Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hul
30. led 2016
princezsverunka
30. led 2016

@hul je tam..gratuluki

princezsverunka
30. led 2016
hul
30. led 2016

@princezsverunka ms mam dostat 4.2. A je to po limitu...urcite to plati?

princezsverunka
30. led 2016

@hul to já nevim ,nevýznam se..já mám dostat MS 5.2 a dělala jsem dneska ráno viz jedna fotka a pak po dvou hodinách se ukázala víc tak nevím jak to brat

gepe
30. led 2016

@hul @princezsverunka holky, plati vysledek v limitu, limit tam neni udavan jen tak pro nic za nic. Takhle je to nejiste a kor pred ms, neni to mozne brat jako pozitivni test diky tehotenstvi. Pockejte aspon na den ms. Drzim pesti 🙂

hul
30. led 2016

@gepe presne to si myslim taky. Vzdy muze dojit. Ja se neraduju. Neverim tomu mic

gepe
30. led 2016

@hul Tvuj pristup je rozumny. Treba to vyslo, to ukaze jen cas a limit. 🙂 ono zaklad je v tom, ze vzorek moci v testu i nadale zustava i po limitu dokud nezaschne, takze i pak se zobrazi treba duch byt jen diky minimalnimu mnozstvi hormonu, <5.0 mIU/ml coz neni nula a pritom to znamena, ze zena neni tehotna. A faktoru, ktere ovlivnuji testy je vicero (napr cysty, ktere vznikaji behem cyklu a pri ms prasknou a "zaniknou"), nemluve o rannem zaniku ve vyvoji, aj.
Osobne jsem zastancem, lepsi byt skeptik a pak mile prekvapeni, nez doufat a byt zklamana, proto lepsi pockat i kdyz naprosto chapu a i z vlastni zkusenosti vim, ze to cloveku neda 🙂)

hul
30. led 2016

@gepe u mne je to kapku slozitejsi. Spis bych byla kdyby tam zadna carka nebyla. Jsem totiz v laznich....ja jsem v limitu nic nenasla a nechala test stranou a dnes jsem ho nasla a tam tohle. Oba ty testy jsou delany v patek. Jeden rano a druhy vecer. No a nechapu prave ze jeden po zaschnuti pusobi pozitivne a druhy negativne. Uprimne malinko doufam v chybicku testu. Nechtela bych ti rikat takovou zpravu. Navic se po mimodeloznim bojim :(

gepe
30. led 2016

@hul to je v poradku, ja to chapu 🙂 pokud Ti to vyslo takhle, tak osobne bych to povazovala za negativni. I kdyz brouk v hlave neda, tak potestuj treba den po ms (nevim zda mas pravidelny cyklus). Sice me nekdo bude mozna soudit, ale drzim tedy pesti at to nic neznamena. Nedivim se Ti, ze mas obavy, to je pochopitelne.

hul
30. led 2016

@gepe ms m pravidelne tak se uvidi. Ja to puvodne prave taky brala jako negativni. Uvidi se. Zkusim se ted nestresovat a pockam do ms. Pokud nedojde tak budu asi mirne nervozni, ale porad to muze byt temi procedurami....no uvidime 🙂 dekuju

lenka27
30. led 2016

@hul zak tady ducha vidim, ale jestli t bylo az po limitu pak to muze byt jen zaschle barvivo

hul
30. led 2016

@lenka27 ano taky bych to tak videla, ale proc ta carka nenibi na tom druhem? Oba jsou stejne znacky...to me prave donutilo dat to sem kvuli nazoru...

hul
30. led 2016

@lenka27 Navic se obavam zevnazivo ta carka pusobi viditelneji....jinak bych to neresila vubec

gepe
30. led 2016

@hul nazivo bude urcite viditelnejsi... avsak stale po limitu. Zkus si treba zitra uz udelat dalsi test, pokud bude carka v limitu, neli silnejsi... no, uvidis. Ja mam pravidelny cyklus a vyjma jednoho tehotenstvi, kde carka nesilila a jednalo se o tzv biochemicke, jsem v den ms mela dve stejne silne carky, jinak negativni v limitu jako netehotna.

hul
30. led 2016

@gepe no jsem ve frantiskach a vse je zavreno. Kaslu na to zatim. Ms ma dojit brzy..

gepe
30. led 2016

@hul drzim pesti

blablabla26
30. led 2016

asi 8dpo,ale nevím,jestli si něco nenalhávám...něco tam vidím,ale fakt už nevím..

lenka27
30. led 2016

@blablabla26 ja nic nevidim ☹

blablabla26
30. led 2016

@lenka27 to jsem si bohužel myslela,že si to opět jen nalhávám ☹

michaelapfeiferova
30. led 2016

@blablabla26 zkuste to zitra s prvni ranni moci....uvidite jestli neco uvidite 😇😇😇

monikavitezslav
30. led 2016

Ahojky holky potrebuji radu jsem uz skoro v rozvodov rizeni a od 22 se citim velmi blbe potvrdte mi ze tam nic neni.

nat
30. led 2016

@monikavitezslav chtelo by to lepsi ostrejsi foto ale myslim ze tam nic neni

michaelapfeiferova
30. led 2016

@monikavitezslav ano lepsi foto ci ranni moc 😐

gepe
30. led 2016

@monikavitezslav vidim stin druhe carky, jinak stejne jako @nat lepsi by byla ostrejsi fotka

monikavitezslav
30. led 2016

@michaelapfeiferova snad tam nic neni

monikavitezslav
30. led 2016

@gepe ten stin prave vidim i ja coz me znepokojuje

blablabla26
30. led 2016

@michaelapfeiferova v plánu mám pozítří,tak uvidím..

berninka
1. únor 2016

Ahoj, co myslíte? Jsem trochu nastydlá, může to test ovlivnit?

princezsverunka
1. únor 2016

@berninka nic tam nevidím ale foto není zaostrene takže to jde těžko poznat :(((

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru