Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
27. čer 2016

@ms.neomagic určitě tam duch je... to je ten test, co jsi si dělala při noční??? Nový jsi nezkusila???

dmklarka
27. čer 2016

@ms.neomagic já vidíím,moc držím palce!!🙂

asus
27. čer 2016

@ms.neomagic paralen

dmklarka
27. čer 2016

@ivatko0406 sílí stejně jak mě ;) za dva dny to bude čára 🙂

dmklarka
27. čer 2016

@1nelinka gratuluju!🙂

monikavitezslav
27. čer 2016

@miky doktori to nevidi dobre. Ja stale spinim sice hcg v krvi uz neroste ale i tak mi hrozi s odebranim delohy. Pry mi dve deti staci.

ivatko0406
27. čer 2016

@ms.neomagic no je tam! Důša je videt, krasne!

marrouc
27. čer 2016

@ms.neomagic pouze paralen. Ibalgin je prisne zakazany. Ma negativni vliv na vyvoj v prvnich dnech tehu. A drzi se v tele az 14dni,takze nebrat ani behem snazeni. 😊jinak gratuluju

luckybara
27. čer 2016

@marrouc mě řekl dr. že je v pořádku 😒

ivatko0406
27. čer 2016

Ano - ibalgin se NESMI! Neberte to tehotne! Jen a pouze paralen a pokud je to nesnesitelne, zajdi k dr. Jela jsem v 18tt na pohotovost kvuli migrene a neco mi dali, co jsem mohla tehotna. Ibalgin ne!

ivatko0406
27. čer 2016

@monikavitezslav drzime vsechny palce, at to dobre dopadne. V ramci moznosti samozrejme - at neodebiraji delohu!

monikavitezslav
27. čer 2016

@ivatko0406 dekuju moc zacinam uz z toho bejt docela mimo. Ale stale vime ze treti chceme urcite. Tahle prorhra nas s muzem docela utuzila. Hodne me podporuje.

ivatko0406
27. čer 2016

@monikavitezslav to je dobre. Zkraje byl prece proti - je dobre ze vas to zase semklo! Drzim palce!

jarmulka
27. čer 2016

@marrouc @ms.neomagic přesně tak IBALGIN NEEEEE !!!! V těhu pouze PARALEN !!!! Naopak hned po porudu už se zase nesmí paralen a bere se IBALGIN 🙂 ... vím to na 1000% !!!!

ivatko0406
27. čer 2016

@ms.neomagic a jestli se nebranis alternative - masiruj si hlavy. Zacni u ocnich oblouku, mackej je. A pak at ti nejlepe nekdo druhy (ale muzes i sama) masiruje hlavu - švy na lebce. Mne to zabira daleko lepe nez leky. A pit pit pit!

monikavitezslav
27. čer 2016

@ivatko0406 nikdy bych mecekala ze me neco takoveho muze potkat.

ivatko0406
27. čer 2016

@monikavitezslav to si nikdy nikdo nepripusti, ze se mu muze neco takoveho stat.

ms.neomagic
27. čer 2016

@jarmulka tenhle je ted po vyspani a je silnejsi..

Dekuju moc vsem,snad bude silit...a prdne mi hlava asi..jdu hned na paralen..

ms.neomagic
27. čer 2016

@ivatko0406 mam hlavu zmasirovanou uz ze vsech stran a stejne boli...doufam ze na to nebudu trpet cele tehu :-\

ivatko0406
27. čer 2016

@ms.neomagic tak paralen, studeny obklad a odpocinout

1nelinka
27. čer 2016

Holky chtela bych vam vsem moc podekovat za gratulace jste vazne zlaticka .. Preju Vam aby jste brzo nasli //carky a prislo zdrave, vytouzene miminko💞
Moje dnesni krev..🙂

pandabox
27. čer 2016

@1nelinka júúúú🙂 tak super!!! moc gratuluji a at to pekne roste🙂

ivatko0406
27. čer 2016

@1nelinka pekna cislovka 🙂

pandabox
27. čer 2016

@ivatko0406
@1nelinka prave, ze je to docela velka cislovka, aby tam nebyly dve🙂)

1nelinka
27. čer 2016

@pandabox hele me ta cislovka docela prekvapila jsem 15dpo.. Modlila jsem se at je tam aspon 100..🙂)) ale klidne at tam jsou 3mimca hlavne at tam jsou a jsou zdravy..🙂 ale snazime se rok a v rodine dvojcata nemame tak je to asi nepravdepodobne..🙂

ms.neomagic
27. čer 2016

@ivatko0406 uz zabral paralen 🙂 ty joooo ja mam takovy nutkani to rict priteli 🙂 ale nereknu..

ms.neomagic
27. čer 2016

Holky kdo jste takhle na brzkym zacatku,taky je vam furt tak zle? me se chce furt zvracet.. ☹

miky
27. čer 2016

@monikavitezslav moc na vás myslím, ať je všechno v rámci možností zase v pořádku a pevně věřím, že se jednoho miminka ještě dočkáte

1nelinka
27. čer 2016

@ms.neomagic moc gratuluju a drzim palecky at to klapne..🙂 jinak me zle zatim neni vubec jen nemam tak nejak na nic chut a prez den si musim aspon na hodinku lehnout...)

27tery
27. čer 2016

@1nelinka tak to mě špatně není ale zvefa se mi žaludek při čištění zubů ve středu jdu na první kontrolu snad to bude v pořádku už bych další potrat nezvládla 😞

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru