Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svorly
15. črc 2016

@fifacek
@vannilla Jj, buď zítra nebo v neděli zkusím a uvidím

ms.neomagic
15. črc 2016

Ahoj holky..tak mi uz mame zapakovano a vecer smer Italie a doufam ze si teda privezu toho talianka,vcera jsem mela kontrolni utz po tom mikropotratu a vse je jak ma byt a dneskem by mi meli zacit plodne dny...tak na me myslete..a vsem pozit.testum moc moc gratuluju o dusikum..a @juliemichal gratuluju zlato,moc krasnej obrazek...holky opatrujte se tu vsechny..a poradne se snazte 😀

luckybara
15. črc 2016

@ms.neomagic užij si dovču,a pevně doufám že budeš pašovat přes hranice,taliánka 😀 😀

fifacek
15. črc 2016

@svorly já jsem dneska 32DC a ráno bylo bílo..teprve druhý den zpoždění ale už by tam asi něco bylo vidět, tak mě v srpnu ivf asi nemine.. Tobě držim palečky

marrouc
15. črc 2016

@fifacek ted jsem dala podobny dotaz na snazilky. Ja mam den zpozdeni a test bily. 30DC

fifacek
15. črc 2016

@marrouc tak jedině čekat a doufat.. Jako vždycky 😦

ivatko0406
15. črc 2016

@allou7 z ducha muzou byt za par dni poradne cary!

ivatko0406
15. črc 2016

@ms.neomagic hezkou dovcu! A zpatky at s vami kouka jet jeden maly cerny pasazer 🙂

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 taky přeji hezkou dovcu 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 diky, ale ja nikam nejedu 🙂. To bylo urcize pro
@ms.neomagic

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 jeee, tak to jsem se asi překlepla -D to už se mi stalo párkrát, dokonce jsem poslala komentář sama sobě 😀 😀

laura1972
15. črc 2016

@ms.neomagic také přeji hezkou dovcu 🙂

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 to ja jsem taky uz poslala i sobe 🙂

debie_p
15. črc 2016

Holky test udělaný 50DC po revizi teď odpoledne, do minuty byl duch znatelnější, na fotce už trochu zmizel pak... Ale i tak, myslíte že můžu doufat?O🙂

debie_p
15. črc 2016

Samozřejmě ráno udělám z ranní moči další🙂

27tery
15. črc 2016

@ivatko0406 já mám doma taky Martínka a dceru máme Natálii a tet by jsme chtěli kluka a ten by se jmenoval Tadeáš nebo Dominik no uvidíme hlavně aby to bylo zdravé 😃

ivatko0406
15. črc 2016

@27tery Prý je Martínků taky hodně, ale v celém mém širém okolí je v snově generaci jen ten náš 🙂

juliemichal
15. črc 2016

@ms.neomagic moc moc děkuji zlatíčko ♥ ♥ a ty si to krásně užij na dovolené 🙂 🙂

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 jee tak moc děkuji 🙂 a jak se to posílá vlastně? Ještě mi tu nikdo prve na to neodpověděl

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 ty srdíčka? musíš na ně kliknout a rozbalí se ti nabídka - poslat srdíčko. komu a jestli k němu chceš připojit nějaké přání. třeba "pro štěstí" nebo tak. je to anonymní, obdarovaná se nedozví, kdo jí srdíčko poslal 🙂

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 aha, tak ha to zkusim díky moc. A to mám kliknout kde na ty srdicka?

ivatko0406
15. črc 2016

@laura1972 nahoře jak máš tu lištu - je tam tvůj nick, pak srdíčka, pošta, bazar, mé nákupy, upozornění ..... tak přímo na ty srdíčko. vidíš to?

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 já tu mám jedle vedle mého nick laura1972 srdíčko a 3 , ale na to se kliknout nedá, jinak tu nic jiného nemám☹

peta73
15. črc 2016

@laura1972 já když kliknu na to srdíčko, tak se mi objeví obdélník "daruj tajné srdíčko" - zkus to poklikat 😉

laura1972
15. črc 2016

@ivatko0406 tak jsem mi napadlo, ze nejspíš potrebuju přímo aplikaci na mobil, tak jsem si ji nainstalovala a už to vidím 🙂 já jsem sem chodila vždycky pres mobil přes google, mela jsem koníka v zalozkach a když jsem sem šla, tak na to jen klikla a byla jsem tu, ale všimla jsem si, že mi to nedávno ukazovalo jestli si chci stáhnout přímo aplikací na mobil, az ted mám plnou verzi, proto se mi dřív vše neukazovalo az ted 🙂

nina8888
15. črc 2016

@juliemichal tak som dnea dopadla... Volala som Dr za výsledky z krve že pozit hcg1700 ze je to divné že nic nevidí tak ze on má dovcu a nemá čas to řešit at si za týden skočim na utz náhradnej dr že to možná bude mimodelozne že mám keby něco jít na gyndu kes začnu krvácet nebo tak přístup nepříjemný...tak aom sa po známosti dostala na pohotovosť bola tam moc milá Dr udělala vyšetření utz našla tam malou teckuale neví se takže vzali.zase krev a v pondělí kontrolné odběry a utz pre potvdenie delozneho alebo mimodelozneho... Fak super začátek... Inak pre zaujímavosť včera môj Dr říkal že mám malou9mm sliznicu že jeto divné a dnes na utz na pohotovosti sliznica 29mm je můj Dr blazne Nebo má tak spätnej utz? Svihne má snad to dobře dopadne.....

juliemichal
15. črc 2016

@nina8888 neboj toto jsem taky měla ze začátku tohoto těhu 🙂 🙂 a nakonec vidíš jak to dopadlo?všechno v naprostém pořádku atd 🙂 🙂 takže se neboj bude to určitě taky v pořádku 🙂 🙂 když jsem měla HCG 2324 tak mě chtěli nechat v nemocnici pro podezření na mimoděložní těhu a jela jsem do další nemocnice a tam mi dr řekla,že vidí tečku v děloze,že mimoděložní to 100% není.držím vše co se dá,ale určitě to bude v pořádku 🙂
a myslím si,že tvůj gynekolog má fakt nekvalitní UTZ.držím moc moc palečky na pondělí,ale určitě bude vše v naprostém pořádku ♥ ♥

nina8888
15. črc 2016

@juliemichal děkuji moc věřím že to dobře dopadne a vše bude ok. Tak malá so m tam větší tečku jak ty co si pridavala foto z utz tak snad to bude ok....

juliemichal
15. črc 2016

@nina8888 neboj určitě to bude všechno v naprostém pořádku 🙂 takovou tečku jsem měla v 5+3tt podle UTZ 5+0tt

nina8888
15. črc 2016

@juliemichal no taku nejaku tečku som mala priblizne tak nevedi zda to je plod nebo neco co sa tam utvorilo pri mimomaternicovim tak uvidime co to spraví v pondelok tie vysledky z krví...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru