Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tynulkaxix
20. zář 2015

@edinka126 já jsem taky mela jeden den slabší čárku, pak jsem zkusila test ještě odpoledne a byla silnější. Určitě To Bude V pohode🙂

westie
20. zář 2015

@tynulkaxix jj, je super tam tu carku videt, ale clovek si nabehne, kdyz vsude cte, ze ma testovat obden, protoze se hcg tak rychle nezveda, nevydrzi to a testuje a najednou ta carka opravdu nesili - i kdyz vim, ze je to normalni, stresuju se z toho... A to jsem si rikala, ze az to jednou prijde, budu nad veci 😀 😀

bajunka
20. zář 2015

@tynulkaxix ty ses testovací cvok 😀 ,citis se ted aspoň klidneji?Dej pak vědět jak jsi dopadla na gynde.

tynulkaxix
20. zář 2015

@bajunka no a😀 já se za to nestydim😀 člověku je pak lip

dubnacek
20. zář 2015

@tynulkaxix no vidis ja ti to rikala,presne tak jsem to mela i ja😉) i ted digi jsem mela jako ty a to jediny me uklidnilo😉)

dubnacek
20. zář 2015

@edinka126 to uz duch neni je to pekna carka😉))

svlocka
20. zář 2015

@tynulkaxix tak to moc gratuluji konecne ze? 🙂

bajunka
20. zář 2015

@tynulkaxix já netestovala už dva dny tak mě svrbí prsty,ale zkusí vydržet do zítřka 🙂

tynulkaxix
20. zář 2015

@svlocka snad jo🙂 v utery jdu pro jistotu k dr, tak doufám že už tam něco uvidí. Když tam půjdu budu 5+0 to by mohlo jít něco vid

tynulkaxix
20. zář 2015

@bajunka tak to té obdivuju🙂 Já bych na ten papírek mohla curat furt😀

bajunka
21. zář 2015

tak jsem ráno zkontrolovala jestli fazolka přes víkend nevypadla a řekla bych, že už je zabydlená dobře 🙂

tynulkaxix
21. zář 2015

@bajunka Ahojky akorát jsem na tebe myslela a chtěla ti napsat co testik🙂 to je úplne ukázkový test, krásný

bajunka
21. zář 2015

@tynulkaxix a tys dnes netestovala?

tynulkaxix
21. zář 2015

@bajunka neblbni 😀 to bych nebyla ja

tynulkaxix
21. zář 2015
dubnacek
21. zář 2015

tynulkaxix a bajunka tak devcata obema moc gratuluji a verim,ze vse bude v poradku😉)

tynulkaxix
21. zář 2015

@dubnacek dekuju. Zítra jdu na gyndu tak snad vše bude ok. Doufám že už tam něco uvidí

westie
21. zář 2015

Ahoj, dnes jsem byla na krvi a mám výsledek hcg 676 - měla bych být 5tt+0, podle různých tabulek je ta hodnota spíš nižší, ale budu věřit, že to dobře dopadne 😵 Myslela jsem si, že jsem celkem kliďas, ale už se několik dní nervuju - nejdřív z testů, teď zase z toho, že to není tabulková hodnota... Příští týden ve středu jdu na kontrolu, tak snad už bude něco vidět... držím nám všem pěsti 😉 🙂

tynulkaxix
21. zář 2015

@westie a testy si mela Hezký? A utz ti nedělal? Určitě to bude v pohodě 🙂

edinka126
21. zář 2015

Baby a poradite mi?kedy.mam navstiivit gynekologa?po kolkych dnoch meskania mrchy??

pekkaa
21. zář 2015

@edinka126 zavolej si tam. rekni kolik meskas a reknou ti. vetsina objednava az na nejaky 7-8.tyden... ale klidne si tam zavolej hned po pozitivnim testu

westie
21. zář 2015

@tynulkaxix utz dělají, až když je vidět srdíčko, což jdu ten příští týden (snad už bude). test ze dneška přikládám - přijde mi hezký, rozhodně sílí od minulého. Snad to bude ok, já vlastně ani nevím, jak se to přesně při umělém oplodnění počítá - ovulaci jsem měla až 16DC, transfer 5 dní starého embrya proběhl 6 dní po ovulaci, takže bych dnes měla být teoreticky19DPO. Ale rozhodla jsem se, že si to už opravdu začnu užívat, protože ten stres je hrozně vyčerpávající 😀

westie
21. zář 2015

@tynulkaxix jeste te test 😀

tynulkaxix
21. zář 2015

@westie u nás je dr a tím ze jsme defakto na vesnici tak když chceme tak ho udělá, ona je opravdu zlata. A opravdu Krásná čárka🙂 Já jsem zvědav a jestli u mě něco uvidí, ja budu 5+0 zitra🙂

slunicko01
21. zář 2015

@bajunka
@tynulkaxix testy máte krásný, tak ať je vše v pořádku... ☺

tynulkaxix
21. zář 2015

@slunicko01 snad bude🙂

svlocka
21. zář 2015

@tynulkaxix jo melo ume videl dr uz 4+6. 🙂 tak pak napis jestli videl. 🙂

tynulkaxix
21. zář 2015

@svlocka fakt? Tak snad uvidí i u mě🙂 a mela jsi pravidelnou ms?

edinka126
21. zář 2015

@pekkaa@ dakujem Ti si zlatáá 🙂

pekkaa
21. zář 2015

@edinka126 neni zac🙂. Drzim palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru