Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sara1990
9. čer 2016

@clea89 tady se mi vypočítal 6tt ale jsem 5+1 maříka nebyla nikdy mou silnou stránkou:D

andreaandrejka
9. čer 2016

@sara1990 5+1 je 6. týden. 5 týdnů a jeden den 🙂

clea89
9. čer 2016

@sara1990 no já jsem dle kalkulačky 4+2, 5 tt...matiku taky nemám ráda, taky jsem z toho magor 😀

ajinka868
9. čer 2016

ahojky děvčata, jen se chci zeptat, předtím vám tady psala uživatelka @milujicimamina nevíte náhodou kam se poděla?

hahahala
9. čer 2016

@clea89 U nás dává doktor průkazky až ve 12. tt

milluska
9. čer 2016

Ahojte baby, pred 10 dňami som mala peň také trojdňové špinenie namiesto menzesu a tak som si začala robiť testy a stále negat, ale keďže btt stále vysoká, skúšala som znova a znova a asi na 30dc (ak nerátam to špinenie ako ms)v utorok a zrazu objavil duch... Dnes o dva dni som skúsila znova a objavila sa už silnejšia aj keď stále slabá čiarka... Teda spon ja ju tam vidím... Čo vy?? No for je, že dnes trošku začalo špinenie, tak som sa vybrala ku mojej gyn, tá na Sone nevidela samozrejme nič a dala urobiť hcg a výsledok je ze 0,14 😲 Tak fakt nechápem...

leymea
9. čer 2016

@ajinka868 vubec nevim.

monikavitezslav
9. čer 2016

Holky ja zitra termin ms ale priznaky nikde.

monikavitezslav
9. čer 2016

@milluska tj divny ten vysledek. Co tj za test? Mamatest dela falesnaky

sandi777
9. čer 2016

@milluska do vzorku moči se dostala krev, pak může být test falešně pozitivní a mimoto mamatest- takovou čárku jsem měla také a těhotná jsem nebyla .

baskervile
9. čer 2016

@puutalo přesně 😀 Zahradu mám přerejpanou od začátku do konce,tak se asi vrhnu na vnitřní reorganizaci (chudák můj chlap 😝 )

leymea
9. čer 2016

@monikavitezslav tak snad Ti to vyslo 😉 test jsi nedelala vid?

baskervile
9. čer 2016

@ms.neomagic Já už jsem taky po.No přestavba baráku ,to je super odreagování (v podvědomí to je stejně),ale už budeš mít myšlenky zase trochu jinde.Mslím,že se zadaří 😉

baskervile
9. čer 2016

@buggyy já měla po samovolném potratu čtyři MS.Je ale fakt že jsme ovu,nebo BT nesledovali.Pak se sice zadařilo,ale skončilo to zamlklým těhu.Teď (po různých vyšetřeních) 😉 jedeme další pokus

ivatko0406
9. čer 2016

Ahoj holky, behem odpoledne jsem se z normalne uvazujici zeny stala lovkyni duchu 🙂. Doufam, ze vsechny pochopite nadsazku. Co si o tom myslite? Jestli neco vidite tedy. Fotim to jen mobilem a to plastove kukatko zkresluje carky. Obe.

dddkkk
9. čer 2016

@ivatko0406 Já tam něco vidím 🙂

milluska
9. čer 2016

@monikavitezslav
@sandi777 áno je to Mamatest, ale je divne, ze by silnela? V utorok bol len sotva duch a za dva dni už toto... A bazalka stále nad 37, akokeby ms ani nebola... Tak neviem... Čítala som aj prípady, že z labaku negat výsledok a nakoniec tehotné boli... Skúsim ešte v sobotu a inú značku a ak aj tam bude a silnejšia, je to jasné... Ale počítam, že skôr už nenájdem nič.... Ale každopádne mi držte placeky prosím....

fifacek
9. čer 2016

@ivatko0406 taky vidim 👍👍👍

milluska
9. čer 2016

@ivatko0406 je tam jasne // gratulujem 😵 Kolky DC resp dpo si?

ivatko0406
9. čer 2016

@dddkkk
@fifacek ja prave taky a jsem na rozpacich. Nebot 2.6.byla slaba ms. Zneklidnila me tou intenzitou, proto jsem otestovala. A navic se carka vyrysovala po limitu. V limitu byla jen skvrna, jak to asi v tom plastovem obalu pomalu schne. Nicmene - co si o tom myslet? Nazivo jsou obe carky zretelnejsi. Prece se test nevybarvil jen tak, ze se mu chtelo...

ivatko0406
9. čer 2016

@milluska no prave! Kolikaty den..... ms byla 6.5. a ted 2.6. probehla takova slaba. Spise jen spineni ci lehke krvaceni. Ale neco ve mne mi naseptavalo, at otestuju. Nebo jsem zblbla jak porad zde na mk koukam na testy....proste mi neco rikalo "testuj". A co si mam ted myslet fakt nevim. Asi nezbyva nez cekat 🙂

milluska
9. čer 2016

@ivatko0406 ja som presne na tom jak ty... 1.6 dvojdňová mrcha, teda skôr špinenie... Mne ale rste pár dní po vychádzal negatívne test až teraz týždeň po tej "mrche" v utorok slabulinko a dmes viď foto vyššie... Ale ja som dnes zašla aj na krv ku gyn a hcg negatívne, vôbec to nechápem, bo trst za dva dni ztmavol a bazalka sa drží hore... A teraz na fórach, že sa viackrát stalo ze sa labak sekol.... Tebe sa ale určite nič také nestane a držím moc pristiku. Nech tmavne... Kedy skusis znova testnut? Akou značkou testujes??

martaskvorova
9. čer 2016

Holky, tak dneska 14. den od KET, takže to SNAD vyšloooooooooo!!! 🙂)))))

fifacek
9. čer 2016

@martaskvorova to vypadá moc dobře 👍.. Já budu zítra 12den po iui tak to ráno prubnu, snad taky malinko vyleze, nedá se to čekání vydržet 😨😨😨

martaskvorova
9. čer 2016

@fifacek Děkuju ;) Já bych to nevydržela, měla jsem testovat až 15. den a mám takovou menší sadu už od 6. dne 😀 😀
Držím palečky! 😉

fifacek
10. čer 2016

@martaskvorova děkuju, tak dnes ráno je tam prd, skusim to ještě v neděli ale moc tomu už nevěřím

marrouc
10. čer 2016

@ivatko0406 gratuluji,neni pochyb 😊

sara1990
10. čer 2016

@andreaandrejka jo taaaaak to se počítá u Jako 6.jestli to teda chápu dobře jo??

sara1990
10. čer 2016

@clea89 aha:D ja netušila ze jak to preklene např 5.týden ze se to počítá už jako 6. :D

ivatko0406
10. čer 2016

@milluska mozna zkusim zed rano nebo zitra....testuju Benu testem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru