Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hanickatoma
30. bře 2016

Probihat muze, a nemusis to ani zaznamenat., prave diky nepravidelnosti 😉 Ja mela ms taky jednou tyden, za tyden dalsi ctrnactidenni, proste si delala co chtela a kdy chtela..nastesti se to porodem vicemene srovnalo, delka krvaceni uz nepresahuje deset dni. Ale kazde telo je jine. Zkus to pit treba tri m vkuse, a pak najet na ten dvoutydenni rezim, precejen jsou to bylinky a zadna chemie, urcite neublizi 🙂 Drzim palecky, at se Ti taky zadari 🙂

kusanagi87
30. bře 2016

@cocochanel85 Také jej tam vidím 🙂 a i celkem pěkně, řekla bych 😉 Držím palce!

norae
30. bře 2016

Zdravim damy. Uz je to nejakej ten patek co jsem si delavala testy, tak jsem docela zmatena. O dite se nijak nesnazime, jedno uz mame a to nam staci, ale kdyby prislo, nevadilo by nam to. Takze se nijak nechranim, neberu HA, jedine co si hlidam je cyklus a provozujeme prerusovany sex. Noale mam ted 3 dny zpozdeni, mivam MS pravidelnou jak hodinky, tak si rikam, zkusim test. Vcera jsem si udelala Pepino, test byl negativni, polozila jsem jej na policku, za par vterin na to kouknu a tam byla druha carka, beru test do ruky, chcu s nim jist na svetlo a tam nic :D no, dneska jsem to zase nedostala, tak jsem sla s malym na prochazku a po ceste opet koupila testy, tentokrat Mamatest. A to jako co mi ten test udelal, to jsem fakt cumela :D nejdriv barva pres cely test, jasne, to chapu, nasava se moc. Pak ale bila carka, ruzova carka, flek, kontrolni carka, no mazec. Po zaschnuti malilinkatej duch. No nevydrzela jsem to a po nejakem case si test udelala znova s tim, ze tentokrat beru do ruky stopky. Takze vsechno presne podle navodu. 15 vterin nehat namocene, pak odecitat po 1 minute, jisty vysledek je kolem 3 minuty a neodecitat vysledek po 5 minute. U syna jsem mela jasne pozitivni test uz dva dny pred MS, ale ten byl vylozene planovany a testy, co si pamatuju, vypadaly tehdy jinak (takze asi zmena vyrobce). Jasne, moc nebyla ranni, protoze jsem proste nejdriv sla ven s prckem. A duchy mam na svetle u obou testu, na fotce to moc videt nejde, ale jak jsem rekla, o dite se nijak nesnazime, takze bych rekla, ze ani cilene duchy nehledam. Omlouvam se za ten sloh, ale ja si rikam, ze si ze mne uz asi vyrobce testu dela s prominutim p*del :D

hanickatoma
30. bře 2016

Me zustaly carky na testu i potom a jsou tam stale..tezko rict 😀

hanickatoma
30. bře 2016

@norae kupovala jsem vzdy ten nejlevnejsi test, naposledy to bylo pepino a z dm ten hcg quick test ci co, a takove zverstvo teda nedelaly 🙂

norae
30. bře 2016

@hanickatoma no mi u minuleho tehotenstvi taky prave! :D ale jako ty duchy tam jsou i po zachnuti, sice strasne slabe, ale vim ze by se nemelo odecitat po nejake te dobe. No mate me i ta opozdena MS, opozdila se mi jednou v zivote a to kdyz jsem byla tehotna, pokud jsem mela neco s hormonama, tak spis prisla o par dnu driv a mela jsem ji treba i dva tydny vkuse :D fakt jsem z toho uplne mimo :D

hanickatoma
30. bře 2016

@norae to ti asi nezbyde nic jineho nez koupit dalsi test a udelat ho fakt rano z te nejkoncentrovanejsi 🙂 v idealnim pripade pockat tak dva dny, az hcg o neco stoupne a bude to zretelnejsi, pokud tehotna opravdu jsi 🙂

norae
30. bře 2016

@hanickatoma jj, ja vim ;) jen me to hodne zaujalo, a chtela jsem vedet, jestli to taky nekdo zazil. A nemyslela jsem si, ze se budu jeste kdy vracet k loveni duchu :D

hanickatoma
30. bře 2016

@norae aspon si muzes zahrat na muldera se scullyovou 😀 at ti to vyjde, jak si prejes, a urcite pak dej vedet, jak jsi dopadla 😉

norae
30. bře 2016

@hanickatoma to jo, akorat z toho nebudu spat :D ve mne roste nejaky hybrid beztak :D jsem vcera premyslela, ze zrovna jsem uklidnila detskou postylku do sklepa a co mi to dalo namahu ji poradne zabalit a tam odnest :D

hanickatoma
30. bře 2016

@norae tj v pohode, i kdyby se zadarilo, jeste trictvrte roku tam byt muze 😀 aspon se ti nezaprasi 😀 a nadavat muzes pak, az ji budes rozbalovat, jak jsi byla pecliva 😀

geryy
30. bře 2016

Mam dotaz delala sem si test v 25.3 ale carka je videt jen dkyz to zespoda nasvitim jinak neni videt a pak sem dostala ms o 3 dny driv poradite mi nekdo co to znamena

princezsverunka
30. bře 2016

Holky je tu některá která zkousela test 5dni před MS?je šance ze by tam něco bylo

xoriska
30. bře 2016

@princezsverunka záleží kdy byla ovulace, já měla v září pozitivní test 24 DC ale bylo to 11 DPO.

matylda123
30. bře 2016

Holky vidíte tam něco nebo mi už hrabe? Je to 2 den po vynechání a z odpolední moči... Manželovi to ukázat nechci dokud to nebude silnější, teda pokud tam nevidím ducha jenom já 😀

barbarosi94
30. bře 2016

@matylda123 ja vidim, zkuste za 2 dny z ranni nejkoncentrovanejsi moci a dejte vedet, zatim tise gratuluji , ja dneska cekam zda dojde nebo ne 😞😞

sapphire88
30. bře 2016

Dnes po navsteve gynekologa potvrzeno tehotenstvi <3 a uz bylo videt i tlukouci srdicko <3 Nezapomenutelny okamzik <3

monichka
30. bře 2016

@sapphire88 gratuluji 🙂 po jaké době se to povédlo?

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule1987jk
30. bře 2016

@sapphire88 take moc gratuluji. Mohu se zeptat, jestli si mela nejake priznaky? 🙂

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janule1987jk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankatrdlinka
30. bře 2016

@sandynkas jj, něco se tam rýsuje 😉

janule1987jk
30. bře 2016

@sandynkas tak to mame stejne 🙂 jen nechapu, ze to trva cele dny 😀 ja jsem 14 dni po ovulaci, tak jeste cekam s testem, radsi 😀 ty jsi kolikaty den?

sandynkas
30. bře 2016

@hankatrdlinka a neni to jen duch. Preci jen je to mamatest

sandynkas
30. bře 2016

@janule1987jk Ja nevim, kdy jsem mela ovu. 😀 Mam nepravidelny cyklus

janule1987jk
30. bře 2016

@sandynkas aha 😀 tak zkus testnout v patek a pokud bude, je to jisty 😉

sapphire88
30. bře 2016

@monichka Rekla bych ze skoro hned. Snazili jsme se od prosince ;)

monichka
30. bře 2016

@sapphire88 podle ovulace ? ja chcii uuž takyy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru