Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sarka54
23. bře 2016

Ahoj holky, tak naposledy.. A pripadne az po vikendu..

maarkeetkaaa
24. bře 2016

Je tam 🙂

isobara85
24. bře 2016

Ahoj holky, tak z dnesniho rana

ivetka7686
24. bře 2016

@isobara85 ja vidim 😊 tak at sili! 😊

mary28
24. bře 2016

@isobara85 Vidim 🙂

09daska
24. bře 2016

vidím,tak at sílí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sandynkas
24. bře 2016

Holky, vidim. 🙂) At vam sili a drzim palecky. 🙂

sarka54
24. bře 2016

Holky, moc si vážím vašich komentářů, děkuju 🙂
Držím vám palečky, aby se vám plnilo vše, co si přejete a posílám spoustu sil a pozitivní energie..
..my zase jedeme dál..u nás to nedopadlo..
Tak ať je kolem toho sluníčka ještě víc, než dneska vidím za oknem a mějte se fajn 🙂

nikyninasi123
24. bře 2016

@sarka54 muzu se zeptat jak ze to u tebe nedopadlo kdyz na TT jde dobre vydet druha carka promin ze se ptam 🙂

fille
24. bře 2016

@isobara85 je tam a sílý.. 🙂

nordjane
24. bře 2016

@edelena41 je tam druha čarečka a doporučuji udělat jinou značku 🙂 měla jsem mamatesty a takovouto čárku mi ukazovali pořád, téměř nesílili a pak to člověka akorát rozhodí 🙂

isobara85
24. bře 2016

Tak jeste jsem zkusila test jine znacky, vypada to nadejne

dddkkk
24. bře 2016

Tak já si udělala dneska test 5dni po minipidi duchovi a sněhobílo, takže čekám, že zítra je mrcha tady...

edelena41
24. bře 2016

@nordjane jo vím dělala jsem si i dr max a je tam pidi duch tak už radši počkám do ms

nordjane
24. bře 2016

@edelena41 pokud je i na Dr. Max je to na dobre ceste 😉 me mamatest ukazoval mikro ducha porad, a na dr maxovi jsem mela po par dnech dalnici 🙂

dddkkk
24. bře 2016

Tak je ze mě lovec duchů :D .... No každopádně, tohle se nakonec objevilo cca 10min po limitu... tak nevím, ale furt maličko doufám, co myslíte?

misutkakosutka
25. bře 2016

@dddkkk vypadá to nadějně 🙂 a tobě už mešká ms?🙂

pekkaa
25. bře 2016

@dddkkk je to tam 😉

dddkkk
25. bře 2016

@misutkakosutka řekněme je to tak na hranici... Dneska by měla přijít, podle kalendare, ale občas to mivam +-5dni. Takže dneska mam 28DC.

veronika_andrej
25. bře 2016

prominte holky, ze otravuju, ale precetla jsem celou tu sahodlouhou diskuzi a porad netusim, co to to DC je

dddkkk
25. bře 2016

@veronika_andrej DC je den cyklu... 1DC je první den menstruace 😉

dddkkk
25. bře 2016

@sarka54 I Tobě spousta sil a ať se Ti splní to největší přání 😉

shenara
25. bře 2016

@dddkkk je videt 🙂

evse
25. bře 2016

@dddkkk já taky vidím nadějný náznak 🙂

nikyninasi123
25. bře 2016

@dddkkk to je jasny ze jsi tehotna gratuluji ti mas to krane vydetelny 🙂

veronika_andrej
25. bře 2016

dekuji, uz je mi to jasnejsi, ja jsem to nikdy nepocitala.

barbarosi94
26. bře 2016

Holky, vidite neco? 12dpo .. O miminko se snazime uz dlouho a mam od ovz boledti pichave v podbrisku jako pri ms , brusek nafoukly a dost se mi mota hlava 😕

dddkkk
26. bře 2016

@barbarosi94 Možná nějaký malý náznak, ale je to hodně rozpité barvy... nemám s tímto testem žádnou zkušenost, ale holky tady psaly, že dělá duchy často, tak nevím...

dddkkk
26. bře 2016

@nikyninasi123 Tak úplně jasný to není, dneska jsem si dělala další, protože MS furt nikde a nic... sněhobílo... takže byl asi falešnej hajzlik, ale je na testu pořád vidět i po zaschnutí a je to růžová čárka, tak nevím...

evse
26. bře 2016

@barbarosi94 být tebou, tak testuji další den. A každopádně si kup jiný test, než Mamatest. Mě ukázal falešně pozitivní výsledek :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru