Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

krbas
22. dub 2016

@kamikz ja tam nic moc nevidim.. :( ale asi testujes moc brzy.. Pockej aspon do pondeli a uvidis 🙂 treba uz tam budou dve krasne carky!

mauss
22. dub 2016

@kamikz já bych řekla že vypadá nadějně 😉

milujicimamina
22. dub 2016

@kamikz taky nic nevidim ale zda je to pepino a ducha vidis tak je to na dobre ceste

yukisek
22. dub 2016

@kamikz je to pepíno? ty maj naprd barvu zkus i jinej testík ale něco tam vidím taky jsem lovec důchů:D

kamikz
22. dub 2016

@yukisek @milujicimamina je to pepíno právě.. 🙂 a včera už bylo něco ještě slabšího na testu z Dr. Maxe.. tak uvidíme. Koupím si dneska Pepino i Dr Maxe a uvidím.. s Mamatestem mám špatnou zkušenost, takže ten vypustim.. takže pepíno je spolehlivý? 🙂

yukisek
22. dub 2016

@kamikz já s mamatestem jsem měla taky blbou zkušenost ale je fakt že jsem ho využila i ted a ukazoval slabe carkya pepino mi hazel take ducha ale clearblue s pluskem tam ta čarka vyběhla hned a dneska ráno mamatest comfort tam už je to jasně viditelné. Takže teď už jen počkat na všetření u doktorky snad bude všechno v pohodě. A tobě přeju at se taky zadaří:D

milujicimamina
22. dub 2016

@kamikz pepino ano 🙂 ja jsem s mamatestem tehotna stále 😃

krbas
23. dub 2016

Tak myslim, ze carka sili, co myslite?

kamikz
23. dub 2016

@krbas urcite ano ;)
Ja jsem 12dpo a mam ji sotva viditelnou :/

krbas
23. dub 2016

@kamikz tak hod foto 🙂

leymea
23. dub 2016

@krbas sili 🙂 ja chci uz taky ☹ 😀 zejtra 10 DPO tak rano testnu 🙂

krbas
23. dub 2016

@leymea tak dej zitra vedet, jak to dopadlo! 🙂

leymea
23. dub 2016

@krbas urcite dam 🙂

krbas
23. dub 2016

@leymea jak dlouho se snazite?

pandabox
23. dub 2016

tak..druhy den zpoždění..První jsem se zarekla, že testovat budu AZ tak ve středu- po minule zkušenosti biochemickeho tehu jsem k testování moc brzy skepticka...ale nedalo mi to..po poledni moč..

leymea
23. dub 2016

@krbas od srpna. A vy?

leymea
23. dub 2016

@pandabox juuu 🙂

pisislatko
23. dub 2016

Ahoj holky,jsem uz z toho fakt nestastna. Uz asi 3-4dny mam takove slabe duchy. Na mamatestu,drmax i benu. Fakt tomu nerozumim. Jsem 14dpo. Je mozne ze by se ten hormon vylucoval i v jinych pripadech nez tehotenstvi? Ty duchove se mi objevuji hned,jsou svetle ruzove. Jine priznaky nemam,zatim jsem to nedostala. Nesetkala jste se s tim nektera?

jarmarca
23. dub 2016

Ahoj holky,pridavam fotku,bohuzel asi Unimark,ja nevim,nemam uz krabicku...a co ctu,tak dela falesne😔

monikavitezslav
23. dub 2016

@jarmarca tohle rozhodne neni falesne!!! Potichu gratuluji

krbas
23. dub 2016

@pisislatko ja tam nic nevidim.. :(

krbas
23. dub 2016

@jarmarca to je uz celkem viditelna carka, taky si nemysllim, ze jde o falesneho ducha 🙂

jarmarca
23. dub 2016

Holky jste zlaty,ale ja nevim,na netu jsou takovyhle unimarky falesny,achjo,ze ja testovala 😁 Jsem 26 dc,nic mi neni,jen spinim,takze bud tehu a nebo zase anovulacni a misto ms jen to spineni..🙄

kamikz
23. dub 2016

@krbas to je uplne jiny oproti tobe :( porad testuju pepinem,ten by totiz snad nemel delat falesne duchy co jsem cetla.. ale kdyz porovnam svuj 12dpo a tvym,tak tomu moc nebverim :(

smisek19
23. dub 2016

@kamikz trošku tě uklidním ;) 11dpo jsem měla teprve hnízdění...12dpo může být ještě brzy ;) jinak ten první test pidi ducha má, jen na fotce není vidět :D

kamikz
23. dub 2016

@smisek19 dekuju 🙂 zkusim na to myslet.. myslela jsem,ze hnizdeni uz probehlo,protoze me cely tyden boli bricho a zada jak pred MS a treba dnes cely den citim podbrisek jako by MS mela prijit kazdou chvili,tak nevim.. bradavky dost citlive a silena unava. Uz mi z toho hrabe asi :/

krbas
23. dub 2016

@kamikz ale ja tam pididucha vidim.. Zkus ted par dni netestovat.. Jinak se z toho zblaznis (vim o cem mluvim).. :(

kamikz
23. dub 2016

@yukisek dekuju! Tobe drzim palce,at je vse ok!

kamikz
23. dub 2016

@krbas zkusim to 🙂 ve stredu mam dostat MS tak to zkusim vydrzet do te doby,ale to je taaaak hrozne za dlouho! :/

krbas
23. dub 2016

@kamikz az ve stredu? To mas tak brzy ovulku nebo dlouhy cyklus?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru