Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marycz
7. říj 2015

@bajunka a v kolikátém tt?

bajunka
7. říj 2015

no nějaký 7-8 tt, já měla tělísko tak mě ani nenapadlo, že bych mohla být těhotná, jsem špinila tři týdny a ty bolesti se stupňovaly, jen jsem si furt říkala, že si třeba to tělísko ještě "sedá", měla jsem moc práce, tak jsem tomu nevěnovala pozornost,až se top prostě nedalo vydržet, doktor mě pak pěkně sprdl,
Teď ty bolesti na začátku byly spíš tlakové... nebo když sebou nějak prudce pohnu, tak jakoby vystřeli,ale to je všechno v pořádku.

monikavitezslav
7. říj 2015

@marycz 6tz a nikomu to nepřeju.

hermanek1985
7. říj 2015

@cleira tak to musím prvně koupit test..uvidím. .moc se mi nechce 🙂

cleira
7. říj 2015

@hermanek1985 naprosto tě chápu 🙂 já o tom pořád přemýšlím, že bych si ho udělala zítra. Ale když to mám dostat až v pátek, tak asi počkám. Ale hlodá mě to 😀
A máš nějaké těhu příznaky? 😀

mercedesse
7. říj 2015

já měla pozitivní 25 dc a cyklus dlouhý 32 dní. A čekat do ms jsem nikdy nevydrzela☺

cleira
7. říj 2015

bojím se, že se plaším zbytečně. Že ms teprve čekám a nemeškám. Možná že to zítra (radši) ráno zkusím 🙂

marycz
7. říj 2015

Ahojte holky, tak mně to nedalo, dojel manžílek z práce a jeli jsme k mojemu Dr., dneska je do 17.00...mimoděložní naštěstí vyloučil a v děloze nám roste dutinka, která už má 0,71cm a prý tam vidí i nějaké echo...ptala jsem se ho, co to znamená a říkal, že se v dutince tvoří žloutkový váček a v něm embryo, ale je to ještě tak malinké, že to nejde vidět...dle mých výpočtů jsem od MS 4tt+6, dle doktora 4tt+5 a dle ultrazvuku 4tt+6, takže nám to krásně odpovídá....holky, ani si neumíte představit, jak se mi ulevilo...další kontrola 19.10., takže to čekání nebude tak dlouhé...

slunicko01
7. říj 2015

@marycz tak to je krásný ... ☺

tmp11
7. říj 2015

@marycz no to je supeeeeerrr

lzii
7. říj 2015

holky to inplantační spineni neni u kazde zeny ze ??

marycz
7. říj 2015

@lzii ne, nebývá to u každé ženy...může i nemusí se objevit...

lzii
7. říj 2015

@marycz já jen ze to byla prvni otazka na co se me Doktroka vcera ptala , neak jsem to presla a dnes si vzpomnela . No a u me zadne krvaceni nebylo , max bílý výtok ..
Tak dekujii 🙂

milujicimamina
7. říj 2015

Jéje to mimodelozni,to.je.noční můra porad me dloube na pravé straně,☹ já prožila spontánní.potrat v 8 týdnů,vše ze mě vypadlo během čtvrt hodiny 😢 strašné,takže se bojím už dokud nebude na světě bude to o strach

milujicimamina
7. říj 2015

@lzii já jsem nidaci nikdy neměla,ted mám takový vodovy bílý výtok nebo co to má byt,porad jsem mokrá a letím na záchod jestli ms jak blbec 😀

mercedesse
7. říj 2015

@milujicimamina měla jsem to samé, samovolný potrat kolem 8tt a příšerná bolest u které jsem myslela, že umřu a pak další těhu v pohodě a taky dloubání na pravo, ale nic to neznamenalo, prostě se to dole jen různě natahuje. a výtok je normál, je to jeden z příznaků těhotenství. Na jednu stranu jsem ráda, že mě už další těhu nečeká a mám odrozeno. Ten strach po celou dobu těhu mě ubíjel.

milujicimamina
7. říj 2015

@mercedesse mě už šibe ted jsme dělala max test a na něm nic 😖

romelia
7. říj 2015

Mám dva dny zpoždění menstruace a ducha na testu co myslíte?

dzogobela
7. říj 2015

@romelia vidim ho 🙂

vapka
7. říj 2015

@romelia také vidím 😉 tak ať sílí 😉

jarkakr
7. říj 2015

@bajunka Jaké tělísko jste měla/máte?

milujicimamina
7. říj 2015

@romelia vidím krásně 🙂

cocochanel85
7. říj 2015

@romelia Je tam 🙂

dubnacek
7. říj 2015

@milujicimamina podivej ja zase mela 2x zamlkle tehu a jednou s dvojcatkama hruza.Ver e vetsi strach s tmto tehu jsem snad nikdy nemela,ale verila jsem,ze vse bude dobry.Zustan v klidu a pro vetsi klid si vazne kup ten clearbludigitalni ten ti to urcite ukaze a pak uz nemusis testovat na tehle prozkach a byt nervozni😉.

romelia
7. říj 2015

Holky ženy Já tomu porad nemohu uvěřit 🙂

milujicimamina
8. říj 2015

tak jsem ted udělala mamatest a dr max a nic 😒 tak asi počkám až ms dojde

milujicimamina
8. říj 2015

No.najednou do 5 minut naskočila,já to nechápu

romelia
8. říj 2015

podle me je čárka slaba protoze je to ještě moc brzy se je to čárka skoro jako u me 🙂 Já mám 12. DPO ale menstruaci bych už normálne mela

cocochanel85
8. říj 2015

@markyska88 Myslím, že dnes začne 1DC 😠 včera večer bolesti, test ráno krásně bílý a sem protivná ..Teplota je ale stále 37,2 😒 odpo si zajdu na gyndu, ať mám klid na duši. Ještě jedna věc: dočetla jsem se, že čípek má být před MS měkký a dole, lehce hmatatelný..jám ho mám teda hodně nahoře a tvrdý, skoro sem ho nemohla najít a na prstu zůstal takový bílý krémovitý výtok a na kalhotkách nic 😕 jsem z toho jelen...

marycz
8. říj 2015

@cocochanel85 dle čípku bych to moc nepozorovala, protože se může měnit každou hodinu...máš ho nahoře a tvrdý a za 3 hoďky může být měkký a dolů a přijde MS...to jen pro info...ale každopádně věřím, že to tak u Tebe nebude a budou // na testu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru