Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

padly_andel
16. říj 2015

@tmp11 Já si to taky myslím sedí to na mě jak vyšitý to biochemický ☹ Tobě drřím palečky abysi dopadla líp než já

bara_13
16. říj 2015

@lzii Ahoj, tak jak se cítíš? Už máš nějaký obrázek z UZ?

tmp11
16. říj 2015

@padly_andel jsi hodná ale ještě máš pořád šanci. Možná to byl vadný test... Nebo j nevim... Ach jo

iva1984
16. říj 2015

Ahoj holky, vidíte tam také ducha nebo si to jen namlouvám? Dnes jsem 10. den po KET. Testy jsou oba značky Gravitest 12.

petiiiska
16. říj 2015

@iva1984 já ho vidím 🙂 Lepší než ty moji, jestli je tam teda vůbec mám :D

iva1984
16. říj 2015

No právě, teď když na to zase koukám, tak už tam nevidím asi nic. 🙂 Pořád pročítám diskuse, teď jsem se dočetla, že tyhle testy dělají duchy i když se nejedná o těhotenství. Pomalu se smiřuji s tím, že to nevyšlo. Sice jsem si myslela, že když mi to vyšlo poprvé, tak vyjde zase, ale teď to až tak neřeším, doma už mám holčičku.
@petiiiska

petiiiska
16. říj 2015

@iva1984 neházej flintu do žita, já na obou testech ducha vidím. Chce to jen počkat a udělat si test další ;)

tmp11
16. říj 2015

@iva1984 vidím duchy.... Vypadá to nadějně. Většinou ti falešní duchové co vlastně je jenom stín na testu nejdou vyfotit. To vidíme natáčením testu a protože to vidět chceme... Teda ja jak jsem slepá, tak na duchy jsem expert...
Držím pěsti

petiiiska
16. říj 2015

Tak jsem dnes ráno nevydržela a opět testovala...Podle mě, žádná změna... Co myslíte? Měla by to už být 14 dní od styku...nevím no...

dasa.77
16. říj 2015

@iva1984 ahoj,podle mě je negativní

petiiiska
16. říj 2015

@dasa.77 Tak jestli je ten její krásný duch negativní, tak já nemám šanci :D

dasa.77
16. říj 2015

@petiiiska je to prave o tom,ze MY to tam proste chceme videt 😀 Pozitivni test by mel mit aspon slabounkou carku,na duchy se bohuzel nehraje,protoze je tam prave ta riska,kde se ma zobrazit carka v pripade pozitivniho testu.
Taky vim,ze je pro nekoho hodne tezke odolat testovat az kdyz vynecha MS,ale myslim si,ze se pak jen zbytecne stresujeme,kdyz na testu neni nic videt a v pripade,ze by se mohlo prece jen zadarit,tak tim,ze nejsme v klidu odejde to s dalsi MS.
To je jen muj nazor.Proste tem,kterym neni dano pocit dite bez delsiho cekani neprospiva zadny stres.
Takze ja zasadne pokud sahnu po testu,tak jen v pripade,ze se MS neodstavi aspon 2-3 dny.

Drzim palce vsem snazilkam

petiiiska
16. říj 2015

@dasa.77 je to pravda, že není dobré se stresovat, ale někdo to třeba opravdu nemůže vydržet. Já jsem 5 dní po sexu měla nidační špinění a tak od té doby vím, že se něco muselo dít. Navíc pokud to tak je, tak jsem ovulku musela mít opravdu brzy (už po 8DC) a s testem bych tak nemusela čekat až do vynechané MS, protože moje cykly jsou asi 32 dní v průměru. Pokud se to stalo, tak to můžu zjistit dřív než v den MS... To je třeba můj případ. Navíc by to nebylo plánované, takže se ani nějak nestresuju. Prostě buď to vyšlo náhodně nebo to nevyšlo, tak proč ten testík nezkusit, když mi zvědavost nedá :D

tmp11
16. říj 2015

Pardon nepatri sem

petiiiska
16. říj 2015

@tmp11 ano vidím ducha 🙂 Tak ať je i na dalším testu a už tmavší ;)

tmp11
16. říj 2015

Ja kráva si popletla ovulacni s tehotenskym... Kurna... Tak nic

petiiiska
16. říj 2015

@tmp11 ajo :D :D já blbec nekoukala na písmenka :D

dubnacek
16. říj 2015

@iva1984 ja duchy vidim na obou tak snad bude silit😉)

tmp11
16. říj 2015

@petiiiska jo ja taky ne... No sranda... Jdu se ožrat

petiiiska
16. říj 2015

@tmp11 já jdu dnes hlídat od 20 do 23 hodin hlídat kamarádce děti, tak tam prý mám taky připravenou lahvinku :D

dasa.77
16. říj 2015

@petiiiska lahvinku s mlíčkem 😀 😀 😀 😀

tmp11
17. říj 2015

@pkaa tak dneska 11 DPO zase bílí test... Negativní. Už tomu moc nevěřím... No každopádně je to divný ja mám teplotu pořád stejnou od nidačního krvácení. Prostě 37 v 7 hod ráno. No tak pořád doufám, že menzes má přijít až v úterý, ale ...

mercedesse
17. říj 2015

@tmp11 testík se pořád ještě může vybarvit, takže nezoufej, dokud není ms, tak je naděje

iva1984
17. říj 2015

@tmp11

@dasa.77

@dubnacek
Díky za reakce. A co říkáte na tenhle? Ten už vypadá lépe, ne? Test od dr. maxe 11. den od transferu.

petiiiska
17. říj 2015

@iva1984 krásná čárečka 🙂 Ať sílí ;)

dasa.77
17. říj 2015

@iva1984 jj,pozitvní

iva1984
17. říj 2015

@petiiiska Díky, snad bude... jsou to nervy... 🙂

marycz
17. říj 2015

@iva1984 čárečka pěkná, ať sílí 🙂

petiiiska
17. říj 2015

@iva1984 to chápu a držím pěstičky ;)

iva1984
17. říj 2015

@dasa.77

@marycz

Díky... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru