Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marycz
1. říj 2015

@tynulkaxix žádný stresy, jsou to dálnice jak vyšité :D moc gratuluji a přeji příjemné těhulkování...já dneska takto...v úterý jsem dělala jeden (26DC), dneska druhý (28DC) a je tam viditelný rozdíl, co povíš?

tynulkaxix
1. říj 2015

@bajunka okolo mě už jsou právě všichni tehule😀

milujicimamina
1. říj 2015

já chci také jsme zatím teprve 5-6 po ovulaci,to čekání je šílené 😒

milujicimamina
1. říj 2015

@marycz krásný testy 🙂 😉

bajunka
1. říj 2015

@tynulkaxix já si poprvé v životě užívám nevolnosti, furt mám žaludek na vodě :p, tak musím pořád něco žvejkat budu za chvíli jak vorvaň

marycz
1. říj 2015

@bajunka tak to já mám už dobré tři dni...neblinkám, ale nechutná mně vůbec nic a když něco sním, tak žaludek na vodě...stejně jsem to měla i vloni a po kyretáži mně to drželo ještě týden :D

nikpn
1. říj 2015

Ahoj maminky, chtěla bych se vás zeptat co si myslíte že znamená ta druhá slabá čárka na tt. Přikládám foto 🙂

marycz
1. říj 2015

@nikpn no vypadá to na pozitivní test...kolik DC jsi?

nikpn
1. říj 2015

@marycz myslíš?🙂 včera jsem byla na gynekologii na klasické prohlídce a zmínila jsem se o tom a dr. Mi řekla ze to 100% nic neznamená :( jinak beru antikoncepci a jelikož jedu vkuse, tak menstruaci jsem neměla... Test jsem si udělala náhodně a vyšlo mi tohle... Zkoušela jsem asi 6 proužků a na všech bylo tohle 🙂 tak nevím, co si myslet

hermanek1985
1. říj 2015

@marycz ahoj...gratuluji🙂..a kolikateho dc si měla ovulku. ..pac je to krásná dálnice na to ze jsi 28Dc🙂

lzii
1. říj 2015

29dc, 12dpo, holky co myslite ?? je to tam ??

hermanek1985
1. říj 2015

@tynulkaxix no holka..velká gratulace🙂

hermanek1985
1. říj 2015

@lzii ahoj..na tom modrým vidím druhou..ale na prvním jen stín. ..zkus zítra ráno..ale vypadá to nadějně 🙂

lzii
1. říj 2015

@hermanek1985 byla jsem dneska na krvi 🙂 dekujii

milujicimamina
1. říj 2015

@lzii je to tam co jsem.ptecitala diskuze tak ten Zelený je pepino ze? Ten.mají hodně slabší než ostatní 🙂

lzii
1. říj 2015

@milujicimamina ano je ,a jeste k tomu to pepino ma citlivost 10 a ten druhy je neaka neznáma znacky ,ale citlivost 25

bara_13
1. říj 2015

@lzii Tý jo to vypadá pěkně🙂 a už víš i krev?

lzii
1. říj 2015

@bara_13 az ve 14h 😉

bara_13
1. říj 2015

@lzii to jsou nervy asi co🙂 a jak dlouho se snažíte už?

lzii
1. říj 2015

@bara_13 7 mesícu snazeni 🙂 ale je sranda ze 9dpo jsem delala test taky a nic - snehobílo ,ale dneska 12dpo tohle 🙂 Nervy ani nemam , citim ze tam neco zacina takze doufám ze se to jen potvrdi 🙂

bara_13
1. říj 2015

@lzii no tak to ti držím pěsti, ať je tam a jen sílí. Máš nějaké pocity jo? Já jsem si minule asi vsugerovala co šlo, takže se snažím radši nic necítit... 😀

lzii
1. říj 2015

@bara_13 takove tahave pocity podbrisku dolu , a boli me prsa , vynechani MS 1 den

hermanek1985
1. říj 2015

@lzii az budeš mít výsledky. .tak určitě dej vědět. .držím palecky🙂

lzii
1. říj 2015

@hermanek1985 jj hned sem napíšu 🙂

milujicimamina
1. říj 2015

Dotaz holky cítili jste hnízdění? Kolik dpo asi? Me vcera bolesti břicha a dnes už skpro ne,včera 4-5 dpo

tynulkaxix
1. říj 2015

@nikpn jestli bereš antikoncepci tak tehu nejspíš nebudeš, leda že by si vynechala

tynulkaxix
1. říj 2015

@marycz tak to už jsou krasne čárky🙂

milujicimamina
1. říj 2015

@nikpn zkus udělat jinou značku tt

nikpn
1. říj 2015

@milujicimamina zkoušela jsem i jinou a také mi to ukázala 🙂

anyt9178
1. říj 2015

Ach jo ☹ me už zase začíná bolet bricho jako na ms ☹ jestli to zase nevyjde tak se zblaznim ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru