Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
8. črc 2016

Nic jiného mi není 😖 Ani teplota,ani nic

geryy
8. črc 2016

No ja sem tomu nedavala moc nadeje ale aspon sem to skusila snat priste to vide a drzim palce tem kterym se to povedlo

riga
8. črc 2016

@geryy já tam cosi růžového vidím.

geryy
8. črc 2016

No mi s pritelm tak vidime naky naznak ale vetsina se schodla ze to je negativni

mkusti
8. črc 2016

@buggyy Urcite sílí, ja jsem takhle take začínala cca 13 DPO. Gratuluji 😉

ivatko0406
8. črc 2016

@buggyy no tak ten novy testik uz ma krasnou carku! 🙂

blauen
8. črc 2016

@gariena držím palce mi celý týden mizely a naskakovaly duchy už jsem z toho byla na nervy, chyba byla ze jsem testovala třemi druhy tt testů. 🙂 po tydnu az naskočila dálnice a bylo z toho těhů. 😉 držím palce naděje umírá poslední.

riga
8. črc 2016

@geryy tak jestli doma něco vidíte, je bezpředmětný brát v potaz, že to někdo nevidí přes monitor. Za pár dní bude jasněji.

laura1972
8. črc 2016

@jarmulka gratulace 🙂

laura1972
8. črc 2016

@buggyy gratulace🙂

misula29
8. črc 2016

čtvrtý den zpoždění ,ale vůůůůbec žádný příznaky

geryy
8. črc 2016

Dekuju za podporu je mozne ze sem testovala moc brzo no necham se prekvapit

laura1972
8. črc 2016

@misula29 taky krásné , gratuluji🙂

jarmulka
8. črc 2016

@misula29 to je zaaaaavist 😀 , kdybys viděla, jak tady praskam 😀 ... Krásné!!!!!!

misula29
8. črc 2016

@jarmulka 😀 ještě nepraskej , zatím stojím nohama na zemi 🙂

misula29
8. črc 2016

@laura1972 díky 🙂

jarmulka
8. črc 2016

@misula29 nedá se s tím bojovat, je to silnější než já 😀

misula29
8. črc 2016

@jarmulka 😀

gariena
8. črc 2016

@blauen jojo, uvidíme, testuju se, ale jen pidi duch, ani nejde vyfotit. Začínám mít dojem, že ty pozitivní testy byly prostě falešňáky jak cip. Přece není možné,že by ta hodnoty hcg tak spadla. Anebo nějaká hormonální nerovnováha.. To čekání je úmorné 😒

dddkkk
8. črc 2016

@deli_lah Kdy budeš testovat? Jsi testovací maniak, nebo jsi držák a čekáš do 1. dne předpokládané MS? 🙂 Já se řadím mezi ty první :D

katuskad1
8. črc 2016

Já se taky nemůžu dočkat dne,kdy bych mela dostat MS😆😆snad to uteče 😀kdo ceka taky?

dddkkk
8. črc 2016

@katuskad1 Já také čekám 🙂 ale mám to ještě za dlouho.... 🙂

katuskad1
8. črc 2016

@dddkkk Já kolem 15-16.😈

deli_lah
8. črc 2016

@katuskad1 Já taky čekám, tak 15.-17. má dorazit 😀

katuskad1
8. črc 2016

@deli_lah snad nepřijde 😈mrska, kolik dni mas DPO

cocochanel85
8. črc 2016

Milé dámy, neměly jste zkušenosti s falešně pozitivním mamatestem? Tohle dnes na me ted vykouklo vecer a vaham jestli se pomalu radovat nebo ne? Dnes tedy měla prijit MS

buggyy
8. črc 2016

@cocochanel85 ahoj.. myslim, ze o falesne pozitovnich mamatestech by ti tady mohlo povidat hodne holek, vcetne me. Kdy byla ovu? Jako nerikam, ze se nemas radovat, ale byla bych zatim hodne opatrna.

kato83
8. črc 2016

@cocochanel85 ja vidim ducha i na tom druhym 🙂

deli_lah
8. črc 2016

@katuskad1 Nemusela by :D Vůbec bych se nezlobila.. Asi 7 či 8 DPO 🙂 Neměřím, spíš jen trochu poznám kdy asi tak je..

alboo
8. črc 2016

@cocochanel85 nechci ti kazit radost... ale ja mela uz nelolikrat mamatest pozitivni, sice slabe, ale carka tam byla cela, ne zadna smouha a tehotna sem na 99%nebyla. Uz ho ani nekoupim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru