Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
4. črc 2016

@spiritty 100% sílí 😉

tati_ana
4. črc 2016

@lenejewel89 5 dní po oplodnění ti to neukáže žádnej test. Ještě vydrž chvilku, držím palce 😉

riga
4. črc 2016

@lenejewel89 Já na mém počítači vidím. Ať to dobře pokračuje.🙂

riga
4. črc 2016

@tati_ana je po transferu, to znemená stáří embrya + doba kdy byly vloženy, takže možné to je.

peta73
4. črc 2016

Ahoj holky, možná mě budete mít za "trubku". Jsem sedmý den po dobrání duphastonu, MS stále nikde. Ovulaci jsem podle ovu testů i podle folikulometrie měla 18.5, takže jsem teoreticky 17 DPO. Asi bych mohla už zkusit TT, ale já se prostě bojím dalšího zklamání. Snad mám nějaký blok a možná mi připadá hezčí si připadat těhotná do dalšího úterý, kdy jdu na gynekologii, než být hned zklamaná. Máte to někdo podobné, že byste se natolik bály opakovaného zklamání, že raději netestujete 😲?
Jinak, snažíme se 4. měsíc, ale bohužel mě opravdu tlačí věk. Vím, že moc chci, a tak různé příznaky ingoruju. Jedině průkazné je chybění MS.
Možná bych potřebovala nějakou kamarádku, která je na tom obdobně, ale domluvili jsme se doma, že nikomu nic neříkám. Takže se svěřuji pouze tady 😀 😀 😀

salenas
4. črc 2016

@riga stáří oplodněného embrya se nepočítá, pokud je to přirozené oplodnění, zhruba 5 dní trvá vajíčku cesta na správné místo plus 1až dva dny k uhnízdění, pokud je to umělé, těch pět dní cesty je embryo v misce, vloží se a opět trvá 1až 2 dny uhnízdění, až po správném uhnízdění se začíná vyplavovat těhotenský hormon, takto brzy by to zachytil test z krve, těhotenský test tak 7 den po transferu ..

riga
4. črc 2016

@salenas mluvilo se o UM, ne? Pokud měla embryo ve fázi blastocysty nebo dokonce hatchující blastocysty, nebyl by žádný zázrak, kdyby měla na těhotenském testu slabounkou druhou čárku. Buňky trofoblastu hned při zanořování do sliznice dělohy začínají tvořit Hcg.

Já mám přirozeně děti tři a u dvou jsem měla pozitivní test (velmi velmi slabě) 8dpo a u jednoho 9dpo - to ale byla 20 citlivost.

salenas
4. črc 2016

@riga ano, mluví se o UO. jen sem se ti snažila říct, že to stáří embrya se do délky těhu nepočítá. Píšeš, že si měla slabý test 8 den po ovulaci..embryo se vkládá zhruba 20 až 22 den cyklu...někdy i dříve, dle stavu sliznice ..a trvá jeden až dva dny než se zahnízdí, u nás je to malinko posunuté ... ale staří embrya je stejně staré jako vaše oplodněná vajíčka putující do dělohy. takže jestli si měla ovulaci 15 den cyklu, 8 dní po ovulaci si měla pozitivní test, tak jsi byla zhruba 23 den cyklu a to nám teprve embrya dávají .. plus mínus nějaký den ..asi to líp neumím napsat.
samozřejmě že to lenejewel moc přeji, vím, čím si prochází a co zažila, ale stresuje se strašně moc brzy místo toho, aby si užívala toho pocitu, že má svého bojovníčka u sebe 🙂

spiritty
4. črc 2016

Tak jsem v té nemocnici byla a celkem nevím nic respektive když by tak jsem 3+6 tzn vidět by nic nešlo jak říkal doktor, napsal mi utrogestan dál na užívání 3× deně. čárka je tedy dnes silnější to je fakt dneska je den ms, mívám ji po 27-28 dnech tak mě celkem bolí břicho takto jako nešpiním ale po utření sem tam růžovo-červeně jo ano, tak doktor řekl že ted mi fakt nic nezaručí že to krvácení, špinění může být s usídlování a nebo z toho polypu na tom čípku jak je to ted překrvené všecko. No a dál ještě ascorutin 3×2 takže jako by takovou udržovací léčbu, což se víc ani udělat nedá, když vše ok a test bude nadále pozitiv tak za týden řešit s gyn svojí. Takže vastně nic nového. KOupila jsem si teda testy a nakonec i ten digital:D

27tery
4. črc 2016

Ahoj holky jen vám chci říct a poděkovat kdo mi držel palecky že to dneska vyjde na kontrole tak vyšlo moc vám děkuji jsem 6+5 a už máme i srdíčko tak vám preju snazilkam ať vám to bri vyjde 😃

peta73
4. črc 2016

@27tery Moc gratuluju 🙂 - hodně štěstí

laura1972
4. črc 2016

@27tery taky moc gratuluji🙂

laura1972
4. črc 2016

@peta73 nevím co se děje, ale chodí mi od tebe pořád jen jedna a ta samá zpráva, asi nějaká chyba.

peta73
5. črc 2016

@laura1972 ahoj akorát jsem ti poslala zprávu do spamu - koukni tam 😉

peta73
5. črc 2016

@laura1972 oprava: ne do spamu,naleznete do sp 😄😄😄😄
Jinak všem snazilkam krásné svarkove ráno. Já jsem osmý den po vysazení duphastonu a začínám malinko doufat že by už MS nemusela dorazit vůbec.

buggyy
5. črc 2016

Ahoj holky, vidíte tady něco?

nat
5. črc 2016

@buggyy jasne vidim za 2 dny bude caaaarka silnejsi 😉

luciebx
5. črc 2016

@buggyy krásná čárka jen ať sílí

jarmulka
5. črc 2016

@buggyy jasně, je to tam!!!! Přeji, ať krásně sílí!!!!!! Gratuluji

snazimese2015
5. črc 2016

Ahojky jdu si pro řadu. Paní doktorka mi napsala utrogestan aby se mi srovnal cyklus . V červnu jsem to měla od 6.-10.
Paní doktorka mi napsala utrogestan od 22.-28.6 1-0-1.
Brala jsem ho přesně podle pokynů.
No a od 1.7 jsem začala špinit hnědě tak si říkám ono se to rozjede 2 kapka krve jak jsem šla z vany na vložce zase špinění ale i s trochou krve ,a od včera zase spinim tak že mi stačí intimka na jeden den .
Tak se ptám mám to brát jako MS nebo ještě počkat jestli se to rozjede, díky moc 😉🙂

ivatko0406
5. črc 2016

@buggyy toto je pozitivni,zacinala tak i moje testovaci rada 🙂

ivatko0406
5. črc 2016

@27tery jeee, to je skvelé!

spiritty
5. črc 2016

Tak dnes jsem zkoušela ten digitální clear blue a ukázalo se + 1-2 🙂

spiritty
5. črc 2016

@buggyy Jasný slaoučká ale je tam, tak at hezky sílí🙂)

doreen27
5. črc 2016

Ahojky holky chci jen znat vas nazor..je to carka nebo ryska?? 😀 dnes 7 dni zpozdeni jinak testik delany 3 den zpozdeni..

ivatko0406
5. črc 2016

@doreen27 carka 🙂

doreen27
5. črc 2016

@ivatko0406 fakt?? Je to 25 tehu test z tesca..prave nevim jestli nedela falesny duchy..no nic zitra zas testnu 😀 dekuju za odpoved..snad to tak bude :-P 🙂

ivatko0406
5. črc 2016

@doreen27 nemam se temihle zkusenosti, ale vidim na nem carku 🙂

sarinka0411
5. črc 2016

@doreen27 taky jsem si teď kupovala tenhle v tescu, ale ještě mají Pepino citlivost 10 zkusila bych tu 10 když tady toho moc vidět není uvidíš tam víc nebo zkus lady max z lékárny dr. Max ten je vyhlášen za nejlepší test a bez duchů 😉 držím palce 🙂

dadusha30
5. črc 2016

@snazimese2015 Ahoj, já brala duphaston asi půl roku a vůbec mi nepomohl, spíš naopak, rozházel cykly ještě víc. Špinila jsem mimo cyklus, MS jsem dostala s velkým zpožděním a pokaždé jinak a hrozně ale hrozně se mi zhoršila pleť. Po vysazení zase vše ok, sice cykly nepravidelné, ale až takové výkyvy to nebyli. Ale uvidíš, počkej ještě pár dnů a pokud budeš mít zpoždění a negat.test, tak si zavolej Dr.a domluvíte další postup.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru