Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sunny1sis
30. srp 2014

@asus Ty si isto tehula 😀 , len mi pride, ze tie mamatesty maju menej farbiva alebo co..

asus
30. srp 2014

@sunny1sis prave ze si jista nejsem vubec.to spineni po ranu je taky divne 😕 no cekam to 7.9 tak uvidim.a kdy to cekas ty?ja sem rozhodnuta uz netestovat a cekat

sunny1sis
30. srp 2014

@asus Ja cakam 4.9., ale pochybujem, ze vydrzim netestovat. 😀 Este som chcela zajtra a ked nic, tak koncim.

asus
30. srp 2014

@sunny1sis 😀 tak dej vědět budu za tebe napnuta🙂taky nevim zda to vydržim🙂ale budu se snažit

pupino2015
30. srp 2014

Tak ms dnes dorazila a testy vypadaji dnes tatko je to pepino, mamatest a tesko test.

sunny1sis
31. srp 2014

@asus Ahoj, testla som teraz 2 naraz..benu aj mamatest...v casovom limite oba biele. Takze to bol zrejme falosnak ten prvy, lebo o 2 dni neskor uz mali byt jasne ciarky. Chjo, takze uz kasleme na to a pojdem do prace. 🙂

sunny1sis
31. srp 2014

@pupino2015 Zaujimave, na vsetkych vidiet ciarku. To mi je luto, ze ms dorzila. Drzim palce na dalsie kolo. 😉

asus
31. srp 2014

@sunny1sis a vubec nic na tesru nemas? 😕 ti je divne ja dnedja tak a zase sem rano zaspinila

its_my_life
31. srp 2014

Ahoj holky, co myslíte? Test jsem dělala v pátek, 33DC...

lenicka07
31. srp 2014

@its_my_life Ano 🙂

lilien2
1. zář 2014

@its_my_life těhotná 🙂

sunny1sis
2. zář 2014

@its_my_life To je jasna tehulka!!! GRATULUJEM!!! 😀

sunny1sis
2. zář 2014

Tak tomuto ja naozaj nerozumiem!!! 10DPO duch, 11 a 12 DPO NIC!!!! a dnes 14DPO toto....

jarunkaxyz1
2. zář 2014

@sunny1sis - já myslím, že to je chemická reakce testíku, ze své vlastní zkušenosti vím, že pokud je to těhu, je to okem patrné..... Tato čárečka je spíš stínek testovacího pole.

sunny1sis
2. zář 2014

@jarunkaxyz1 Ja to tiez tak odhadujem! Zaujimave je vsak aj to, ze tieto iste testy mam normalne biele ako sneh...takehoto "ducha" som este na nich nemala. Kazdopadne sa priklanam ku tvojej teorii. 😉

leeena_4
2. zář 2014

@sunny1sis pokud jsi 14 DPO zdá se duch hoodně slabý :-/. Ale vidím ho taky. Může to být cokoliv - nespolehlivý test. Těhotenství, které se neuchytilo, cysta, těhotenství které si dává na čas,.....

its_my_life
2. zář 2014

Díky za reakce, tak snad se mi to po dovče potvrdí 🙂

kattlyn
3. zář 2014

Ahoj holky, vidíte něco? Jsem cca 11 DPO a slabě špiním. Test je dělaný dnes odpoledne. Vidím pidi ducha... 🙂

asus
3. zář 2014

@kattlyn trochu videt je co to mas za test?ja mam dnes tohle sem 23dc Asle nevim zda z toho neco bude

kattlyn
3. zář 2014

@asus je to Mamatest citlivost 10. Dnes čekám MS ale zatím nic. Jen velmi slabé špinění, které trvá cca 4 dny. Jsem 11 DPO. Ty kolik? Náhodou máš krásnou čárečku 🙂 brala bych to velmi pozitivně. Kolik dnů meškáš MS?

asus
3. zář 2014

@kattlyn nemeskam menzes mam dostat v nedelce sem 23dc .ale minulej mesic sem byla tehu a nepovedlo se uudrzet na ultrazvuku byla jen bublinka a nic v ni odkrvacelo to ven tak si rikam zda to nejsou jeste hormony od minule uvidim.mamatest nelupuj haze duchy dr max je ok nebo gravitest 10 2 v1

kattlyn
3. zář 2014

@asus mám ještě jeden mamatest, tak ho testnu zítra a pak mám přichystaný Dr. Max Lady, tak ten zkusím v pátek jestli teda budu MS stále meškat. A pak uvidím, jestli bude čárka sílit. Tak moc bych si to přála 🙂 a tobě taky samozřejmě 🙂 měla jsem celkem pozdě ovulku, až cca 21 DC, tak snad mám pořád naději 🙂

asus
3. zář 2014

nadeje je vzdycky drzim ti pesti🙂uvidime jak na tom budem

ejmisek
6. zář 2014

Ahojky, chci se zeptat jestli tam něco vidíte.. spíš proti světlu je to lepší a něco malinko tam vidím...nebo jsou to jen mžitky :D 🙄 Děkuji

stepankakv
7. zář 2014

Holky Prosím vidíte něco?

asus
7. zář 2014

@stepankakv tady na tom spodnim něco vydim🙂slaboučke ale je 😵

stepankakv
7. zář 2014

@asus uvidíme ;) dekuju moc za podporu 🙂

svlocka
7. zář 2014

Ahoj holky jsem 5DPO a spinim hnede a sem tam bile,co to muze byt?🙂kdy se tak muzu otestovat?

mm8
7. zář 2014

Ahoj,vecpu se sem🙂 muzu mit pozitivni test a nebyt tehu? Mam uplne nepravidelne cykly,problemy s ovu apod...test ukazuje //, druha slaba.hcg v krvi mam ale jen 26,coz je hrozne malo...co myslite? Diky diky🙂

ejmisek
7. zář 2014

@stepankakv nějakou slaboulinkou čárku tam vidím 🙂 držím pěstí ! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru