Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

klaaaara
28. pro 2014

@ronyx při mém prvním těhu(které nevyšlo) mi dr vypsala neschopenku hned na první návštěvě, taky dělám ve fabrice a ptala se mě jestli ji chci.

klaaaara
28. pro 2014

@saji ale já na te první fotce jak je to blíž taky vidím nějaké čmouhy. Zkus testnout za 2 dny a bude jasno. Držím palce..

ronyx
28. pro 2014

@klaaaara No já to tak u prvního těhu taky měla,ale to jsem měla jinou gyndařku,ta mi to nabídla sama,ale to už jsem tenkrát byla v 7tt. Mám jen strach,že teď jak tam půjdu mi řekne,že je ještě brzy a nenapíše mi to.Ty jsi byla v kolikátém týdnu kdy ti to dr napsala? V práci u prvního mi samo vedení řeklo,ať si okamžitě zařídím nemocenskou,že mě nemaj kam přeřadit,tak předpokládám,že to bude teď ta samá situace.

lexton
28. pro 2014

@saji ahoj! Můžu za sebe říct, že vidim letmo ducha..ale jen když si natočím noťas do určitého úhlu..tak na těch prvních dvou zleva vidím něco málo..

klaaaara
28. pro 2014

@ronyx já byla v 5tt, myslím že by ti to napsat měla. A když ne tak bych si buť vymyslela, že mi je špatně hodně často a nebo bych šla za obvoďákem ať ti napíše neschopenku. Ale každý dr je jiný, můj obvoďák mi to napíše kdykoliv chci(i když mi nic není). Nevím jak to máš ty.

ronyx
28. pro 2014

@klaaaara děkuju za radu,no nějak si to zkusím zařídit.Ještě mám chvíli čas.Do práce mám nastoupit 5.1 to už budu i přesně vědět jestli to vyšlo,když ms by měla dorazit 1.1 .Pak bych se buď zkusila přeobědnat u gyndařky na dřívější termín,nebo bych šla za obvoďačkou 🙂

jarmulka
28. pro 2014

@saji na prvním testu zleva vidím pidi ducha... Nemusí to znamenat nic,ale také úplně všechno 🙂 . Vydrž alespoň dva dny a testni znovu. HCG stoupá každých 48 hodin na dvojnásobek předchozí hodnoty cca, takže to už by mělo být něco více vidět. Přeji hodně štěstí!!!! 😉

klaaaara
28. pro 2014

@ronyx já mám mít ms nejpozději zítra, mám někdy delší cykli. Ale dle tt snad nepřijde, ale těhotně se nějak necítím, jen nemám vůbec za celý hlad, ani mě nenapadne jít jíst, ale to je možná těma přežranýma svátkama. Taky jdu do práce 5.1 a 12.1 jde už asi měsíc objednaná k dr na preventivku tak snad mi potvrdí těhu. Ten týden v práci-noční snad nějak zvládnu. 😊

klaaaara
28. pro 2014

@klaaaara pardon za překlapy, jsem na mobilu a píše co chce.

klaaaara
28. pro 2014

@ronyx ja jsem máňa :D jasný, že ta vrchní zpráva je pro tebe. . 😄

ronyx
28. pro 2014

@klaaaara Tak já bych to taky nehrotila,oddělala bych ten týden a pak šla na gyndu.Jenže u mě je to trošku složitější,měla jsem se vracet po rodičovské.V práci jsem to s návratem měla složitější,neměli mě kam dát a musí snad někoho vyhodit ve zkušebce abych se mohla vrátit 😒 Tak to raději nahlásím hned toho 5.1 a třeba tím ještě nějak zachráním tu nevinnou duši,kterou kvůli mě měla čekat výpověď.Je mi jasné,že mě v práci asi zabijou :D hned při návratu z rodičovské opět na druhou mateřskou,ale co už 🙂 Já měla u prvního porodu komplikace a rodila akutním císařem,proto jsem minimálně 2 roky nemohla mít dítě,aby se děloha pořádně zahojila,ale doktorka říkala,čím dýl tím líp.Tak to vyšlo hold takhle blbě 🙂

girafkag
1. led 2015

Krásné novoroční dopoledne 🙂 přikládám své foto ze dneška - kvalita nic moc, ale snad bude stačit. Snažíme se od června, po stresu při sledování cyklů, jsem toho v listopadu nechala, takže nemůžu říct, kolikáty DPO jsem... Dle boesti prsou byla 17.12. a tudíž měla včera přijít menstruace. Prsa mám nateklejší než bývala předtím a bradavky byly citlivé jen cca dva dny (minulé cykly až do mestruace...) Předem díky za reakce 🙂

evcann
1. led 2015

@girafkag dušík je tam 🙂 tak at sílí

ludul
1. led 2015

ano, dušík je, přeji ať sílí 🙂

girafkag
1. led 2015

Díky, nemáte zkušenosti, zda dělat další test hned druhý den, nebo vyčkat?

evcann
1. led 2015

@girafkag já delala ob den

lenicka07
1. led 2015

@girafkag Já bych ho udělala pozítří. Podle mě to už ani duch není, já měla v den očekávané MS u obou těhu takovou čárku, už jsem ani dál netestovala 🙂

matyldaaa
1. led 2015

@girafkag Já myslím, že je to tam! Gratuluju 😉

ronyx
1. led 2015

Ahoj holky,tak dneska měla dorazit mrška a kde nic tu nic,navíc testík ze včerejška dopadl takhle 🙂 První je z 25.12 a pak dělán co dva dny

girafkag
1. led 2015

Ahoj, gratulace 🙂 Další udělám v sobotu, tak snad bude taky takhle hezky sílit 🙂

mimi1004
1. led 2015

@ronyx No teď ti už mrška hned tak nedorazí 🙂

mimi1004
1. led 2015

@girafkag Gratuluju, je to tam!!! 🙂

ronyx
1. led 2015

Děkuju moc holky 🙂 Teď už jenom vydržet do toho 14.1 na potvrzení od gyndařky,že je všechno ok. 🙂

girafkag
1. led 2015

Myslíte, že mě už taky nedorazí? Je to pro mě milé novoroční překvapení (měla jsem cykly 55, 36, 47 a tenhle měl být 35...). Na kdy se mám objednat na gyndu? Dííííííííííky

lenicka07
1. led 2015

@girafkag Já myslím že už nedorazí 🙂 Moje gyndr. říkala že se mám objednat až tak 5 týdnů od vynechání MS. Ale asi to nebude všude stejně. Nejlíp když si tam zavoláš a domluvíš se. 🙂 Tak ať to dobře pokračuje !

girafkag
1. led 2015

Díky, zítra ji brknu a zjistím, snad nemá dovolenou... 😎

mimi1004
1. led 2015

@girafkag Zavolat tam můžeš, ale mě si objednala až na 7tt, aby bylo něco vidět 🙂

sleepers
1. led 2015

@girafkag gratuluju. Je to tam.

farka
2. led 2015

Čekám dneska na MS a tak jsem si z hecu udělala test a nevím jestli můžu věřit...zítra si chci udělat další...všecky jsem totiž vypotřebovala a už další kupovat nechtěla, až dneska jedno balení ani nevím proč...

ronyx
2. led 2015

@farka Tak velká gratulacéééé,je to tam 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru