Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

julistep
26. únor 2016

Ten clear blue je pozitivni kdy? Ja teda na tom obyč vidim 2 čarky.. 🙂 ale pokud se objevily po delší době,tak ještě vydrž a zkus to,za dva dny,tyden... Mě naskočily hned a dooost zřetelný 🙂 držím palce,ať to není jen pocit... 😉

yukonek
28. únor 2016

Ahoj holky...prsa boli jak cert a na testu tohle...co myslite?🙂

pekkaa
28. únor 2016

@yukonek je to tam😉.
At se drzi!!

yukonek
28. únor 2016

@pekkaa dekuji snad ano, jedno neuspesne tehotenstvi mam za sbeou tak snad tohle uz klapne!🙂

pekkaa
28. únor 2016

@yukonek ted uz urcite😉

snazimese2015
28. únor 2016

Ahojky dlouho jsem tady nic nepridavala 😀 nebyl čas zařizuju svatbu do toho práce ,takže jsem v jednom kole, mám asi zánět či co ,tetka dorazila s dvou denním zpožděním ,ale spíš když jsem se utrela byl hnědý výtok na vlozce nic ,po 4 dnech to skončilo po 14 dnech zase takové dvou denní spineni jako minule a včera jsem sebou sekla ,a protože chodím na menší dychanky z práce abych přišla na jiné myšlenky udělala jsem si test ,beru to jako negativní ,vylezlo to až po limitu ,tak se chci zeptat jaké máte zkušenosti s mým prpblemem může se jednat o začínající zánět ?

markyzka84
28. únor 2016

@snazimese2015 bez na krevni test 🙂
nebo kup digitalni 😀

bibinka2208
28. únor 2016

Nebo kup krevni test 🙂 ZAP™ HCG 🙂

estel22
28. únor 2016

To isto neni tehotnost a zanet test neukaze

snazimese2015
28. únor 2016

@estel22 to vím taky že těhotná nejsem ,jen jsem někde četla že když mám takovou tetku můžu mít zánět :-/

princezsverunka
28. únor 2016

@kamikz vidím jen jednu / :((..mela jsem to stejný a MS došla,přitom ji mam přesnou ale nervy a hlídání se dělání tehu testu ovlivnilo

estel22
28. únor 2016

@snazimese2015 ja to pisem preto lebo som si tym presla a horko tazko v mojom veku otehotnela ale stresi okolo toho sspravia svoje a zanet zysti gynegolog

bibinka2208
28. únor 2016

@snazimese2015 nebo chemicke tehotenstvi...

kamikz
29. únor 2016

Ahoj holky! Tak jsem totálně zmatená ještě víc než když jsem sem dávala první fotku. Nechala jsem to být celý víkend, taky proto, že v sobotu jsem si myslela, že mi přišla mrcha. Jenže mrcha se od soboty zatím nerozjela. Lehoulince špiním, hodně světle růžově a najdu to vždy spíš na toaleťáku (pardon za podrobný popis) i dnes. Prsa mě o víkendu bolela, teď už minimálně. Každopádně ráno jsem si udělala test, který vidíte na fotce a jsem naprosto perplex. Myslíte, že jsem v tom? Je možný, že by mi zahnizďování probíhalo až teď, 5 dní po vynechání MS? Nebo špiním, protože bych správně měla mít MS? Jsem šíleně nervózní a mám strach, protože nejspíš jsem teda těhotná, ale nedokážu si vysvětlit, proč je čárka ještě zatím "slabá" i 5 dní po vynechání a bojím se, že je něco špatně. Tím, jak jsem po té revizi, tak jsem úplně zjančená. Co si myslíte vy?

andysek2512
29. únor 2016

@kamikz takovou slabou čárku jsem měla 14 dní po vynechání :D tak ještě počkej třeba dva dny a rovnou se objednej na gyndu 🙂 už by poznali zda těhotná jsi nebo ne 🙂 nebo si tam zavolej a zeptej se na to 🙂 třeba by tě vzali hned 🙂 držím palce!

monishkam
29. únor 2016

@kamikz uhnizďování určite ne, nechcete zajít do laborky na krev? Ale čárka je pěkná, to u syna jsem měla v den ms. Mohla byt ovulace pozdeji, treba 20dc...

bibinka2208
29. únor 2016

@kamikz taky nechapu proc porad utracite za tehu testy a beustale jste perplex... Kdyz si zajdete na krev stoji to 200,- budete to vedet druhy den a budete mit jasno ;)

jaruska92
29. únor 2016

Ahoj holky co myslíte ??🙂 dekuji moc

anonym88
29. únor 2016

@jaruska92 Já to vidim 😊

mercedesse
29. únor 2016

@jaruska92 je tam🙂

mercedesse
29. únor 2016

@kamikz jasně pozitivní, moje máma měla normální ms až do 3.měsíce, takže stát se může všechno. Zkus digitální

nazka
29. únor 2016

@kamikz já to tam vidím 🙂

princezsverunka
29. únor 2016

@jaruska92 je tam😛😛

yukonek
29. únor 2016

@jaruska92 je tam 🙂

yukonek
29. únor 2016

@kamikz taktéž - je tam, gratuluji, ať sílí 🙂

nazka
29. únor 2016

@yukonek koukám, že ty čekáš v listopadu 🙂 gratuluji? Jak jsi na tom? a jak je ti? Já jsem na tom podobně. jen dr mi říkal, že to ještě může dopadnout jakkoliv, ty první 3 měsíce jsou nejistý. A já bych se táák radovala 🙂

yukonek
29. únor 2016

@nazka nejde se neradovat...jedno nevydařený těhotenství mám z října, takže vím o čem doktor mluví, ale stejně se raduju zase, snad teď už to vyjde 🙂 je mi docela dobře, jednou jsem už i zvracela a bolí mě teda hlava a prsa, ale jinak nic :D k doktorce jdu až 16.3. to jsem zvědavá jak to vydržím, se nedočkám 🙂 ono nejistý máš dá se říct celé těhotenství, takže se klidně raduj, radování to nijak neovliní, spíš budeš v psychické pohodě a to je rozhodně lepší než se trápit co by kdyby...

markyzka84
29. únor 2016

@snazimese2015 ja tam slabou čarku proste vidim ale lepsi to t o pivi bud z krve nebo digitalni

jaruska92
29. únor 2016

Holky dekuju moc uvidíme 🙂 byla bych šťastna moc šťastna 🙂

jaruska92
29. únor 2016

Ale dělala sem si test od mamatest dneska a nic je tam jedna čárka :( tam ten test vcera to je nejaky citlivejsi ( rikala lékárnice) tak sem z toho zmatená :( nevíte čím to muže byt ??diky moc za všechny odpovědi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru