustila bych to z hlavy, už je stejně snedene. 😀

puutalo
24. pro 2015

@xinka Pokud je žena toxoplazmózou nakažená ještě před otěhotněním, problém to není. Pokud se nakazí v těhotenství, může to plod zabít. A já toxoplazmózu nemám. Přenáší se výkaly. Záchod má sice v koupelně, ale pokud jeden den záchod nevyčistíme (resp. teď už jen manžel), jdu nákaze naproti. Kdo ví, že jsme se snažili o miminko, tak řešil jediné - to budete mít kočičku pořád doma? Vždyť se nakazíš... Až mi to začalo být divné a poslechla jsem. Vždycky se dokážu rozhodnout, ale tady tápu, protože to jsou rady od lidí, kteří mi nikdy neradili zle.

desencanto
24. pro 2015

@puutalo jsem ve 40tt a sushi jsem si dala několikrát.. Hlavní je vědět, že je z místa, kde ho dělají čerstvé... S kočkou se ti vůbec nedivím a jestli chytá a žere myši, sorry ale vůbec bych k ní v tehu nelezla.. Kór když chodí po venku.. Mě i tchyně odhanela od jejich kočky, nevěděla jsem proč, až mi řekla o této nemoci..

Zkus se nestresovat, bude to lepší

xinka
24. pro 2015

@puutalo já chapu váš strach, toxu mam a vim co je to zac, ale kdyz se s kockou mazlite tak to v podstatě úplně stačí, tak pak už mi prislo hloupé ji vyhánět na noc. 😀 a hlavně kočka je sice zdrojem nákazy, ale take úplně stac

xinka
24. pro 2015

Stačí špatně tepelně upravené maso a už je hotovo. Neni to s nakazou tak jednostranne a kocky jsou mnohdy zbytečnou obětí. 😀 omlouvam se píši z mobilu a omylem jsem předčasně odeslala. 🙂

pekkaa
24. pro 2015

Souhlasim, ze kocky jsou casto zbytecnou obeti. Z mnohych jinych zdroju muzes onemocnet snadneji.
Pokud cistite pravidelne zachod, nebo to dela manzel, tak bych se nebala.
Casteji se muzes nakazit zo spatne umyte zeleniny nebo ovoce, nebo spatne upraveneho masa.
Pokud se nemachas v kocicich vykalech tak to bude ok😉

Ja ten strach ale chapu. U rodicu v dome jsou taky kocky. Kocky mam normalne strasne moc rada, ale ted se taky podvedome vice bojim a moc si je k sobe nepoustim..

lamia
24. pro 2015

I u koček doma stačí zvýšena hygiena, ideálně když se jim o WC stara v tehotenstvi někdo jiný a prostě si hodně umyvat ruce. Zdroje nákazy většinou nejsou kočky, ale syrové maso. My měli v mém prvním teh.kočky 3, domácí, co ale chodí ven. Po kontaktu jsem si umyla pořádně ruce a WC pokud nebyl muž doma jsem cistila v rukavicich,ačkoliv na to byla samozrejme lopatka, takže s tím nijak člověk primo v kontaktu nebyl, cítila jsem se lip v rukavicich🙂.

mimi1004
24. pro 2015

@puutalo Souhlasím s holkami, zbytečně jsi kočku vyhnala ven. Pokud se neválíš v jejích výkalech, nemáš se čeho bát. A dříve se nakazíš ze špatně umytého ovoce a zeleniny. Když jsem byla těhu já, tak jsem se vyhýbala čištění jejího záchoda. Jinak jsme spolu "komunikovaly" úplně běžně beze změn.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru