Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
13. črc 2016

@buggyy myslim ze 18dpo uz to byla tlustice 🙂

asus
13. črc 2016

@buggyy tiše gratuluji🙂držim pěsti k doktoru ma cenu se objednavat až budeš až tak 6 tydnu aby něco doktor viděl 😉 mě doktor objednal az na 8 tyden a bylo i srdičko 😵

maarkeetkaaa
13. črc 2016

@blauen Dekuji 🙂

digisek
13. črc 2016

Prosím holky můžete se kouknout? Vidíte něco? V reálu vidím slabě, v mobilu na negativu mi přijde že se tam něco objevilo. Ale nevím jestli nevidím i to co tam není. Prosím koukněte. Jsem 12dpo.

maarkeetkaaa
13. črc 2016

@blauen Dekuji 🙂

blauen
13. črc 2016

@maarkeetkaaa nemáš zač 😉

kato83
13. črc 2016

@digisekvypada to ze by tam neco mohlo byt 🙂 je to ranni moc?
Jeste dotaz jak to davate do toho digitalu???

terka228
13. črc 2016

@digisek Na prvním snímku něco maličko vidím 🙂 , tak jsem zvědavá, jak to půjde dál 🙂 Držím palečky 🙂

digisek
13. črc 2016

@kato83 není ranní...je to před chvílí....ranní až zítra 🙂

svorly
13. črc 2016

@digisek Kolik dpo to je? Za mě ty do proudu stojí za prd i od dr maxe, mě házel falešňáky víc než ty fialový mamatesty

digisek
13. črc 2016

@kato83 jak to myslíš s tím digitalem? nemyslela jsi spíš negativ?

digisek
13. črc 2016

@svorly já myslím že asi 12dpo, ale jistá si úplně nejsem, nedělala jsem ovu testy, odvozuju to od bolesti, hlenu, teploty a toho co mi řekla doktorka na folikolometrii

digisek
13. črc 2016

@terka228 děkuju....bylo by to poprvé co tam něco je......doteď tam nikdy nic nebylo 🙂

monikavitezslav
13. črc 2016

Ahij holky tak muj prubeh jeste neskoncil ve ctvrtek na kyretaz. Uz jsem zoufala.

kato83
13. črc 2016

@digisek jojo přesně, jsem se spletla...🙂 jak davate ty fotky do negativu

digisek
13. črc 2016

@kato83 vyfotím mobilem, v mobilu upravím fotku = dám do negativu - je na to v mobilech normálně funkce

frezie79
13. črc 2016

@digisek náznak "dušíku" tam vidím, teď co z něj bude dál🙂

spiritty
13. črc 2016

@digisek nechci být zlá nebo tak, ale zatím tam nic nevidím... a vyprdla bych se na nějaký upravování testů v negativu a tak až ta m ta čárka bude nebo růžový dušík tak ho normál uvidíš bez uprav🙂)

pandabox
13. črc 2016

@digisek ja tam nic nevidim:(

maarkeetkaaa
13. črc 2016

Nezbyva nez doufat, ze to vydrzi 😊😊😊

kato83
13. črc 2016

@digisek ahaa ja to tam nemám...:(

zuzizuzi0000
13. črc 2016

Holky, co myslíte? Ja tam trochu něco vidím, ale podle me je to negativní.. 😒 Mam zpoždění 10 dni..

pandabox
13. črc 2016

@zuzizuzi0000 je tam super mini carecka..ale kdyz se hodne snazim..
Co zajit na krev

zuzizuzi0000
13. črc 2016

@pandabox Dekuji za odpověď! Taky tam něco vidím, kdyz se hodně snazim 😃😃😃 To bylo krasne řečeno 😊 Myslim, ze z toho asi nic nebude, ale chtěla jsem vedet, jestli uz jsem fakt úplně blbá nebo co se děje..

K doktorce jsem objednána na pristí tyden, tak uvidíme co mi řekne.. Mam ted nějaké problémy, takže myslim ze zase nic 😔

Kdyz si vzpomenu kolik ja uz udělala testu za život! Ale je to vtipné, kdyz si uvedomim, ze to není tak dávno, co jsem se modlila aby tam ta druha nebyla a ted se "hodně snazim" abych ji tam videla 😃

digisek
13. črc 2016

@spiritty vubec nejsi zla, proto jsem to sem dala, abych slysela nazor jinych.....a ja jsem rada za kazdy nazor ☺ s tim negativem ....ja vim....je to trochu zoufaly.....ale ja mam takovy divny pocit a jen cekam ze se mi potvrdi tak trochu blbnu ☺☺☺

yerry
13. črc 2016

@kosalucy těhotná. . Otestuje se za dva dny. Uvidíš o kolik ti čárka posili

ms.neomagic
13. črc 2016

@monikavitezslav ahoj zlato,to me mrzi,ze porad bojujes..myslim na tebe 🙂

dddkkk
13. črc 2016

@monikavitezslav To mě mrzí! Drž se a mysli pozititvně, určitě to bude v pořádku!!!

karrlolka
13. črc 2016

Ahoj holky 🙂
Jdu si k Vám pro radu
Jsem 5-6 dní před MS, test mě prostě přemluvil a zkusila jsem jej večer po práci.. druhá čárka se objevila cca do 3mimut..
Nevím jestli se radovat, nebo se bát falešný testem..
Ráno zkusím samozřejmě znova, to mi nedá 😀
Co myslíte ?

luckybara
14. črc 2016

tak 1DC jedeme dál ,jen ten cyklus 26dní se mi moc nelíbí ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru