Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

veruska72
10. říj 2014

vidím ducha na TT jasně 🙂, kdysi jsem se duchařením zabývala intenzivně a tak mohu říci, že to, co lze vyfotit, je skutečné 😀, potichu gratuluju, ale myslím, že je to POZITIVNÍ 🙂

milca111
10. říj 2014

Moc ti přeju aby čárka silila,bohužel já mám doma taky takové testy, když se podíváš na prizpevky výš tak tam uvidíš moje tehu a oovu testy a nemyslím si,ze jsem těhotná, protože odneděle už testy bílé ☹ @jessypitt

veruska72
10. říj 2014

@milca111 Milčo, stalo se mi to taky, jde o to, že těhotenství je špatně založené hned od začátku a kdyby nebyly dostupné testy, nikdy by ses o tom nedozvěděla...měla jsem i tlustější čárky a nedopadlo to...držím palce, ať to vyjde příští cyklus 🙂

jessypitt
11. říj 2014

Ahoj holky, tak já nevím🙂. Dneska ráno mi to samozřejmě nedalo a zkusila jsem to tím stejným těhu testem jako před tím a je celý takový stále růžový a druhá čárka jestli tam je, no asi při hodně hodně velké snaze jo, ale zdá se slabší než před tím a ovu test je čárka ale neni rozhodně silnější. Jsem 23DC, 13DPO...Co myslíte? Jsem z toho jelen🙂

milca111
12. říj 2014

@jessypitt ještě vyčkej, někdo má čárku krásnou na testu až 18den po ovulaci. Já jestli do středy nedostanu ms tak další test a pokus stále bílý tak volám dr,že něco není v pořádku ☹((

@veruska72 jj taky jsem biochemické těhu už 2x měla ☹ proto já už jsem taky na to opatrná a pokud tam není přímo dálnice tak se ještě neraduji vždy raději

ejmisek
12. říj 2014

Holky,můžu to brát za slabouckou čárku??Dnes sem asi 12 den DPO. Děkuji

jessypitt
13. říj 2014

@ejmisek To vypadá nadějně🙂 Já jsem měla taky podobnou čárku, asi před 3 dny, dneska jsem zkoušela test creambule, je to nějaký spešl digitální test, který ti ukáže velmi brzy těhotenství a nic mi neukázal tak si myslim, že asi nic. Sice jsem teď 25 DC, mám to běžně 24DC, teplota BT stále 37,9... Je to divný celý🙂.

lucie333
13. říj 2014

Nechci byt posel spatnych zprav, ale ja se takhle radovala taky a nic. Jen jsem se z toho vystresla a menzes se mi zpozdil.. Po 2 týdench jsem sla k dr na utz, s tim ze mi oznami ze jsem v tom a on ze tam nic nevidi. Dal mi "vyvolavacku" a az po sexu přišel menzes. Dost bolestiví (asi kvuli zpozdeni). Celkove to bylo zpozdene tedy o 3 týdny. Nekde jsem cetla o zamlklem potratu a nak me to rozhodilo (ale ten to nebyl). Chce to min cist, min resit a hodit se do klidu. To jsem take potom hned udelala. Dalšíme měsíc jsme sli na jednu oslavu, pekne jsme se s pritelem napili a trosku si zaskotacili. A mame z toho ted petimesicni dcerku. 😀 takze to nevzdavej a hlavne bud v klidu a snaz se na to co nejmin myslet, pak to prijde samo! 🙂

nocinoci
13. říj 2014

je tam 😉

nocinoci
13. říj 2014

@ejmisek ne, fakt ho tam vidím hned na poprvé. Já mám s těmito duchy zkušenosti, protože pokaždé jsem byla netrpělivá a tak jsem testovala a také jsem měla takovéto čárky které do dvou dnů šly vidět ještě lépe .. držím pěsti 🙂

ejmisek
13. říj 2014

@jessypitt Neztrácej naději, ještě šance je 🙂 zkus testovat později

ejmisek
13. říj 2014

@nocinoci jo, děkuju a můžu se zeptat za jak dlouho se ti objevila druhá čárka. Měla bych být asi 12-13 DPO, přijde mi to brzy. U prvního těhu které nevyšlo se mi slaboučká čárka objevila až v den MS

nocinoci
13. říj 2014

já jsem si to nijak nikdy nehlídala takže s ovulací a vším tím okolo bohužel zkušenosti nemám, ale já jsem typ na který se chlap podívá a je zaděláno 😀 ... takže když jsme rozhodli že ano tak jsem to po každém styku zkoušela jedenáctý den 🙂 .. od jedenáctého to jde prý v moči rozpoznat. V krvi dříve. Takže já pokaždé počítala jedenáct dní a šup .. 😀 takže opravdu s duchy mám zkušenost a jak říkám ... do dvou dnů krásná čárka. Už druhý den viditelnější hned po ránu ... držím pěsti 😉

ejmisek
13. říj 2014

@nocinoci já taky první těhotenství nehlídala, ale jak to nevyšlo tak sem tomu chtěla trošku pomoc 🙂 Dnes ráno jsem zkusila testovat, protože mi to nedalo a vyšlo to takto.

nocinoci
13. říj 2014

@ejmisek no tak to je už snad jasné ne 🙂 🙂 tak rozhodně se to mrně už nezapře 🙂 přeji jenom štěstí!!!

ejmisek
13. říj 2014

@nocinoci Moc ti děkuju! jsem z toho ještě pořád překvapená, že se tak rychle zadařilo 🙂 Tobě přeji taky hodně štěstíčka 🙂 zrovna koukám na tvůj termín a měla jsem ho stejný, taky únor 2015. Hlavně přeji zdravíčko 🙂

nocinoci
13. říj 2014

@ejmisek díky .. zdraví a štěstí potřebujeme obě .. já už si přeji at je únor aby zmizely veškeré obavy ... hlavní pro mě je, že mrně kope pořád .. asi mě to za tři měsíce už totálně vyčerpá, ale at kope! to je známka, že je v pořádku. Mě se pokaždé povedlo na poprvé 😀 .. u syna jsem čekala tehdy nejdéle, skoro rok, ale to jsem před tím brala v kuse 6 let antiko a nevěděla jsem, že se má dávat pauza no tak to jistě bylo tím, ale další dvě těhu byly napoprvé 😀 hlavně na sebe dávej pozor!

ejmisek
13. říj 2014

@nocinoci to rozumím, ale co bychom nevydržely 😀 snad bude hodné až bude venku 🙂 Já neberu antikoncepci asi 4-5 let, poprvé se nám zadařilo po třech měsících a ted po revizi po druhé menstruaci, jak to tak vypadá 😵 hlavně aby vše bylo v pořádku, trošku se toho bojím. Ty se taky opatruj s dětičkama 🙂

jessypitt
13. říj 2014

Já si taky myslím, že jsi těhu🙂, to je vidět, kor, když ti to vyšlo takhle pěkně na obou testech🙂, to už je co říct. Mě to vyšlo jen velmi velmi slabě, skoro neviditělně, to ty máš úplně krásně vidět🙂. A jaký den jsi DC? Máš už zpoždění? Já jeden den, ale jak říkám, když mi jeden test ukáže slabou čárku a za další dva dny neukáže nic, to je divný. U tebe to ukázaly oba dva🙂!! Držim pěsti🙂

ejmisek
13. říj 2014

@jessypitt dnes jsem teprve 27DC a kolem 16,17 by měla dorazit MS, jsem z toho překvapená, že to jde vidět už takhle brzy. V minulým těhu jsem měla hodně slabou čárku v den kdy měla dorazit menstruace a to jsem zkoušela testovat jen tak, že mi řekli ostatní že jsem nějaká jiná 😀 😀 Taky ti držím pěstí at to vyjde 🙂

jarmulka
13. říj 2014

těhulka!!!! Gratulace a jen to NEJ!!! 🙂

ejmisek
13. říj 2014

@jarmulka Děkuju moc!!!! 🙂

jessypitt
13. říj 2014

@ejmisek Díky, no moc tomu nedávám🙂. Tak ti snad nepřijde, ale každopádně dej vědět jak to dopadlo. Kdy se vůbec chodí k doktorovi., když máš test pozitivní a nedostaneš to?

ejmisek
13. říj 2014

@jessypitt. U prvního tehu sem volala dr po pár dnech zpoždění s pozitivním testem a objednala me za 14dní aby tam bylo něco videt.Ms měla přijít 11.6. a na první kontrolu sem šla 30.6.

veraakubik
13. říj 2014

Muzu mezi vas dotaz-jake testy pouzivate?!Ja jsem v srpnu HA prestala brat s tim,ze vsemu dame volny prubeh,v srpnu a zari prisla ms presne a ted uz meska,ale test negativni..Z me pravidelnosti mi zustala jen bolest hlavy-dostávala jsem to vždy 30DDC,dneska jsem 33DC,vcera vecer jsem tetovala a nebyl tam ani duch,ale hlava.ktera me boli vždy druhy den ms me v sobotu malem praskla-v patek jsem to mela dostat,nic,v sobotu hlava jak strep,ms nikde..Jinak na bolesti hlavy netrpim,jen jednou mesicne druhy den menstruace..Mela jsem nejakej od Pepina,byla jsem jen na rychlo v DMku a jinej nemely..Jake zkusenosti s jakyma testama mate vy?

jessypitt
14. říj 2014

Ahoj holky, řekně te mi, že na tom prvním testu není nic vidět??🙂🙂 Viděla jsem tam opět ducha. Dělaný je včera, BT mi klesla na 36,8 z 39,7. Myslim,že se ms co nevidět dostaví, už mám tedy zpoždění asi den. je to 15 DPO. Že by nejdříve byli pozitivní pak negativní a pak zase pozitivní? Nechápu to🙂. Buď jsem divná já nebo ty testy nefungují🙂🙂.

ejmisek
14. říj 2014

@veraakubik Ahojky, já používám proužky od GS Mamatestu s citlivostí 10. Zkus ještě testovat s ranní močí, držím pěstí 🙂

jessypitt
15. říj 2014

@ejmisek Ahoj, tak se už vyjasnilo, dneska se dostavila MS🙂. Takže testy nejsou asi úplně spolehlivé🙂🙂. Nebo nevím🙂. Ale poučení pro příště, neřešit a nechat tomu volný průběh🙂. Je to škoda penízek🙂. A co ty, je to skutečně potvrzené?🙂 Držím pěsti🙂

ejmisek
15. říj 2014

@jessypitt. Ahojky,to je škoda ☹ ale neboj,určitě další měsíc vyjde.Pravda je,že by se to nemělo tolik řešit,ze to přijde ve správný čas,ale občas tomu chce člověk pomoc.Kdyby nemel přítel narozky tak bych taky brzo netestovala,do ms mi zbývá cca dva dny,čárka zatím sílí tak snad nedorazi.Jaké si používala testy?Držím pěsti at je ta mrcha u tebe naposledy na návštěvě.

pankafe
15. říj 2014

Ahoj holky,

tak zase já 😀
Jsem dneska teprve 20DC (a normálně mám cyklus dlouhý 28 dnů), ale mám důvodné podezření, že ovu proběhla už pár dnů po MS. Nemívám ovu pravidelně a už vůbec ne přesně v polovině cyklu.

Tohle je testík dělaný dnes odpoledne. V pátek jdu na gyndu na prevenci, to ale asi paní doktorka stejně nic neuvidí, že?

Vidíte taky toho ducha?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru