Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
16. říj 2016

@kikin1 určitě, budu napnutá🙂 držím palce 🙂 a jakou značkou budeš testovat?

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa tak ta teda je krásná🙂 gratuluji 🙂 a co je to za značku? To je od maxe?

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa hlavně, že to tu máš na fotce, ze je to od maxe a ještě se zeptám 😀 a jakou značkou jsi testovala ten 10 DPO? Taky tím.samým?

europa00
16. říj 2016

@kikin1 aha ale neboj nekdy se špiní kvuli prokrvování dělohy...takže se neděs...uhnizdovaní už to není..ale u někoho ještě telo počítá s menzes a začne špinit..taky to moc nechápu..ae pry se to stává

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 vsechno jen maxem 🙂 poslu fotku, áe bylo to slaby a jen ze srandy jsem testovala - pro me den po MS mela jsem pozde ovu, od ovu jen 7 dni do Ms ☹ dekuju :-*

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 🙂 jestli neco uvidis 😀

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa to je ten test 10DPO? Tak takhle nějak , možná malinko silnější jsem měla 10DPO. já 🙂

samsara123
16. říj 2016

Ahoj holky, dneska uz meskam asi 8 dni a zacala jsem trochu spinit. :( Nikdy jsem nemeskala a proto jsem si myslela, ze se nam to konecne podarilo. testy jsem si delala od ocekavane MS obden a nikdy ani duch. Fakt nevim, co se to deje a proc? Ach jo! 😥

kikin1
16. říj 2016

@laura1972 mamatest a asi clearblue, uz zadne doma nemam, tak musim do lekarny 🙂

kikin1
16. říj 2016

@europa00 doufam, ze je vse jak ma byt a bude tam odpoledne druha carka 🙂

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 ano to je 10 dpo 🙂 ja jen si predtsavuju vsechno mozny i nemozny kdyz lrome bolesti v podbrisku nemam zadny priznak ☹ vychazi to dnes podle ovu na 3+6 teprve.. 🙂 podle MS na 6+2

laura1972
16. říj 2016

@kikin1 a krom.mamatestu tam jiné nemají? Clearblue je dobrý, ale ten mamatest dělá falesnaky, jak tu psaly holky i když některým ukázal i dobře, ale moc ho tu nechvalí.

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa já taky neměla skoro žádné příznaky jen nepatrné.Každá to ma jinak, některá neví, že je těhotná a někdo to pociťuje hned od začátku. Moc držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

europa00
16. říj 2016

@ssaskiaa ahoj ja mám tlak v děloze už celý týden nechápu to..jsem asi 6 nebo 7 dni dpo...prsa zatim bez reakce..ještě je asi brzy ale děloha MI PNE SÍLENĚ TEDA...plus bazalni 37.2 ale meřím ji kdy se mi chce .-)

monishkam
16. říj 2016

@europa00 to nema zadnou vypovidaci hodnotu, kdyz meris jak se tizlibi. Hned rano po probuzeni. Nicmene, pokud nemeris pravidelne, je ti to k nicemu.

ssaskiaa
16. říj 2016

@europa00 aby jsi mohla z toho neco odecist, musis verit presne a ve stejny cas a kazd den 🙂 ja merila svuj prvni a kvuli pozitivnimu testu i posledni 🙂 doufam, ze to tak zustane. 🙂 jeste jsi brzo, zkus na to tak nemyslet, ja mela po ovu telotu 36,7 takze je to i u kazde jine 🙂 ted v tehu mam nad 37, ale kamaradka ma celkove i po ovu hned 37-37,10 .. Takze jedna hodnota ti nic nerekne, hlavne se musi drzet porad takhle nahore 🙂 me boli podbrisek neustale, a vecer i pres den mam neskutecnou zimnici.. Pri 26 stupnich doma 🙂 😀 ale hodne stesti at se zadari! 🙂

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 jenže já právě vím, jak to u tebe skončilo ☹ každopádně zítra povím na kdy jsem objednaná 🙂 jsi hodná, děkuji 🙂

europa00
16. říj 2016

@ssaskiaa no ja měla před tydnem nebo kdy 36.4...a ted tři dny za sebou 37...no respektiver to meřím ze srandy .-) upřímně je to hodne nevypovidající celkove..pač teplota se zvyšuje s hladinou progesteronu..takže ikdy nejsi tehu budes mit tu teplotu 37..a klesat zacne tesne pred menzes a to už většina testu těhu potvrdí...takže si myslím že nějake meření je celkem k niočemu..možna pro ženy co maji i 5 ni po očekávane menzes negativní test a teplotu nahoře...takže já tomu meření nic nepřikládám..ba dokonce ani citlivosti prsou..jelikož minuly mesíc a tehu jsem nebyla jsem mela kvuli zvysene hlasdine progesteronu tak citliva a zvetsena prsa ze by se to dalo uplne zaminit s příznakem těhu...takžže jen mě baví vše sledovat...co se tyce intuice tak deloha se ozývá..takže i veřím že bych být mohla... .-) uvidíme za tyden .-ú)

kastanek87
16. říj 2016

@samsara123 pokud mas týden zpoždění a testy nic,muže to byt i cysta,nebo stres... je toho spoustu. Byt tebou zajdu v pondělí na gyndu ať na tebe mrkne. Když to nebude tehu,vyvolá MS a aspoň se budete moct zase brzo snažit 😉

ssaskiaa
16. říj 2016

@europa00 poslu ti muj graf, MS měla být 9.10, takže brzo, a hned potom 11.10 jsem si dělala první test 🙂 na začátku po MS jak jsou ty křížky a vyšší teploty, měla jsem antibiotika, zánět močáku ☹, ovu se zpozdila o 3 dny

simi1510
16. říj 2016

@europa00
@kikin1

taky to je prý někdy tím, jak se zavrtává a vše se uzpůsobuje těhotenství

simi1510
16. říj 2016

@monishkam tak já BT taky neměřím už denně, než jsem šla na revizi, tak jsem znala co kdy a jak, a BT jsem si to jen ověřovala pak už později. A např. když pak hned klesla ráno, tak jsem věděla, že bude MS ten den, nebo druhý den.

ssaskiaa
16. říj 2016
kikin1
16. říj 2016

@laura1972 ne, jen mamatest, delala jsem si a nic.. :/ zitra rano udelam clearblue a uvidim.. ☹️️

samsara123
16. říj 2016

@kastanek87 Dobre, jsi hodna. Nejde mi to proste do hlavy. Pujdu a snad uz tohle obdobi skonci. :(

europa00
16. říj 2016

holky co tady kouzlíte s ovu testama..ovulci jsem mela nekdy v pondeli cca myslím...ve stredu už jsem ovu test mela negativní...ted je neděle a zkoušla jsem tady to kouzlo s ovu tstama na tehu test je brzy..protože nejsem ani tyden po ovu..ale ten ovulační tes ukazal 2 čárku..což nechápu..co on teda zachcuje..ted ovulaci určitě nemám..respektove o tom nevím .-)...proč se na ovu testech objevují čarky i po ovulaci...

simi1510
16. říj 2016

@europa00 je možné, že zachycuje těhotenství - může ho zachytit dříve než TT... Někdo říká, že ho má i po ovulaci slabší čárku po celou dobu, než přijde MS, nebo to pak taky může být cysta.

Ale jak víš určitě - ovulace je, když je testovací čárka min. stejně silná jak kontrolní

europa00
16. říj 2016

@simi1510 ahoj ty já ovu testy nepouzívam pri ovulaci...já ji celkem citím dokonce ví kdy mi začínají plodne dny a ze ktereho vaječníku budu ovulovat..takže si je nedelam...jenže me krátce po uvu pár dnízacala celkem tahnout deloha..proste ji citím..tk jsem si rekla co to je?? a pro jistotu udelala ovu test ale ten uz byl negativni...takže jsem si rekla jasne ovu prostě už proběhla někdy v pondelí...takže ve stredu je negativni tst logicky...no a ted o další dny pozdeji tam ta čarka je...ale nechápu jak muze ukazovat drive thu..vim holky tady ty pokusdy delaly slaba carecka na tehu tsstu vedle toho silnejsi na ovu testu..ale nechápu ten princip..přece zachycuje uplne jiný hormon...cystu nemám..byla jsem na ultrazvuku 5 dni pred ovu kde se prave dival na krásny folikul...tak nevím...

europa00
16. říj 2016

@ssaskiaa ahoj ten graf nechápu .-) ha haa

simi1510
16. říj 2016

@europa00 joooooooo hele, ženské tělo je nevyzpytatelné a dle mého ani doktoři nejsou schopni nic pořádně vysvětlit, nehledě na vědce. Jinak by se už dávno muselo přijít i na to, proč je zamlklé těhu zamlklým, atp 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru