Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

semisovamys
7. říj 2015

@maxinkaa Děkuji 😵 taky to tam vidím, ale manžel se ještě bojí aby to nezmizelo 😀 🙂

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina nedes se může ti hcg stoupat pomalu tak jak jsem to já měla u kluků. Já měla duchy až den po ms.

cocochanel85
7. říj 2015

@markyska88 včera jsem si dělala znovu test (mamatest) no a duch tam byl, ale skoro neviditelny 😀 musela sem si ho natočit na světlo. Nejspíš mi hrabe, ale už týden (od 4DPO a dnes jsem 11DPO) mám teplotu okolo 37,2 - 37,4 bez jakýchkoliv příznaků..ale i to prý bývá po ovulaci až do MS..

cacenka_d
7. říj 2015

@milujicimamina Neni to malinko, me holky vysli 3 dny po zpozdeni takhle slabe a obe jsou dneska silne az moc 🙂

cleira
7. říj 2015

Ahojky holky,
semisovamys tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 ovulku jsem měla 22/23.9. Ale s testem ještě čekám. Mám tak nějak strach si ho udělat. MS bych měla dostat v pátek. Tak se pořád přemlouvám, abych počkala 🙂

milujicimamina
7. říj 2015

tak to doufám ms by měla dojít za 2-6dní,

markyska88
7. říj 2015

@cocochanel85 jejda to jsou nervy 😉 to cekani je na prd, ale myslim, ze sance porad jeste je.. Hlavne, aby neprisla ms 😒

milujicimamina
7. říj 2015

@monikavitezslav jsi taky tak nafouklá?já hrozně,a doted mě břicho oid rána nebolelo a ted šílené křeče a to jsem byla jen nakoupit 🙄

tynulkaxix
7. říj 2015

@dubnacek pockej to jako ze 7 bodycek stalo dohromady 7eu??? Vsechno bude v pořádku uvidíš🙂
@svlocka hlavně aby bylo miminko zdrave 🙂 no jelikoz jdu na kontrolu a nejake odbery az za mesic tak jsem zvedava jak to vydrzim😀

dubnacek
7. říj 2015

@tynulkaxix jj presne jak pises,proto mi vzal 3 baleni😉))

hermanek1985
7. říj 2015

@milujicimamina ahoj..no vidíš to🙂..už ,aby jen silila 🙂..zítra mám mít první den ms..tak se uvidí ..v neděli nejpozději to mám dostat..test dělat nemůžu, pac jsem si ho ještě nekoupila :-/

hermanek1985
7. říj 2015

@cleira ahoj..tak to nejsi sama ..též se ho bojím udělat

tynulkaxix
7. říj 2015

@dubnacek no tak to je krasny. Znami tam taky jedou ta je zaukoluju😀

milujicimamina
7. říj 2015

@hermanek1985 tak uvidíš zítra jestli dorazí nebo ne,nebo kup na ráno 🙂

semisovamys
7. říj 2015

@cleira Držím pěsti aby tam byly dvě čárky,až si ho uděláš... Já dělala snad ob tři dny od ovu..😀

hermanek1985
7. říj 2015

@milujicimamina koupím dneska..jinak u mě je problém. .přes noc vypiju litr vody..takže aby to nebo zředěné

cleira
7. říj 2015

@hermanek1985 když ti zítra ms nedorazí, půjdeš do testu? Já mám mít první den ms v pátek, stále si říkám, že to musím vydržet

milujicimamina
7. říj 2015

@hermanek1985 taky hodně vypiju,hlavně přes noc nojo přes den to odrbávám a v noci asi doháním 😀

cleira
7. říj 2015

@hermanek1985 a máš nějaké těhotenské příznaky...náznaky atd? 😀

monikavitezslav
7. říj 2015

@milujicimamina strašně nafoukla. A břicho jak při ms:_(

marycz
7. říj 2015

@bajunka
@tynulkaxix
Ahojte holky...mám dotaz...do dnešního dne bylo všechno v pořádku, včera bolesti jako na MS, nic hrozného...ale v noci a dneska mě dost pobolívá na pravé straně podbříšku...střílí mně to do třísla i do zad...myslíte, že je to ten oblý pravý vaz, o kterém se píše, že většinou bývá na pravé straně kratší? nebo mám mít strach z mimoděložního? nešpiním, nekrvácím, ani to nejsou křeče, jen mě tam píchá...testy sílili krásně, tak myslím, že to mimoděložní bych mohla vyloučit....nebo? Předem děkuji za odpovědi. Na utz jsme objednaní až na 27.10.2015.
Přidávám i fotky testíků, jak sílily, včera jsem dělala poslední...

irennn
7. říj 2015

@marycz pokud tě to bude stále bolet bude ti na.omdleni apod tak rychle do nemocnice, hcg roste i u mimodelozniho těhotenství, ale nějaké bolesti jsou v podbřišku normální, to má snad ze začátku každá kdyby to bylo horší tak pro svůj klid zajdi k lékaři, teď už půjde vidět gestacni váček, dutinka a tím bys mimodelozni tehu vyloučila

marycz
7. říj 2015

@irennn no právě jsem uvažovala, že bych zašla...jedině na pohotovost...protože dneska už mě můj doktor nevezme a zítra má urodynamiku...

irennn
7. říj 2015

@marycz no mně říkal doktor ze mimodelozni pak začne bolet tak ze to nejde vydržet, ale pokud tě to dost bolí, tak si tam radši zajdi

slunicko01
7. říj 2015

@marycz mě mimodelozni bolelo moc, ale někdo psal, že zase vůbec, tak čert aby se v tom vyznal. Pro svůj klid být tebou radši bych někam došla, aby zkontrolovali, že je to tam, kde má...

eliotka1
7. říj 2015

@marycz Já myslím, že to bude v pořádku 🙂 Bolesti jako na MS, i když o hodně mírnější jsem měla od doby, kdy mně měla přijít poslední MS, ale bylo to vždycky jen chvilkové, nikdy ne obtěžující a ultrazvuk v 6+3 dopadl na jedničku 🙂 To píchání může být způsobeno natažením a zvětšováním dělohy. Pokud se ti ale bolest nebude líbit, nebo dokonce budeš mít křeče, tak určitě navštiv doktora dřív, nebo pohotovost. Přeji hodně štěstí!

monikavitezslav
7. říj 2015

Já měla mimodelozni před synama a byla to taková bolest ze sem sebou slehla v práci mezi regály a pak už byla v sanitce vzali mi vejcovod a bylo. Ale bolesti fuj

marycz
7. říj 2015

holky, děkuji za odpovědi...není to žádná katastrofa, nejsou to vůbec silné bolesti ani křeče...občas to tam píchne...se mi zdá, že to teď trošku ustálo...kdyby to ještě bolelo, tak půjdu pro svůj klid k Dr., dneska je do 17.00...
@monikavitezslav a v kterém tt se Ti to stalo? bylo to ze začátku nebo později? my by jsme teď měli být 4tt+6

nikdo17
7. říj 2015

ja mela take mimodelozni a zadne bolesti jsem naopak nemela a hcg rostlo krasne

bajunka
7. říj 2015

@marycz já u mimoděložního špinila a ta bolest mně pak doslova srazila na kolena, takže jsem hned jela k doktorovi a ten mě odeslal do špitálu a ještě ten den mě operovali,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru