Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell jo podsvitila jsem je a jdou vidět oboje

lzii
4. říj 2015

@miranell to jsme dve 😉

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell osvětlené zespodu

dubnacek
4. říj 2015

@snazimese2015 co my zeny neudelame pro to aby jsme videly to co videt chceme😉.Neni lepsi si jeste dva dny pockat a carka by mela sama byt pak krasne vyrazna,nebo alespon o neco vic tmavsi??? Tady pod osvetlenim videt jsou,jen bych to nebrala zatim jako pozitivni test,je di=ulezite aby byla carka videt normalne na svetle a ne jen podsvetlena.Kazdopadne zkousej dal a drzim palecky 😉

snazimese2015
4. říj 2015

@dubnacek to mi poradila jedna maminka já bych to jinak nedělal a a další testy už nemám tak nebudu už zkoušet musím to dostat jiná možnost neni

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 Je to jak jsem řekla jsou pozitivní, věř mi. Mám za sebou pět let testování a nikdy to takhle nevylezlo, jen když jsem byla těhu. A že jsem jich spotřebovala pěkných pár stovek 😀

vapka
4. říj 2015

@snazimese2015 Jj, miranell má pravdu 😉

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 a jaktože jiná možnost není? Co ta velmi pravděpodobná možnost, že jsi těhotná? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell 😀 😀 😀 to by bylo fajn ale že by to vyšlo sotva nastoupim do práce ?😀 😀

milujicimamina
4. říj 2015

@monikavitezslav jak jai na tom? Dpo a kplik dni do MS?

dubnacek
4. říj 2015

@snazimese2015 tak zrovna tady bych ale rekla,ze je pozitivni mas,zkus opravdu jeste zitra nebo v ut a uz by to melo byt lepsi😉)

milujicimamina
4. říj 2015

@snazimese2015 je pozitivní vidim krásné ruzove 🙂

monikavitezslav
4. říj 2015

@milujicimamina dávala sem foto už sem to vzdala 7dpo a stále slepota.

cacenka_d
4. říj 2015

@monikavitezslav treba bude ;) hold pak s 2 za krkem se hur drzi :/

cacenka_d
4. říj 2015

Technicka s tim prosvetlovanim, ktery me nikdy nenapadlo ;) Neni pri prosvetleni videt carka i bez testovani trebas? Jako je tam, ale ja mela posledni test ;))

monikavitezslav
4. říj 2015

@cacenka_d vzdala sem to sem akorát neprijemna na manžela a nechci aby se nám kvůli tomu rozpadlo manželství. Hold budu mít jen dva prvky:_( pridávám poslední foto a loučím se všem co se snaží držím palecky

miranell
4. říj 2015

@snazimese2015 většinou to tak je, když právě nastoupíš do práce, když se ženská chystá na umělko, tak najednou bum a je to tam 😀

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav 7 dpo je dost brzy ....

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav já tam vidím čárku mimochodem...

snazimese2015
4. říj 2015

@monikavitezslav já ji vidím taky 😉 🙂

marycz
4. říj 2015

@snazimese2015 ano, bývá to tak...já jsem teď necelé 2 měsíce bez práce a od 1.10. jsem měla nastupovat...tak jsem vyšla s pravdou na povrch a nakonec jsme se domluvily, že nenastoupím, protože bych stejně šla brzy na nemocenskou (doktor mně řekl minule, že další těhu bude na rizikovce)...

marycz
4. říj 2015

@monikavitezslav a já ji vidím taky 😉

monikavitezslav
4. říj 2015

Někdo tady včera psal ze to může být jen kontrolní po zaschnuti každého testu tak já nevím:_(

milujicimamina
4. říj 2015

@monikavitezslav to je brzooo já dnes asi 8 dpo včera večer duch ráno nic,ale ještě máme čas 🙂 dojela jsem si do.lék.max ted tak zkusim Maxe ještě

babbota
4. říj 2015

@monikavitezslav Jsem tady tichý pozorovatel, ale nedá mi to nenapsat. Také dušíka na tvé fotce vidím, ještě zřetelněji je vidět u tvé KZ. Jsi teprve 7 DPO, takže je ještě velmi brzy. Každý má hodnotu HCG jinou, takže bych flintu do žita neházela. Já jsem u druhého těhotenství také testovala (první bylo nečekané a zjistila jsem ho až nějak v 6tt) a v den vynechané menstruace jsem teprve měla slabého ducha a pomaličku sílil, dnes je z něz skoro 2 letý kluk. Tkže nic nevzdávej ale ani se zbytečně nestresuj 😉

miranell
4. říj 2015

@cacenka_d ne, pokud jsem prosvítila jakýkoli test, který byl použitý a nebyla jsem těhotná, tak byla vidět pouze ta testovací (ta, která se vybarví když test použiješ), pokud jsem těhotná byla, tak najednou vylezla i ta druhá, která potvrzuje těhotenství, i když za světla byla sotva vidět. Poznámka na okraj, musí se to dělat pouze u suchého testu, pokud je ten test ještě mokrý tak se to také neukáže. Takže počkat pár hodin až úplně uschne a pak teprve prosvítit.

miranell
4. říj 2015

@monikavitezslav vem baterku, nebo jakékoli světlo a prosviť to skrze, jakobys chtěla prosvítit diapozitiv, pokud je pozitivní tak ti vyleze, pokud je to ryska tak se to ztratí. Nemůže se to zabarvit pokud tam není hcg....

miranell
4. říj 2015

@babbota @monikavitezslav @cacenka_d @snazimese2015 Další možnost je použít ovulační test, pokud ho použijete a budete mít pozitivní, nebo skoro, tak je to jasné, protože proč by jinak byl, když teď nemáte ovu že? 😀 opět vlastní zkušenost, mě to totiž ovu test ukázal o dva dny dříve než těhotenský a v den kdy se mi podařilo prosvítit těhu test a najít tam // byl ovu test už úplně pozitivní 😀 😀 😀 😀

monikavitezslav
4. říj 2015

Můj muž mi tvrdí ze na fotkach nic nevidí ale na testu jo ale taky má strach aby ti nebyla jen ryska

snazimese2015
4. říj 2015

@miranell to jsem právě někde taky četla proto jsem zkoušela i ovu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru