Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
17. kvě 2016

@luckybara hmm TJ mi lito :'(tak vítej v 2 clennem klubu a kdy ma byt MS vyvolavacka nic? Já furt marne čekám...na krvi jde byla před 8dny a testovat znovu zkusím ve čtvrtek ale asi hormon.nerovnovaha už si fakt radsi nic nemyslím jen chci už konečně byt v klidu...pomalu i závidím těm co už MS dostali...tohle je na palici :'(...

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 jo to by byl i šok ;) dnes nevím proč optimismem nehyrim asi to už nedávám...to čekání

mimimimi
17. kvě 2016

@yukonek doufám že je u tebe vše ok ;) co výsledky?

milujicimamina
17. kvě 2016

@mimimimi dostala ale silna jako nikdy a k tomu psychika na bode nula

mimimimi
17. kvě 2016

@milujicimamina hmm 😐 to věřím protože stačí ze vidíš náznaky na testech a pak tohle :( Ale neboj nic z toho se oklepes, jen opravdu jestli muzu radit tak fakt je lepsi testovat az v termínu MS...ja mam psychiku taky nějakou šouplou, protože pořád nevím kde je problém ze mi teda nechodí kdyz testy a krev byly negativní...jak mám jít na hormon.profil kdyz si ani nepřijde...tj situace fakt na mašli...od posledni MS je to už 72dní...to budu čekat celý rok najednou nebo co? Jako mívala jsem ji vzdy opožděnou ale az takhle moc snad ještě nikdy, ani kdyz to otěhotnění bez MS tenkrát vyšlo ...

luckybara
17. kvě 2016

@mimimimi jj nejhorší je to čekání,prsa mě bolí už týden,mám je pardon ,,žilnaté,,tož nevím jak dlouho čekat ms od 30.4nikde tož nevím..

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi hlavu vzhůru 😌 já už objednávám teploměr, malinik a nějaké vitamíny, kdyby to nevyšlo. Ale pokud nejsme úplně nemocné, jednou to musí vyjít 😉

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi ještě nemám, jsem jak na trní

ms.neomagic
17. kvě 2016

Ahoj holky,ja jsem soupla cela..ne jen psychika a jdu do toho Inofolicu..cetla jsem spoustu poz.pripadu.

mimimimi
17. kvě 2016

@luckybara tj taky už delší doba u tebe hmmm😐 tak to jsi asi taky nervózní... já si nic neslibuju asi už, ale ať už laskavě dojde...tech 14dni čekání je nekonečných a nejhorší je že stejne ani tak přijít nemusí a půjdu na druhou vyvol.injekci 😒...

@mi89 s tím testem to zkusíme a jestli nic tak jdu k psychousovi aby mě nahodil do symbiozy a uz jsem nic neresila 😂 ...a dost už nebudu 😄 musím to už zvládnout a taky doufá ze v pozadí neni skrytý zdrav.problem 😣

@yukonek jeee a v kolik dají vedet? TJ hrůza cekat na takové sdělení, ale určitě tam mimisek je a ty se budeš moci radovat, moc Ti přeji aby byly hodnoty parádní 😊 a nepochybuji že budou 😉...

ms.neomagic
17. kvě 2016

Kdo ma zajem zde je diskuze INOFOLIC..

luckybara
17. kvě 2016

@mimimimi hlavně at to nejsou ty zdravotní problémy,každopádně pokud ms nedojde do 22.5.čůrám ,pokud nebude do 2.6. mám dojít na vyvolávačku

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi moc děkuju jsi hodná 🙂 nevím kdy dají vědět, snad každou chvílí

emko1979
17. kvě 2016

Ahojte kocky 🙂 tak dúfam že všetky ste V tom 😉 ja by som sa veľmi tesila už konečne :( čo vám budem o tej psychike a miliónoch testov..ved to všetky snazilky poznáte :(..ja som dnes mala dostať. .zatiaľ nič. .okrem hlienu akoby ovulacneho. .tak uvidím či to je predzvesť ms alebo snáď tehu..modlím sa..Ak nie tak teraz počas MS mám ísť za primarom objednať sa na tú operáciu aby videli priechodnost vaječníkov :-/..držím vám všetkým palčeky. .nech sme všetky maminky čo si to želáme

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi Snad to není nic horšího než jen osud a čas 😉 já už dole nic, břicho neboli, přešlo to, takže to nechápu 😃

mi89
17. kvě 2016

Holky, když by teda bylo teoreticky uhnizdeni, kdy se to ukáže na testu?

marrouc
17. kvě 2016

@mi89 dobra otazka. Projela jsem milion diskuzi a nikde o tom ani slovo 😊taky by me to zajimalo.

digisek
17. kvě 2016

@mi89 na TT testu se nemusí ukázat vůbec nic do dne kdy má přijít MS, u někoho se to může ukázat až po tom co měla MS přijít, ten TT test je založený na hladině hCG a ta může stoupat pomalu......takže pokud je ta hladina nízká tak může být TT test sněhobílý dost dlouho, a až po termínu MS se může začít ukazovat čárka.........uhnízdění vajíčka spouští produkci hCG, ale v jakém množství to je u každé individuální......takže na tvojí otázku se nedá odpovědět přesně

mi89
17. kvě 2016

@digisek ale do uhnizdeni se nic neukaze tím pádem. Děkuji, tak mi to stačí 😌

digisek
17. kvě 2016

@mi89 přesně tak 😀

leymea
17. kvě 2016

@mi89 me uz dneska taky nic neboli 😀

mi89
17. kvě 2016

@leymea to je dobrá zpráva 😌 pak budem nahrávat jen testy a držím pěstí ať jsou pozitivní

milujicimamina
17. kvě 2016

Holky ja nevim proc zkusila jen test abych vedela , ms byla vcera silna dnes jen spinim, a je tam zas lip videt nevim co si myslet a tak jdu ve ctvrtek na vlastni pest na krev dam pak vedet jen me to zajima jestli nemam hladinu porad nejak zvedlou

milujicimamina
17. kvě 2016

@ms.neomagic take nad nim uvazuji

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 do 5ti dni prý po nidaci (uhnízdění) ...prý už by mohlo byt vidět...zalezi na rychlosti nárůstu hcg...

@milujicimamina a hodis foto? To by bylo skvělý 😉

milujicimamina
17. kvě 2016

@mimimimi nemyslim si ze tehotna po vcerejsi ms

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi tak výsedky mi furt neposlali, tak jsem tam volala jak to vypadá a sestřička mi řekla, že HCG mi neřekne, ale že jsem objednaná na úterý a určitě tam už bude něco vidět 🙂 takže asi dobrý? Kdyby to moc nerostlo, tak by mi to asi neříkala, co myslíš? HCG nechtěla říct asi proto, že na to prý ještě musí mrknut doktor a přímo doktor podává veškeré info.

mimimimi
17. kvě 2016

@yukonek takže co děvče???!

@milujicimamina to nevíš 😉😊

mimimimi
17. kvě 2016

@yukonek telepatie vid 😂 se ozvu kdyz pises 😄 no ty si tě teda dávají 😄 Ale to vypadá moc dobře...kdyz říkala že bude něco uz snad vidět 😊😉 asi bych měla radost, paráda snad bude vše ok 😉 👌☀ Buď do té doby na sebe opatrná 😉😊 A jestli si občas testujes tak ti to čekání příjemně uteče 😉...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru