Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dyslovka
25. zář 2016

@simi1510 : spravne 🙂 dokonce uvyzuji, ze se na cele snazeni vyprdnu a pujdu na darcovstvi 🙂 zjistim, zda jsem v poradku 🙂

laura1972
25. zář 2016

@petula1985 gratuluji🙂

alicie_k
25. zář 2016

Ahoj holky, kdo mě tady trošku znáte 🙂 díky pozitivním tt jsem se v pátek odhodlala k odběrům krve a hcg přes 700! I ostatní hormony jsou v pořádku. Na UZ se ještě nechystám, ale zatím se mi aspoň trochu ulevilo, že to zas není biochemické...
Krásnou neděli...

ms.neomagic
25. zář 2016

@alicie_k moc gratuluju a moc ti to preju..porad se opatruj 🙂

panceta
25. zář 2016

Mooc gratuluji, tak hlavně v klídečku 🙂 Také Vás poprosím o radu 🙂 Myslíte že je tam dušík??? Moc si miminko přejeme 🙂 Z nedočkavosti je testováno přes den a popravdě za "čerstva" ani nebyl vidět 😒

fifacek
26. zář 2016

Jdu k vám holky zlatý zase pro radu.. Dnes je to 9den po ET a na testu z raní moči ani dušík... Neměl by se už ukázat? V sobotu jsem malinko špinila ale včera odpoledne už zase nic... Myslíte si že je ještě naděje že se objeví?

lucky22
26. zář 2016

@fifacek A kolikadenni embrio ti davali?

lucky22
26. zář 2016

@panceta je tam slaba uzka carecka, ale urcite bych jeste testovala, tohle muze byt cokoliv... kolikaty den jsi po ovu?

lenisek36
26. zář 2016

@barca9 Myslim, ze tehotna opravdu jsii 🙂!!!! Pridavam foto meho, at vidis,ze tvuj opravdu duch neni 🙂). Po tomto testu se potvrdilo tehu a 3mesice zpet jsem porodila holcicku 🙂. Takzeee gratuluji!! A drzim palecky, at je vse v poraadku! 🙂

fifacek
26. zář 2016

@lucky22 měla jsem prodlouženou kultivaci s ICSI a AH takže připravené jak jen to jde..

denisakuzmik
26. zář 2016

Gratuluji : ) někdy to trvá na testech i déle.

lucky22
26. zář 2016

@fifacek Ale i presto bych to jeste nezahazovala a testovala bych za dalsi dva dny. To spineni vypada nadejne a mohlo to byt uhnizdovani, myslim ze ta doba by urcite sedela. Drzim dale palecky 🙂

asus
26. zář 2016

@panceta tohle vypada jako ryska,ale testla bych za par dni znovu člověk nikdy nevi držim pěstičky 😉

fifacek
26. zář 2016

@lucky22 díky za naději... Už jsem z toho přišlápnul.. Máme ještě tři mrazáčky a na další bych mohla v listopadu ale už jsem z toho všeho čekání a doufání tak unavená.. Manžel dnes ráno říkal ať neplašim že je brzy, kontrolu mám přeci až ve čtvrtek tak doktor přeci ví kolik času potrěbuje..

lenejewel89
26. zář 2016

Holky co myslíte? Rýsuje se tam něco?

jluciy
26. zář 2016

@lenejewel89 kolik si DPO?

lenejewel89
26. zář 2016

@jluciy Měla bych být 9. den...

asus
26. zář 2016

@lenejewel89 ja tam nic nevidim ☹

tornadolu
26. zář 2016

Ahojky Ženy minuly teden jsem byla na vyvolavačce MS zatím nikde mam jen vytok bili jako kdybych nela ovu je to možný břicho me bolí jako kdyby nela dorazit v levo píchá ale jen malinko.. Co myslíte?

jluciy
26. zář 2016

@lenejewel89 tak to je brzo 😉 pár dní počkej 😉 zatím tam nic vidět není - teda aspoň na fotce 😉

kstablova
26. zář 2016

Dámy nemam s těmito testy moc zkušeností, tak mi prosím řekněte jestli je to duch, ryska nebo pozitivní? Ještě mám ten digitální, ale ten se mi nechce plytvat 😂😂😂

laura1972
26. zář 2016

@kstablova já bych řekla, že tam je, jen bych řekla, že ten clearblue digi co ukazuje týdny, už je lepší a i ukazuje líp. Ale je tam dušík, hodně štěstí a držím palce 🙂

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 no tak jsem ho teď vyplytvala, protože jsem to stejně nevydržela😂😂😂😂😂, ale ten negativní. Je to ale z další moči, ne ze stejné a teď odpoledne....

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 moc děkuji 😊

laura1972
26. zář 2016

@kstablova tak to mi hlava nebere a kolik dnů jsi po ovulaci nebo kolik dní máš do ms ??

panceta
26. zář 2016

@lucky22 testnu znovu, no popravdě ani nevím přesně, mám dost špatné a rozházené cykly, teď již třetí cyklus až po 60ti dnech :(

kstablova
26. zář 2016

@laura1972 dnes jsem to měla dostat, jsem 29dc a cykly mívám 28dni.. Já myslela že jsem dnes 16dpo podle pozitivního ovulační ho testu v patek 9.9., takze jsem mela ovu v sobotu 10.9.ale podle aplikace na bazální teplotu mi ovulaci vyhodnotil ze proběhla až v pondělí 12.9.!!!! takže podle teto aplikace 14dpo. No a pokud jsem měla ovulaci fakt pozdejší a otěhotněla jsem, tak to by musely být spermie nějaké extra dlouhoživotné. Tak mi to hlava nebere. Teď přes víkend teplota haprovala, ale protože jsem trochu ponocovala , tak jsem netestovala ve stejnou dobu.dnes zase byla vyssi. Navíc jsem třičtvrtě roku na tu ovulaci čekala. ...

svetlana11
26. zář 2016

Ahoj holky, prosím o pomoc. Vidíte tam ducha nebo to vidím jen proto, že ho tam chci mít. Děkuji

kstablova
26. zář 2016

@svetlana11 já ho tam vidím😀. Doufám, že už taky nevidím duchy všude

dzimi
26. zář 2016

@svetlana11 vidim ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru