Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dubnacek
29. zář 2015

@kecka28 zkus se podivat na muj,ja sice nevim kolik to bylo,ale byl slabucky😉

zlatkavlk
29. zář 2015

@anyt9178 ahojky, já jsem začátkem těhotenství přestala pít úplně kafe, prostě mi najednou přišlo uuukrutně hořký, znovu jsem ho začla pít až zase ve třetím trimestru, a i to omezeně, i tak pořád běhám na malou 😀 taky jsem v úvodu hodně ujížděla na takových "dobrotách" jako jsou párky, klobásy a paštiky - ty jsem předtím téměř nekupovala...vždycky jsem se pak mimču omlouvala že ho láduju takovejma bombama... 🙂

anyt9178
29. zář 2015

@zlatkavlk no na to kafe jsem uplně zapoměla 🙂 na to jakej jsem byla kafař tak teď si dám max ráno a to mi ani nechutná 🙂 já třeba nemusela maso a teď musim každý den aspoň kousek vepře 😀

viovka
29. zář 2015

Ja mela na zacatku tehotenstvi ukrutnou chut na parky, sladky jsem nemohla ani videt. Pak jsem v 6tt odletela na dovolenou a pokazde se mi rano udelalo zle, protoze po celem hotelu smrdeli smazeny vajicka 🙂 ani se mi na ty snidane nechtelo hodit.

anyt9178
29. zář 2015

U mě jen představa vajec je hrozna okamžitě se mi otáčí žaludek 😀

marycz
29. zář 2015

Dnes 26DC a takýto test? Čárka byla vidět hned, cca do 15 sekund. Je to možné?!

marycz
29. zář 2015

Mám pocit, že ovulka byla dřív...ale nevím přesně kdy :D

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz tak to už je krasna čárka, gratuluji🙂

viovka
29. zář 2015

Pekny testik 🙂 gratulace

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix
@viovka
teď už jen věřit, že bude vše OK, 8/2013 - biochemické těhu a 11/2014 - zamlklý potrat + kyretáž ... už mám toho dost a chci, aby to teď bylo v pořádku 🙂

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz určitě to bude v pořádku. A mezi tím si ne otěhotněla? Já měla minuly měsíc biochemicke tehu, tak taky doufám že bude vše ok

dubnacek
29. zář 2015

@marycz ver ze bude ja mam za sebou 2x zamlkle tehu a pokazde kyretaz a ted jsem 25tt a porad verim,ze se chlapecek narodi v poradku😉))

krmv
29. zář 2015

Tak se hlasim a vysledky krve hcg 454. tak ted cekat uz jen na ultrazvuk zda je vse v poradku. drzim pesti ostatnim

tynulkaxix
29. zář 2015

Holky mi řekněte čím to zamlkle tehu je? ☹

tynulkaxix
29. zář 2015

@krmv tak to je super. Určitě to bude v pořádku🙂

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix ne, mezi tím vůbec nic....už jsem ani nedoufala a nevěřila...a přece je to tady :D

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix čím to zamlklé těhu je, nevím, ale vloni jsem zjistila, že jsem těhu 12.10.2014 a když jsem byla 3x na vyšetření, vždy jsi mě volal po týdnu, tak jsme byli skoro o 10 dní mladší...pak se rozběhlo i srdíčko, ale bilo pomalu...a o týden bylo po všem....takže asi tam nebylo něco v pořádku...

milujicimamina
29. zář 2015

holky je tu vubec někdo komunikativní? 😒 kdo je po ovulce ? 😵

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix dle výpočtů jsem byla 9+0tt, ale dle utz jen asi 7+3

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz tak to je mi lito. Já měla minuly měsíc to biochemicke těhotenství tak doufám že tenhle měsíc bude v pořádku. Přece nemůžu mit 2 měsíce takovou smůlu☹

tynulkaxix
29. zář 2015

@dubnacek muzu se zeptat v jakem časovém rozmezí si mela ty zamlkle těhotenství?

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix neboj, teď už to bude vše v pořádku 🙂 držím palečky 🙂

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz snad ano. Ale Tak je mimisek o pár dnu menší

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix o kolik?

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz to mi ještě nikdo neřekl. Ale když je byla v neděli na pohotovosti s bolestma tak už tam sel plod vidět tak to nemůže byt o hodně

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix a jak víš, že je menší?

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz protože mi to říkala na gynde

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix aha, někdy se to ale prý vyrovná...četla jsem někde, že holka měla mimi o pár dnů menší a nakonec ve 12 tt se zjistilo, že je dokonce větší....takže hlavně musíme být v klídku a věřit 🙂

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix a v kterém tt jsi teď? dle výpočtů...

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz dle poslední ms jsem dneska 6+0

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru