Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pekkaa
4. zář 2015

@michaelalala jj, maximalne v poradku🙂. jako priznak tehotenstvi se da taky povazovat dalsi narust teploty

mmaiuska
4. zář 2015

@michaelalala: Třeba já jsem vůbec BT neřešila. Ani před těhu ani po pozitivním testu 😅

michaelalala
4. zář 2015

@pekkaa Myslis, ze by mela jeste o neco stoupnout? 🙂

pekkaa
4. zář 2015

@michaelalala jj, cetla jsem to tak a taky jsem to tak mela, takze potvrzuji ze zkusenosti. Samozrejme nemusi to vzdy byt, ale u velkeho procenta zen stoupne. Dokonce u velkeho procenta tehotnych je i videtelny "implantacni pokles teploty" jeden den v lutealni fazi - taky jsem mela - neni to pravidlo, ale u velkeho procenta to byva a pak ten nasledny jeste vyssi narust. Nemas nekde graf, ze bych se na to podivala?

michaelalala
4. zář 2015

Ja se priznam, ze merim jen obcas namatkove, takze tezko soudit.. 😲 ja myslela, ze je to nejakym zpusobem dane, ze kdyz presahne urcitou hodnotu, je to dobre znameni 🙂

pekkaa
4. zář 2015

@michaelalala je to u kazdeho individualne a dulezity je vzajemny rozestup teplot pred a po ovulaci a ne samotne hodnoty. Treba nekdo ma pred ovulaci kolem 36.7 a po kolem 37.0. Nekdo pred ovulaci 36.4 a po 36.7... Pak v tehotenstvi jeste vyssi. Je to individualni a je potreba posoudit cely graf jako takovy a merit vzdy stejne.

michaelalala
4. zář 2015

V tom pripade je to u me bezpredmetne.. pred ovulkou jsem namerila jeden den 36.3 pak jsem nemerila, pak po ovulce nejaky den 36.9 a pak az tyto posledni 3 dny merim pravidelne..

pekkaa
4. zář 2015

@michaelalala tak priste.. Ale verim, ze to pristi mesic uz nebudes potrebovat😉

nofreenames
7. zář 2015

Moc všem děkuji za povzbuzení a podporu 🙂 Ten týden čekání byl věčný, ale vyplatilo se.. Dnes jsem na kontrole viděla srdíčko 😎 , miminko je v pořádku, akorát mám o týden mladší těhu než říká poslední menstruace. Místo 8+1 jsem 7+3. A dostala jsem už i těhu průkazku
Radost největší!!

keny123
7. zář 2015

@nofreenames velikááá gratulace 🙂

chcharlie
7. zář 2015

Ahoj nejak mi to nedalo a po tridenim zpozdeni jsem si udelala testik🙂

petzy
7. zář 2015

@chcharlie gratuluji 🙂

chcharlie
7. zář 2015

@petzy dekuju i kdyz jsem trosku zmatena 🙂

hermanek1985
7. zář 2015

Tak to je jasný. ..gratuluji

hermanek1985
7. zář 2015

@chcharlie gratuluji...Já jsem 4dny se spozdenim a odpoledne jsem si dělala test a negativní. ...tak čekám na MS. ..hrozny. .a to nebývá spozdeni ☹

chcharlie
7. zář 2015

@hermanek1985 ja si prave test delat nechtela sem si rikala,ze nemam zadne priznaky tak je to zbytecne.O to vetsi bylo prekvapeni🙂 a jak dlouho se snazis?

hermanek1985
7. zář 2015

@chcharlie Já se nesnažím. ..tedy nesnazime. ..pracuji v Německu a smlouvu mam ještě na 10mesicu. ..Me taky nic není. ..ani zadnej náznak, že bych to mela dostat. ..počkám do příští středy. .pak to bude 14dni. ..mam menší stres jak mám spozdeni, furt se kontrolují, zda jsem to dostala...njn. ..nikdy nebylo spozdeni ted hup...tak jsem vykulena

bara_13
7. zář 2015

@g_m ahoj, mě bylo tak cca 4 - 5 dní po ovu každý večer špatně, takové pocity na zvracení, byla jsem unavená, ale spát jsem nemohla, v pátek večer jsem měla pocity, jako kdybych to měla dostat... MS mám přijít teď ve středu, tak jsem zvědavá, zda dorazí nebo ne... Mohlo by se už konečně zadařilt 🙂 Na testování nemám ještě odvahu...

chcharlie
7. zář 2015

@hermanek1985 aha tak to jsem spatne pochopila 🙂

hermanek1985
7. zář 2015

@chcharlie když to prijde tak to přijde. ..sice mi je 30..ale nespechame 🙂...pokud se nedostaví mrska, tak zkusím test ve čtvrtek ráno 🙂

svlocka
8. zář 2015

@keny123 predtim to nedopadlo mivala jsem duchy ale pak se povedlo,mam na strance 134,135.foto. ted jsem 9tydnu 🙂

hermanek1985
8. zář 2015

@chcharlie tak a další den spozdeni 😀...to jsou nervy..

jamaica55
9. zář 2015

@keny123
@petiiiska holky děkuji za podporu je to tam 🙂 Jste zlaté 😵

jamaica55
9. zář 2015
petiiiska
9. zář 2015

@jamaica55 Tak moc gratuluji, ať se malé drží a vše pokračuje tak, jak má 😉

hermanek1985
9. zář 2015

ahoj..mám dotazek. .6.8.jsem měla ms..a mám periodu 28-31DC...teď jsem 35 DC..a nic..jen mám nafoukle bříško a ráno kremovy vytok. .radši jsem si dělala test dnes a negativní. ..a ovu jsem měla 17dc,tedy ovulacni testik byl pozitivní. ..teď jen čekám co mam tak nějak dělat? počkat týden a jít na kontrolu?

pekkaa
9. zář 2015

@hermanek1985 jj, pockala bych tak tyden a sla k Dr.
to nafoukle brisko a kremovy vytok byva priznak tehu, ale zase je divne, ze ten test mas negativni, to uz by s nejvetsi pravdepodobnosti mel byt pozitivni..
zkus zopakovat za 2 dny. Mozna, ze ovulace byla nakonec pozdeji nez si myslis a na test bylo jeste brzy

hermanek1985
9. zář 2015

@pekkaa tak vulacni test by pozitivnil 17dc..tak nevím. .dobre..počkám ještě týden..jinak mi nic není..ani bříško neboli..tak uvidim

hornet600
9. zář 2015

Ahoj holky, co myslíte? Testy od shora jsou 7.9.,8.9. a 9.9. (což je dnes) a dnes jsem 35DC a asi 17DPO. Myslíte, že se zadařilo? Připadá mi, že je to hodně slabé na 17DPO :-/ Jinak MS mívám pravidelnou 30 dní (max. +- 2 dny)

dubnacek
9. zář 2015

@hornet600 tak carku vidim na vsech trech a ta posledni je celkem hezka,jen bych asi jeste nejasala a pockala,dalsi bych zkusila udelat tak v so nebo ne to uz by mela byt vice videt,ale vypada to nadejne😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru