Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terezkappp
18. zář 2016

@tornadolu děkuju 🙂

lucky22
18. zář 2016

@terezkappp No mě taky bolí podbřišek, ale jsem po IVF a mam hyperstimulační syndrom, tak je to kvůli tomu, jinak tahání mám také, řekla bych že se roztahuje děloha. Jinak jsem dost unavená, jinak nevolnosti teda take nemam 🙂

straznovska
18. zář 2016

Tak v patek jsem byla u dr a tu je vysledek 7+6

simi1510
18. zář 2016

@straznovska super! gratulace!

straznovska
18. zář 2016

@simi1510 moc dekuji jeste aby to vse dobre dopadlo dr mi kladl na srdce ze prvni trimestr je rizikovy ale je to druhe mimi takze uz to beru s rezervou

terezkappp
18. zář 2016

@straznovska moc a moc gratuluju, já jdu poprvé v úterý a už se nemůžu dočkat 🙂

straznovska
18. zář 2016

@terezkappp tak drzim palecky at je vse ok

anarvin
18. zář 2016

Ahoj holky, tak po měsíci opět všechny moc zdravím 🙂 já jsem nyní po třetím IUI, do ms jsou dva dny - v úterý to má přijít a i když jsem si slíbila, že tentokrát vydržím až do termínu, nevydržela jsem 🙂 ráno jsem testovala. Minulý měsíc byl nějaký duch, tato čárka ze dneška je ale silnější, na první pohled jsem ji nemusela vůbec hledat. Fotka viditelnost trošku snižuje... A tak doufám v nejlepší, že tentokrát už to znamená něco víc... 🙂

fonamor
18. zář 2016

@anarvin gratuluji, je to tam🙂

terezkappp
18. zář 2016

@anarvin ta je opravdu hezky vidět, držím palce 🙂

tornadolu
18. zář 2016

@anarvin je to tam gratuluju

lucky22
18. zář 2016

@anarvin gratuluji 🙂

anarvin
18. zář 2016

@fonamor @terezkappp @tornadolu @lucky22 holky děkuji moc, dušička jásá ale zatím jen tak potichounku... Byl by to splněný sen, ale to u každé z nás 🙂 dám vědět průběh. Viděla jsem tu za poslední dny více pozitivních testů, budu držet pěstičky nám všem! 😉

simi1510
18. zář 2016

@anarvin držím pěsti!

kaculik007
18. zář 2016

@anarvin gratuluji 🙂

laura1972
18. zář 2016

@anarvin také držím co můžu 🙂 🍀

ms.neomagic
18. zář 2016

Tresti me hlava,boli podbrisek,cekam ze tak behem 2-3h je tady mrcha...ale porad me zarazi ten bilej vytok.. :-\

simi1510
18. zář 2016

@ms.neomagic to umíš poznat na hodiny, kdy se dostaví? A to jsi navíc ještě takto v práci, co? ☹

ms.neomagic
18. zář 2016

@simi1510 no tipuju..vzdycky to dostanu tak mezi 2-3h rano..tak uvidim..nechci si brat prasek,kdyby nahodou..

mmarta29
19. zář 2016

Zdravim po roce snazeni. Dneska jdu k dr, protoze v praci delam s olejem ktery je nebezpecny pro miminko., tak jsem zvedava zda uz to klapne

ms.neomagic
19. zář 2016

@mmarta29 gratuluju..to jsou ale dalnice 😉

ms.neomagic
19. zář 2016

Jinak ja hlasim,ze mrcha zatim nedorazila..tak uvidim po vyspani..

lucky22
19. zář 2016

@mmarta29 moc gratuluji.... nádhera 🙂

anarvin
19. zář 2016

@mmarta29 Páni, to jsou čárky!!! Nádherné 🙂

Holky já přidávám dnešní srovnání k tomu včerejšímu... úžasem ani nedýchám! Že by to byla konečně pravda? Už to trvá tři a půl roku, a je to nekonečně dlouhé, začínám mít ale naději...!! 🙂

ms.neomagic
19. zář 2016

A ja hlasim,ze test negativni,mrcha taky nikde..tak nevim..jsem 13dpo..

anarvin
19. zář 2016

@ms.neomagic Někomu se ukáže pozitivní test až později co jsem tu tak četla. Vydrž, určitě to přijde!! 🙂

lenulinka10
19. zář 2016

Ahoj holky. Dnes jsem cca 8-9 DPO podle grafu. Ale teploty mi litaji tehle cyklus sem a tam. Dnes jsem si delala jen tak tt,protoze jsem na to hrozna a co nevidim. Najednou na me vykoukne duch. Je to videt lepe nazivo. Ale vidite tam taky neco? Urco se mi to nezdalo. MS ma prijit v sobotu,takze si nic neslibuji. Dekuji za nazory 🙂

anarvin
19. zář 2016

@lenulinka10 Slaboučký duch tam je 🙂

katiex
19. zář 2016

Tak já taky hlásím bílo...dnes termín MS a 13-15DPO (nevím přesně). MS zatím nikde, ale má čas...nicméně soudě podle bílého testu asi nic =(

lucky22
19. zář 2016

@lenulinka10 No mas do MS jeste daleko a duch tam je, to vypada nadejne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru