Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marycz
29. zář 2015

@tynulkaxix tak to pěkně vychází....když už v neděli byl vidět plod a to jsi byla 5+5 ... to je v poho 🙂

tynulkaxix
29. zář 2015

@marycz když jsem byla v utery na gynde tak jsem byla 5+0 byla tam vidět jen mala dutinka a v tu neděli už větší bazének a v tom malej plůdek

hermanek1985
29. zář 2015

ahoj holky..nevím jaké jsem dpo. ..v pátek jsem byla na gynde a řekl mi ,ze dozrává vajíčko. ..pak v sobotu extrémně citlivé bradavky,je možné ,že to byla ovulace? od neděle totiž P restavala bolet až dodnes vymizela citlivost..je to asi blbost ,ale včera mi bylo špatně a ublinkla jsem si ..musela jsem se i pak vyspat a dnes mi je lépe, ale furt tlaky v podbřišku a dnes jsem si nemohla dát ani kafe..jaké byly Vaše začátky od ovulaci až po dobu ,co jste zjistily,ze to vyšlo?

milujicimamina
29. zář 2015

@hermanek1985 já,to mám ted 3 dpo asi nebo 4, mě teda.prsa stále trochu bolí a dnes bolesti v podbříšku jako na ms právě,jsem z toho cela nakřivo nechápu proc?

dubnacek
29. zář 2015

@tynulkaxix to jestli je mensi nijak zvlast nevadi,pokud by se spatne vyvijelo uz by to bylo poznat,vetsinou se to zasekne a uz nic neni,staci aby ho spatne nekdo zmeril nebo se mimisek pohne a uz je to jinak.Neboj se uvidis ze to bude dobry.😉

hermanek1985
29. zář 2015

@milujicimamina ..tomu věřím. ..já ani nevím ,zda ta citlivost byla ovulace..sice je mám citlivé, ale ne extrémně jak v sobotu a navíc jsme se milovali v páté i v sobotu,ale v neděli a pondělí nebyl čas. .když to počítám dle toho co mi řekl gyndar, tak buď ovulka byla mezi patkem či později. .takže nevim☹..a taky mě tlačí podbrisek..nemůžu ani jíst a nic mi nechutná. .no holka vypadá to,ze budeme nastejno čekat 🙂

dubnacek
29. zář 2015

@tynulkaxix cca po roce,ja mam dost velky problem otehotnet u Adamka jsme si pockali rok a to jsem 3x byla v nemocnici s ledvinama,proste zacaly nejak zlobit,dlouho jsme chodili po ruznych vysetreni,ohledne krve,spermii atd.,poprve to berou jako ze se to stane to byl 7tt a podruhe jsem cekala dvojcatka v 8tt obe dve zanikly, a to jeste mudr sam rekl ze 30 procent dvojcat jedno neprezije to mi mudr rikal a pak v tom 8tt na kontrole uz nebylo videt skoro nic jen rozmazane fleky a nic se nedelo. Ver ze kdyz jsem ted znovu otehotnela mela jsem tak sileny strach,ze to zase spatne dopadne,ale ja si rikala,ze to tentokrat vyjde tak nejak jsem to citila,ale kazda kontrola byla silena jak jsem se bala az do 18tt nez jsem citila pohyby pak uz jsem se uklidnila a ted kdyz si prcek schrupne uz mam zase cerva v hlave😉,asi jsem blazen,ale cele tehu je tezke a zavidim kazdej zene,ktera si projde tehotenstvim uplne v pohode a o takovychto potizich nema ani paru 😉. Niceho se neboj pokud miminko roste je to dobre.😉).

milujicimamina
29. zář 2015

@hermanek1985 tak dávej bedet🙂 poznatky příznaky 🙂 já byla u dr ve středu a říkal že jsem tesne před ovu,takže mužů byt asi tak 4 max 5 DC nevím,dneska jsem opravdu mela pocit ze dojde ms,tak jsem zvedava,chystám se v neděli testovat 😅

hermanek1985
29. zář 2015

@milujicimamina není to brzy?..nejdřív testnu příští čtvrtek. .no..uvidím, zda to jsou příznaky..ale to se dozvím az příští týden na sto pro🙂

milujicimamina
29. zář 2015

@hermanek1985 nevím bude to 9-10 dpo to dele nevydržím tak třeba tam už něco bude 🙂 od zítra beru duphaston poprvé

lenzaaa
29. zář 2015

@tynulkaxix ahoj ptala jses co zamlkle tehotenstvi znamena ... plod odumre, ale zustava stale v deloze, nespusti se proste bezny potrat... ja takle nosila mimi dva tydny... ve 14tt mi dr oznamila ze mimcu nebije srdicko a dle mereni odpovidal 12tydnu.... ale jinak pokud miminku bije srdicko tak + - dva tydny jsou v toleranci... ja jsem ted ve 20tt ale dle ms bych mela byt dokonce ve 23tt, mela jsem asi hodne opozdenou ovulaci a mimco se chytlo na posledni chvili...

tynulkaxix
29. zář 2015

@dubnacek koukám že sis prošla peknym peklem. Je mi to moc lito, ale ted už to bude všechno v pořádku🙂 Já už se těšíme jak mala holka v utery na gyndu😀 já bych v těhotenství brala mit doma gynekologa😀

tynulkaxix
29. zář 2015

@lenzaaa já jsem taky mela později ovulka, mam nepravidelnou ms. Hlavně ať nám to všem dobře dopadne🙂

hermanek1985
29. zář 2015

@milujicimamina co to je duphaston?

bajunka
30. zář 2015

@tynulkaxix spíš ultrazvuk 🙂, já teda právě nechci to zas moc vystavovat těm UTZ vlnám, přece jen už se objevují názory, že to není nejzdravější. Už mám teda doma Angel sounds, došel mi ještě než jsem zjistila dvě čárky na testu, ale i tam se hodlám krotit. Taky se těším na úterý jak malá, konečně fazolku uvidím a odpoledne to chci říct holčičkám 🙂

milujicimamina
30. zář 2015

@hermanek1985 to jsou hormony mám to na upravu cyklu hlavně hodně mi to lítá

tynulkaxix
30. zář 2015

@bajunka jee oni to ještě neví? Ty budou mit radost🙂 taky si ho chci pořídit. Kupovala sis nový? A to jde slyšet hned od začátku srdíčko?

bajunka
30. zář 2015

@tynulkaxix jojo mám nový, ale on se třeba na aliexpresu dá koupit za tolik co tady použitý, a dodání bylo snad do týdne...No neví, chci ,abych už měla i fotečku, když jim to budu říkat 🙂

bajunka
30. zář 2015

@bajunka já myslím, že je to až tak od 10 -12 tt, ještě jsem na to moc nekoukala 🙂

miranell
30. zář 2015

připojuji se ke gratulaci 🙂

darxie
30. zář 2015

Co myslíte? Měla bych být 4+3 tt(podle kalkulačky), MS měla přijít v pondělí...Horní je přítelův, chtěl si to taky vyzkoušet🙂

mercedesse
30. zář 2015

@darxie ja myslím, ze je docela pěkně pozitivní

lzii
30. zář 2015

@darxie takze jsi 10dpo ?

marycz
30. zář 2015

@lzii já myslím, dle toho co uvedla @darxie, že 4+3 tt je cca 32DC, tedy cca 16DPO (pokud teda počítáme OVU 14DC) 🙂

marycz
30. zář 2015

@darxie Ahojky, Ty si už 4+3tt? tedy 3-4 dni mešká MS?

lzii
30. zář 2015

@marycz aha tak asi ano 🙂

im4fun
30. zář 2015

@darxie mam pro tebe dve zpravy, jednu dobrou, jednu spatnou. Zacnu tou spatnou - tvuj pritel bohuzel tehotny neni. No a ted ta dobra - ty pravdepodobne ano, carka je pekne videt

darxie
30. zář 2015

Ahoj holky, podle aplikace(neměříme, netestujeme ovu) jsem měla mít OVU 12DPO, takže teoreticky 18 DPO, ale těžko říct, kdy skutečně byla...MS mi mešká 3 dny... Přítel díkybohu těhotný není:D

marycz
30. zář 2015

@darxie tichounce gratuluji a držíme si pěstičky, ať nám to všem dobře dopadne 😉

milujicimamina
30. zář 2015

@darxie je pritel je srandista 😀 tvůj test vypadá pěkně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru