Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
15. kvě 2016

@milujicimamina jj,zitra v 10:30..porad me poboliva sem tam podbrisek a mam trochu zacpu,az me z toho boli prdka :-\ no povim ti,jestli mi rekne,ze mi nic neni,ze jsem v poradku,tak snad pujdu do Bohnic...no a koukam,ze ty ducharis..tak to je fajn,ne?

milujicimamina
15. kvě 2016

@ms.neomagic nevim porad spinim

hul
15. kvě 2016

Poslední fotka. Konečně to vypadá na fotce tak jak opravdu. Takže naposledy, nemůže to byt ryska?

milujicimamina
15. kvě 2016

@hul u pepina ne 🙂 na nem nikdy nic nemam

milujicimamina
15. kvě 2016

@hul na max by jsi mela uz krasneho

mimimimi
15. kvě 2016

@ms.neomagic držím pěsti na zítřek 😉 v kolik jdeš?

mimimimi
15. kvě 2016

@ms.neomagic jo už čtu 😉 👏 🙂 tak ať to dobře dopadne ;)

mimimimi
15. kvě 2016

@hul nebyla bych si taky jista ale přeji ať sílí ;)

hul
15. kvě 2016

@milujicimamina dobře tak jsem zvědavá co bude zitra. Přijde mi ze podobného jsem mela minulé a pak došla MS. Jsem husa ze testuju brzo.

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina už by se Ti to myslím rozjelo a pokud se ti to nerozjede ani zítra tak super ;)

yukonek
15. kvě 2016

@hul na pepinu ani na maxovi proste pokud nejsi tehotna nenajdes vubec nic ani rysku proste nic bilo...tak uz klid a tes se na dalsi test 🙂

hul
15. kvě 2016

@yukonek dobře. Uvidíme v úterý. Chtěla bych zítra netestovat, ale obavám se ze to nezvládnutí. To je des. Ta nejistota.

milujicimamina
15. kvě 2016

Holky a co se bere jako spineni? Ze zacatku to byl hnedy vytok ted spis pruhledny hlen s krvi svetlou ale fakt jen na tamponu vzdy trochu tak nwvim

mimimimi
15. kvě 2016

@milujicimamina řekla bych ze co není na vlozku ale max na intimku tak je spineni ...

aknicul1
15. kvě 2016

Holky tak dneska ms neprisla, tak snad uz se muzu radovat 😉 vam vsem hooodne stesticka 😉 at to cekani neni dlouhy 😉

yukonek
15. kvě 2016

@hul a co teprve ta nejistota jestli je to tam kde to ma byt, pak jestli se to vyviji, jestli je to zdravy... V nejistote budeme az do porodu, kdyz buh da 🙂

hul
15. kvě 2016

@yukonek znám. Jsem po mimodeloznim

yukonek
15. kvě 2016

@hul ja po zamklem a samovolnem, ale porad je o co bojovat 🙂

hul
15. kvě 2016

@yukonek jj rozhodne🙂

mimimimi
15. kvě 2016

@aknicul1 jé to jsou dálnice 🙂 gratuluji 🙂

Holky teda to jsou příběhy ať už je vše ok, yukonku čekáš na srdíčko vid ;)

dddkkk
15. kvě 2016

@milujicimamina vidím krásné dušíky!!! Držím palečky!!

yukonek
15. kvě 2016

@mimimimi cekam ted hlavne v oevni rade jak dopadne zitrejsi odber krvex pokud hcg poroste jak ma tak 25.5. snad srdicko 🙂

aknicul1
15. kvě 2016

@yukonek Urcite bude vsechno dobry 😉 ja zitra zavolam k dr. kdy se mam dostavit, tak jsem zvedava. Pak dej vedet 😉

milujicimamina
15. kvě 2016

Tak slaba ms je zde holky dekuji za podporu
@dddkkk bohužel ☹

ms.neomagic
15. kvě 2016

@milujicimamina To jeste nic neznamena..

leymea
15. kvě 2016

Tak dneska mi vecer nebylo zrovna nejlip. Ale protoze jsme byli na oslave a tlaskala jsem jidlo jedno za druhym, tak to bude z toho 😀 skoda. 😀 porad doufam, ze zaspinim, abych si rekla, ze uhnizdovani je tady 😀 vim, ze to nemusi byt, ale ja chci 😀 je to hrozny. Kezby se nam v brisku uz klubal skritek a zacala jsem mit jine starosti 😀 kdyby nam to kdysi davno hned prvni mesic vyslo tak bych momentalne uz byla po porodu 😀 no jo, ale kdyby. 🙂

mimimimi
15. kvě 2016

@yukonek věřím ze to bude v pořádku 😉 ozvi se s výsledkem 😉🍀...

@milujicimamina jak říká @ms.neomagic to nemusí nutně znamenat, že to je ztracené...🌷🍀 slabší může přijít a pokud bude něco na testu není to definitivní...;) drž se ještě, nebyla by jsi určitě jediná...případně přeji sílu a chuť na další snažení! ;(

mimimimi
15. kvě 2016

@leymea však neboj nic každý začátek má dříve nebo později i svůj dobrý konec a dočkáte se a kdoví třeba už tento cyklus a že Ti bylo zle nemuselo být nutně jídlem :D

katkavfr
15. kvě 2016

@milujicimamina hele moje mamka když mě čekala měla do 4 měsíce klasickou silnou ms a sem zdravá jako řipa😂😂😂😂

prostejina
15. kvě 2016

@hul testuješ moc brzy 🙂 já nějak 4 dny před MS neměla ani ducha, úplně sněhobílo a nakonec jsem to nedostala, den po vynechané MS jsem měla dálnici jak blázen. Dělej to z ranní moči a vydrž, až se opozdí menzes. Teď to je buď a nebo, nic s tím už udělat nejde. Tak se netestuj a počkej až to (ne)dostaneš. Zatím na testech nic nevidím, jen když se hodně snažím, tak na to ztmaveném. Ale to ještě fakt nemusí nic znamenat 🙂 moooooooc držím pěstě!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru