Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
13. zář 2016

@laura1972 já ho brala hned, jakmile jsem zjistila, že čekáme... ale mě třeba osobně se strašně blbě polykal, a kolikrát se mi vracel zpátky ☹

Mě tu hodně lidí doporučovalo Nosifol Forte, ale zatím jsem ho do sebe nezačala dávat

laura1972
13. zář 2016

Máte některá z vás zkušenost s těmito vitaminy? Pomohl některé z vás?

laura1972
13. zář 2016

@simi1510 právě, že jsem na netu hledala něco zároveň na podporu otěhotnění a četla jsem na něj dobré recenze.Je pro těhotné a kojící, ale i pro ženy co chtějí otěhotnět, tak se snažíme zkoušet co dá. 🙂

simi1510
13. zář 2016

@laura1972 právě že ten Novosil pomáhal holkám otěhotnět taky a že pak je doporučen na další 3 měsíce při těhotenství. Je v něm inositol, kyselina listová, zinek, betain HCI, vitamíny B6 a B12... má se brát 1-2 sáčky denně po dobu min. 3 měsíců a mám za to, že ho doporučují i pro muže, že ho mohou brát oba 🙂

lulinenka16
13. zář 2016

@laura1972 s tímto vitamínem zkušenosti nemám ale měla sem Femibion 1, brala sem 1 cyklus a našla // 🙂.Nevím jestly to bylo tím ale já sem s tím spokojená 🙂

lucka00024
13. zář 2016

Holky,prosim test mi nejde vyfotit ale 2x mi vyšel pozitivni duch.... jak vypada test cca 4tt?Děkuji za odpovědi

katherinaa
13. zář 2016

@lucka00024 takhle, ze včerejška 🙂 a digitální potvrdil těhotenství

lucka00024
13. zář 2016

@katherinaa aaaahhhaaaaaaaaa noooo 😀 to taky tak vypada ale safryš ja brala pilule to nebylo v planu 😀 ale koupim si i jinou značku některe hazeji falešne duchy

katherinaa
13. zář 2016

@lucka00024 tohle je mamatest, byl snehobilej a az po minute se začal vybarvovat.. jenze ja prostě tusila ze tehotna jsem a clear blue nezklamal 😀 zkus dr. Max a nebo digital, to budes mit hned jasny 🙂

lucka00024
13. zář 2016

@katherinaa no maxe neseženu bydlim v DE 😀 no a digital si zatim kupovat nechci bo všude je semnou přitel a nechci ho plašit.... tyhle jsem podstrčila do košiku 😀 jako chtě jsou no ne moc ale....

katherinaa
13. zář 2016

@lucka00024 jestli to máš silny jako ja, tak tehotna budes, zalezi teda jeste kdy byla ovulace. U me to bylo vcera 10den teprv, takze to je fakt slaby. Duch je vetsinou takovej stin jen ☺

lucka00024
13. zář 2016

@katherinaa no ja nevim ja neměla od 11.5.menses (ovulace jde i bez něj) takže uvidim co bude a nebude

bsvet
13. zář 2016

@laura1972 Já brala http://www.pilulka.cz/gs-mamavit-prefolin-dha-e... ve třetím trimestru. Jsou to ty samé, jen k nim je ještě jedna pilulka. V celku spokojenost. Ale po revizi jsem brala http://www.pilulka.cz/sarapis-mensis-cps-60 nebo mateří kašičku a čaj podle Mojžíšové - ten bych řekla pomohl asi nejvíc.. Jde koupit namíchaný, nebo si jej můžeš namíchat doma
https://www.novinky.cz/zena/deti/176124-rady-na...

crazys
13. zář 2016

@laura1972 tohle jsem brala u první dcerky než jsem zjistila, že jsem těhotná, tak to asi pomohlo. Teď co čekáme druhý, tak jsem předtím brala kyselinu listovou od dr.Maxe a pila 2x denně kontryhelovy čaj, já ho i pila, aby se mi srovnaly cykly. Měla jsem dlouhý 40-50

bsvet
13. zář 2016

@laura1972 Jinak jsem brala ten Nosifol a Inofolic (prostě roky snažení) a musím říct, že krom výru v peněžence jsem nic jiného nepocítila 😖 . Raději bych šla do toho Mamavitu.

bsvet
13. zář 2016

@lucka00024 No záleží na citlivosti.. Toto jsou testy ze čtvrtka a pátku, citlivost 10 a odpoledne mi doktor řekl, že to vypadá 4-5tt. Zítra na krev a za týden znovu, tak uvidíme..

laura1972
13. zář 2016

@bsvet já už právě nevím co. Dneska jsem projela všechny možné diskuze na ten mamavit a většinou jsem se dočetla,,že po něm holky dost zvrací. Byla jsem odhodlaná ho zítra koupit, ale ted nevím.

simi1510
13. zář 2016

@laura1972 jak říkám, mě se dost vracel taky ☹ A kolikrát jsem tu ležela, než se mi uleví ☹ A máš pak divno v puse z toho, jak se to rozpouští. Ale za pokus na druhou stranu nic nedáš,...

bsvet
13. zář 2016

@laura1972 Aha, tak ten problém jsem neměla, tak možná zkus Gravital, ten jsem brala taky a super. Koukala jsem, že složením je to hodně podobné (maximálně se liší v pár procentech) a dá se koupit i jako gumídci..
Osobně mám lepší zkušenosti s těma bylinkama, ale to je otázka osobní priority 😉

laura1972
13. zář 2016

@bsvet kouknu na internet na ten gravital 🙂

hahahala
14. zář 2016

@laura1972 Já brala inofolic a manžel fertilman a do toho jsem pila kontryhelový čaj .... Mé cykly byly dlouhé cca 65 dní a z převážné části anovulační ... Následující měsíc po dobrání jedné kůry inofolicu jsem otěhotněla... možná náhoda, ale nám pomohl...

laura1972
14. zář 2016

@bsvet ahoj můžu se ještě zeptat? Koukam, že ono je toho mamavitu víc druhů. Tak nevím , který z nich. Je tam GS - MAMAVIT + Prefolin + GHA. + EPA, pak GS - MAMAVIT 100+10 tab. Nebo pak.premyslim jak píšeš, ten GRAVITAL.

laura1972
14. zář 2016

Tak ted jsem našla ještě jeden, taky prý hodně dobrý, tak premyslim, ze bych ho dnes koupila. Jmenuje se calibrum babyplan a cenově docela jde.

martina16horysek
14. zář 2016

@laura1972 taky jsem brala ze zacatku a kamaradka taky a zvraceli jsme po nem takze za me nee radsi ten femibion

laura1972
14. zář 2016

@martina16horysek po tom mamavitu?

luckybara
14. zář 2016

@laura1972 já po GS mamavit v těhotenství zvarcela ☹ takže doporučím něco jiného

laura1972
14. zář 2016

@luckybara našla jsem jak.jsem tu už psala Calibrum babyplan, prý je hodně dobrý, neni tak dráhy a dobře se snáší, tak Adi ten dnes koupim 🙂

martina16horysek
14. zář 2016
zuzi317
14. zář 2016

Já beru Femibion a piji kontryhelový čaj a je mi po tom moc dobře.

laura1972
14. zář 2016

@zuzi317 jsem starší, takže taky v tom to hraje určitě nějakou roli,tak asi zkusim to Calibrum babyplan a uvidíme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru