Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

veruzou
1. črc 2016

@ivatko0406 díky, pomalu si to uvědomuju 🙂

alicie_k
1. črc 2016

Holky já mám dnes od rána průjem a když jsem si na to vzala Smectu, tak jsem měla co dělat abych to udržela v sobě. Měla jsem poslední dny spíš zácpu, ale dneska teda úplný opak, asi to muselo ven (omlouvám se za popis). Dnes mám termín MS a nic, ale netestovala jsem, když jsem testovala včera odpoledne, stačí mi, že nepřišla 🙂

zuzinka6
1. črc 2016

@alicie_k já taky mívam průjem, když to mam🙂

ivatko0406
1. črc 2016

@alicie_k taky mivam srajdu prvni den ms a dva dny pred ni to spis nejde 🙂. Ale taky jsem ted behala tyden na wc a ono to bylo tehotenstvi. Dalsi dny ukazou 🙂

zuzinka6
1. črc 2016

@ivatko0406 jako s průjmem nebo čurat??

ivatko0406
1. črc 2016

@zuzinka6 vlastne i curat 🙂

zuzinka6
1. črc 2016

@ivatko0406 hmmmm, já jsem 16DC a konečně mi je fakt dobře, nic mi nebolí, beďary zmizely a nejsem ani unavená přestože jsem spala 5 hodin....nejom pořád nevim, jestli ovu byla nebo ne...

zuzinka6
1. črc 2016

ten 14DC byl o dost tmavší, už vybled..byla nebo nebyla?

gariena
1. črc 2016

@zuzinka6 Já bych řekla,že určo byla.

ms.neomagic
1. črc 2016

Tak ja uz nevim..dneska rano jsem delala test PharmaPoint a byl stejny jako vcera,mozna o pid slabsi,ted jsem si schvalne udelala pepino a na tom je duch jako na zacatku :-\

bielanevesta
1. črc 2016

@ms.neomagic mne pepino urobil strašne slabú čiarku, keď na iných som mala pomaky diaľnice. Iba čo ma zbytočne vyplašil. 😦 Aj preto je fakt lepšie testovať len jednou značkou

bielanevesta
1. črc 2016

*pomaly

pandabox
1. črc 2016

@ms.neomagic jeden pozitivní test mas..Ted počkej cca týden a pak testni znova..Já to dělala stejném..jeden test..se slabší čárkou..radost a o týden později dálnice..dva testy suma sumárum..

ivatko0406
1. črc 2016

@ms.neomagic tak zajdi na tu krev. Nekdo proste hcg do moci nevyplavuje.

ms.neomagic
1. črc 2016

@pandabox uz testovat nebudu..nejdriv tak za 4dni..akorat jsem pak z toho otravena..

ms.neomagic
1. črc 2016

@ivatko0406 nejdu..mam malo krve,nedam 😀

jarmulka
1. črc 2016

@ms.neomagic přesně jak píše @ivatko0406 : zajdi na tu krev ... Je to cca 250 Kč, ale víš, na čem jsi... a 250 Kč utratíš běžně i za blbosti ... Tohle Ti aspoň něco řekne - nějaká čárka na testu nevypovídá téměř o ničem - pouze, že je zvýšené HCG - ale jak moc, to Ti neřekne....

ivatko0406
1. črc 2016

@ms.neomagic ze ty se bojis jehel! 🙂 kdyz tak dlouho mas duchy, tak bych zasla, fakt. Anebo jdi k doktorovi a on te tam posle a je to na pojistovnu. Ale zas o navstevu dr navic 🙂

ms.neomagic
1. črc 2016

Doktory mam oba na dovce...duchy mam od pondelka,ale sili...holky prdim na to,bud to tam je,a nikam to neutece nebo neni a s tim nic neudelam..

jarmulka
1. črc 2016

@zuzinka6 ještě mě napadlo k té OVU , jaká to je citlivost testu??? Některé jsou 25 , i klidně 40 a na těch to nemusí být tak poznat....

ivatko0406
1. črc 2016

@ms.neomagic tak jestli te to takto nestresuje, tak proc ne 🙂

ms.neomagic
1. črc 2016

@ivatko0406 nestresuje...jen jsem tim chtela rict jak jsou ty testy strasne rozdilny..

zuzinka6
1. črc 2016

@jarmulka je to Lady Max z DrMaxe, citlivost píšou 20

nikoletaxx
1. črc 2016

Holky tak mám potvrzené těhotenství od Dr. 🙂 Neřekla mi v kterém jsem týdnu, ale na utz už něco málo bylo vidět 🙂 Jdu 29.7. a to už dostanu průkazku a fotečku.. Všem držím palce !!

ms.neomagic
1. črc 2016

@nikoletaxx tak gratulujuuu..ty se mas😉

laura1972
1. črc 2016

@nikoletaxx krásné moc gratuluji 🙂

zuzinka6
1. črc 2016

@nikoletaxx gratuluju 🙂

nikoletaxx
1. črc 2016

Dekuji moc 🙂 a nakonec jdu už 22.7. tak srdíčko už snad bude..

1nelinka
1. črc 2016

@nikoletaxx Holky tak ja dnes byla taky u mudr jsem teprve 4+4 tak videla jen zvysenou sliznici a pry neco jako gestacni vacek 3mm..🙂)ale krev dopadla dobre tak snad se prtous udrzi..🙂 na dalsi kontrolu jdu uz 12.7aby jukla jak to vypada..miminko by bylo zacatkem brezna tak doufam ze se nas tu s breznatkama sejde vic.. Moc vam vsem drzim palecky

1nelinka
1. črc 2016

@nikoletaxx moc gratuluju..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru