Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

loc
21. říj 2015

@isobara85 ja tam naznak vidim, zkus par dni pockat 😉

sereza
21. říj 2015

podle mě je pozitivní..... 😎

isobara85
21. říj 2015

Diky za nazory, snazime se 5 mesicu a ted mam od ovulace strasne citlive bradavky a sem tam pichnuti v podbrisku, coz obvykke nemivam. No nic pockam 2 dny a zkusim znovu. To obdobi do menstruace je vzdycky nejhorsi🙂

dasa.77
21. říj 2015

Koukám,že některé nicky a jejich příspěvky se tu opakují od poloviny cyklu až do příchozí MS
Je to docela škoda,protože když tu nakoukne někdo nový a hledá příspěvek (zkušenost,radu),která by mohla pomoct......musí se prokousat desítkami stránek 😖
Děvčata,chápu,že pokud se snažíte už hodně dlouho,chytáte se "tonoucího stébla",ale pak tato diskuze ztrácí smysl
Pokud by některé netestovaly 4 dny od případné OVU,nemusely by se stresovat a třeba by se daleko dřív dočkaly vysněných //

zuzinka2323
21. říj 2015

tak holky dnes mi pak doktor oznámil že jsem těhotná 🙂 🙂

berut
21. říj 2015

@zuzinka2323 Supeeeeer moc ti gratuluji! A kolikátý jsi tt? Bylo už něco vidět? 🙂

zuzinka2323
21. říj 2015

na ultrazvuku nebylo ještě nic videt

zuzinka2323
21. říj 2015

jdu tam za 14 dní to už by prej mohli něco vidět

milujicimamina
21. říj 2015

@zuzinka2323 gratuluji

monikavitezslav
21. říj 2015

Ahojky holky hlásím se od mudr a vyfasoval jsem clostylbegyt a duphaston ale nechápu to dávkování. Ms přišla 13.10 a s clostikem mám začít dneska, přijde mi to divné ode dneška 5 dnů 2xdenne 1 tabletu. Nějak to nechápu nespletl se?

zuzinka2323
21. říj 2015
petiiiska
21. říj 2015

@tmp11 tak uvidíš, dej vědět jak pokračuješ ;)

tmp11
21. říj 2015

@petiiiska ja to právě dostala... Mam to už jasný... Tak mme vlastně začíná další kolečko

milujicimamina
21. říj 2015

@monikavitezslav s tím nemám zkušenosti nevím,kolik DC jsi? Já už 12 zas,to leti hrozne

milujicimamina
21. říj 2015

Mám asi dnes ovulaci,protože nemám ovulační,zlousela jsem si těhotenský a mám ducha,tak hurá na to

petiiiska
21. říj 2015

@tmp11 Tak mnoho štěstí do toho dalšího kola ;) Myslím si, že ani já s tou MS nezůstanu pozadu a za týden už na tom budu stejně...

berut
21. říj 2015

@cocochanel85 Ahoj, podavam hlaseni. 😉 Tak doktor videl dnes na utz zloutkovy vacek. 😉 Bohuzel srdicko jeste ne, tak mi potvrdil zacatek tehu a objednana jsem pristi patek opet na utz, to uz by pry melo byt videt srdicko. Takze si verim a drzim palce 😅

dasa.77
21. říj 2015

@milujicimamina těhotenský test používat místo ovulačního? To už je špatný

dasa.77
21. říj 2015

Co třeba zkusit namočit test do mléka a koukat se,zda tam bude duch,nebo ne???? A nevyroste z toho třeba kráva,pokud bude pozitivní?
Víc jak 5 let jsem se snažila o dítě,ale nikdy jsem nedospěla do tohoto stádia....vzpamatujte se 😎
Nemyslím to zle,ale některé z Vás se už opravdu nedá číst.
Všem snažilkám bych to dítě přála,ale takhle se spíše o něj nervama připravujete.Bohužel,je to tak

milujicimamina
21. říj 2015

@dasa.77 nemusíte mi na to odpovídat když se vám to nelíbí

milujicimamina
21. říj 2015

@berut gratulace to je hezký

vapka
21. říj 2015

@milujicimamina těhotenským se ovulka nepozná, lh hormon je vylučován celý cyklus, jen v době ovulace je vylučován ve větším množství, což ukáže ovulační test stejnýma čárama, jinak doporučuji souložit a souložit..... miminko určitě brzo dorazí 😉

milujicimamina
21. říj 2015

@vapka a já to mám vyzkoušeno 😉

monikavitezslav
21. říj 2015

@milujicimamina 13.10 přišla ms a dneska mi dál clostik tak mě to nějak srotuje

milujicimamina
21. říj 2015

@monikavitezslav kdybych to neměla na sobě vyzkoušeno,tak to nepisu,😉 clostik neznám,nevím Jk se bere atak

cocochanel85
22. říj 2015

@berut No tak to je skvělá zpráva!!!! Gratuluju!!! Tak na srdíčko je asi ještě brzo 🙂 to já včera byla na kontrole průchodnosti vejcovodů...příšerně bolestivé, nevím proč někde píšou že to nebolí ☹ naštěstí jsem v naprostém pořádku a uvidíme co spermiogram 🙂))

romelia
22. říj 2015

@berut super gratuluji moc 🙂 🙂 Já přikládám také svuj první ultrazvuk 🙂 na další jdu za 12 dni 🙂

berut
22. říj 2015

@cocochanel85 Asi proto, že by si to víc žen rozmyslelo a nešlo na to..Každopádně je to skvělá zpráva, že jsi v pořádku. Wau! Chlapa tam určitě nažeň, aspoň budete moudřejší a třeba se fakt ukáže, že to chce čas a možná i tu psychiku nějak přesvědčit, zapracovat na ní.. Kolik já sem oběhala doktorů, než sem se naučila s tou svou psychikou líp pracovat.. Kdyby mi to někdo řekl před 5ti lety, než mi začaly problémy, nevěřila bych mu. Ale je to fakt mazec, co všechno v těle ovlivňuje. Držím moc palce a věřím, že se to brzy podaří a pošleš utz obrázek 😉

berut
22. říj 2015

@milujicimamina Díky, snad to všechno pošlape, jak má. 😉

@romelia Hezkéééé, takže jsi podle utz 6+0? A taky bez srdíčka zatím? Já ho teda nemám, sice tam má obrazovku jak blázen velkou, ale já tam viděla jen bublinu a v ní tečku. Smekám nad všemi, co tam něco vidí 🙂 Měla bych měla být 7+0, ale myslím, že taky budu cca 6+0. uvidím za týden po kontrole, teď sem se na to radši ani neptala. 🙂

zuzinka2323
22. říj 2015

@romelia taky jsem byla na prvnim ultrazvuku ale byla videt jen bublina. Jdu az za 14dni na kontrolu tak snad tam uz neco bude videt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru