Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

doreen27
5. črc 2016

@sarinka0411 dekujiiiiii vecer nekam vletim pro testik 😀 ted jsem mela trinactky v praci tak nebylo kdy..ale rano testnu..dekuju moc..snad uz to konecne klapne 😀

sarinka0411
5. črc 2016

@doreen27 není za co děkovat.. Určitě pro začátek je lepší test s citlivostí 10 než 25... Testni a dej vědět 😉 já osobně už testovala několikrát a jen jednou z toho ráno 😀

doreen27
5. črc 2016

@sarinka0411 tak jsem si prosla recenze na tento test a pry dela krasne duchy falesnaky takze asi zas nic ☹ ale zkusim koupit desitkovej a uvidim no...tenhle na fotce byl z odpoledne prave 😀 tak ale zkusim rano pry je to nejlepsi 😀

sarinka0411
5. črc 2016

@doreen27 tak to já nevím jestli dělá nebo nedělá falešný duchy. Já ho dělala až teď když už mi to hází výrazný čárky nu. Ale podle mě se tomu věřit nedá to je stejný jako všichni píšou že mamatest hází falešný já ho dělala odpoledne čárka byla po pěti hodinách ten samý den večer byla znovu a daleko výraznější.. Nikdy před tím jsem tam neměla žádný falešný duchy prostě když nic tak jen bílo....

ivatko0406
5. črc 2016

@doreen27 falesny opravdu asi neni zadny test. Ale nektery zachyti i hormonalni nerovnovahu pred ms napriklad. Nebo cystu. Proto je slabe pozitivni. Ale jak je carka silnejsi, je to tam. Otestuj za par ni zase a uvidis!

gariena
5. črc 2016

Ahoj holky, tak jsem se v pátek, sobotu a v neděli testla a je to záhada. První dva testy jsou mamatesty, poslední je Max. Jelikož teď mám zpoždění druhý den a je mi špatně jak psovi, tak čekám co bude, ale testuju se až ve čtvrtek. To ale jen proto, že došly testy 😀 a koupím až po svátcích. Co vy na to? To je podezřelé.. ☹

ivatko0406
5. črc 2016

@gariena testujes za stejnych podminek? Ranni neredena moc...ma se testovat jednou znackou. Aby to nehazelo takovehle rozdily.

gariena
5. črc 2016

@ivatko0406 No právě, že ty mamatesty jsou oba odpolední a ten Max je ranní... Teď už to vím,že jsem udělala koninu 😒

27tery
5. črc 2016

@ivatko0406 děkuji moc 😃

misula29
5. črc 2016

@gariena to je velkej výkyv,ale snad to bude jen vadnej test,Tfuj,tfuj

spiritty
7. črc 2016

Ahoj holky tak dnes jsem zkusila ještě test poslední víc doma nemám sa kupovat už teda nebudu co myslíte dnes 15dpo

buggyy
7. črc 2016

Ahoj holky, dneska jsem 12 DPO.. Bohužel jsem doma neměla jiný test. Co myslíte? Ještě se chci zeptat, jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s testy PharmaPoint? Mají je taxy u nás v lékárně a zdá se mi, že jsou stejné jako od Dr.Maxe.. Nevíte někdo?

ivatko0406
7. črc 2016

@spiritty je to jasny, dalsi uz nekupuj

ms.neomagic
7. črc 2016

@buggyy pharmapoint jsem pouzivala ja,jsou dobry,lepsi mez dr.max..ukazovali silnejc nez max.

ivatko0406
7. črc 2016

@buggyy toto je dalsi pozitivni test 🙂

hrabz
7. črc 2016

Ten druhý mi příjde strašně slabý ale ten první je o.k. 🙂 Blahopřeji

laura1972
7. črc 2016

@buggyy také moc gratuluji 🙂

laura1972
7. črc 2016

@spiritty blahopreji 🙂

dddkkk
7. črc 2016

Ty jo mám pocit, že tu ty pozitivní testíky rostou jak houby po děšti! 🙂 Všem tiše gratuluji a přeji ať je vše jak má být! ... Já mám přibližně 7DPO, nevím přesně kdy byla... ale snažili jsme se o dovolené poctivě, takže teď jen čekám a doufám 🙂

deli_lah
7. črc 2016

@dddkkk Tak držím palce, taky jsem tak 7DPO 🙂 Možná teprve 6 :D

doreen27
7. črc 2016

@sarinka0411 ahojky tak jen hlasim ze mrcha dneska dorazila..takze mimi nic ☹

dddkkk
7. črc 2016

@deli_lah Tak si budeme držet palce navzájem 🙂

deli_lah
7. črc 2016

@dddkkk To bude super 🙂

geryy
7. črc 2016

Co myslite

andreaandrejka
7. črc 2016

@geryy Negativní.

sarinka0411
7. črc 2016

@doreen27 ahoj tak to mě mrzí ☹ takže začínáte další měsíční maraton. Tak držím palce ať to tentokrát vyjde 😉

ivatko0406
7. črc 2016

@geryy ja nic nevidim :'(

buggyy
7. črc 2016

@geryy taky nic nevidim.. kolikaty DPO jsi?

jarmulka
7. črc 2016

@geryy negativní.... HCG nebylo v této moči zachyceno

ivatko0406
7. črc 2016

@jarmulka no jo no :( Tak budu držet palce dál, jo? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru