Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alicie_k
30. čer 2016

Holky tak Mamatest 10 tyčinka z odpolední moči je silnější než v úterý. Tak nevím proč ten Max jen tak nepatrně zesílil... 😒 Asi budu testovat jen jedním typem testu. Jinak mám dnes nevolnost a hroznou únavu ☹

monikavitezslav
30. čer 2016

@ivatko0406 je to jednoduche. Muzsky se zblaznil postavil si hlavu a je s babou.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
alassel
30. čer 2016

@jarmarca já nic nevidím. Kolik dní zpozdeni s MS?

ivatko0406
30. čer 2016

@27tery jo v pondeli 🙂

kastanek87
30. čer 2016

@jarmarca něco nepatrnyho vidím,kolikátý den jsi?

ivatko0406
30. čer 2016

@alicie_k ja si totiz rikam s tema testama....jestli ty co delaji duchy nejsou nahodou citlivejsi nez max. Proto zachyti i treba nepatrne hcg, treba jen hormonalni nerovnovahu pred ms.....a max je mene citlivy a chyta az vyssi hodnoty, ty skutecnejsi. Zda se mi totiz, ze tu holkam ty ostatni testy taky lip vychazeji. Nevim jestli jsem to dobre napsala. Srozumitelne. Ale je to muj postreh. Nekamenujte me, j ja testuju maxem 🙂

ivatko0406
30. čer 2016

@jarmarca stinecek je videt....uvidime za par dni

klarka_jirik
30. čer 2016

@alassel jak jsem psala výše, paní si vše zamluvila a má mi dát večer vědět, zda si všechno opravdu vezme... takže zatím jsem inzeráty pozastavila. Ještě chvíli počkám a pak to opět zaktivuju 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciebx
30. čer 2016

@tuzemka a zkousela si novy test??

alicie_k
30. čer 2016

@ivatko0406 Mně tady právě psala jedna slečna/paní, že na Maxovi měla duch a tento test, co mám já, jí ukazoval krásně i před MS a je teď už nějaký 12.-13.tt. Já tě kamenovat určitě nebudu, já po revizi a po biochemku jsem pořád při zemi. Asi to bude nějakým tím barvivem. Zítra mám termín MS, tak uvidíme, mám tu ještě Benu 25 IU citlivost, ten se může použít od 1.dne vynechané menses.

klarka_jirik
30. čer 2016

@laura1972 @alassel Tak jsou inzeráty opět aktivní, paní se neozvala - Femibion, Mamavit a ovulační testy - kdybyste měly zájem, tak napište do inzerátu a já vám to podržím 🙂. Poštovné hradím já.

ms.neomagic
30. čer 2016

@alicie_k to samy jsem mela ja,mela jsem test PharmaPoint a tam byli krasny stiny,pak jsem sla do maxe a byli slabsi i po par dnech,dneska jsem se vratila zase k pharmapoint a je uz krasne videt... 😉

ms.neomagic
30. čer 2016

@jarmarca myslim ze vidim hodne lehoucky stin 😉

laura1972
30. čer 2016

@klarka_jirik dobře super, kouknu se 🙂

alicie_k
30. čer 2016

@ms.neomagic horní teď odpoledne, mně tady doma když to porovnám přijde jakoby tučnější nebo jak bych to řekla.

ms.neomagic
30. čer 2016

@alicie_k no to vypada krasne..uz to neres,jsi tehule 😀

ivatko0406
30. čer 2016

@alicie_k jo, ten dnesni je silneji zabarveny. Proto se ma testovat jednou znackou. Toho barviva tam kazdy vyrobce dava asi jinak. Taky mam za sebou dve biochemicke, obe v 6tt odesly. Ale tam byly porad slabe carky. Asi jako ta tvoje prvni. Dnes uz ji mas peknou 🙂

laura1972
30. čer 2016

@ms.neomagic holky co je to za test?

tuzemka
30. čer 2016

@luciebx Nezkoušela, přijde mi to po výsledku z krve zbytečné. Ale na ultrazvuku sliznice 9 mm a takova černá tečka uprostřed tak nevím co to bylo. Doktorka, že uvidíme až podle krve a dopadlo to takto no 😒

tuzemka
30. čer 2016

@1nelinka Děkuji spíš tomu nevěřím snad se povede jindy 😉

ms.neomagic
30. čer 2016

@laura1972 kterej? myslis ten plast.? To bude asi Benu..

alicie_k
30. čer 2016

@laura1972 Ten můj je Mamatest Comfort 10. Ale holky když to rozkucháte tak uvnitř jsou všechny stejný tyhle plastový 🙂

alicie_k
30. čer 2016

@ivatko0406 Já jsem prostě blázen. Po té revizi se nám pak zadařilo hned vzápětí a biochemické ☹ byla jsem na dně. Teď jsem druhý měsíc užívala Gynex a cítila jsem se dobře i psychicky. Kdyby se mohl v těhu tak už ho užívám 🙂

laura1972
30. čer 2016

@ms.neomagic jj ten plast 🙂

veruzou
1. črc 2016

holky nemůžu tomu uvěřit!

sukynecka01
1. črc 2016

@veruzou gratulace

veruzou
1. črc 2016

@sukynecka01 děkuji 🙂 něco jsem tušila, ale pořád jsem nevěřila 😀

ivatko0406
1. črc 2016

@veruzou tak ver 🙂. Gratulace!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru