Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka Děkuju 🙂 Ráno zkusím další a pak kdyžtak zkusím digi ;)

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka tohle je tutovka - digi je zbytečný , fakt 😀 ... miminečko je v bříšku 😲

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka snad jo,jsem z toho nějaká mimoň :D

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka toho prvního ducha si objevila 13 DPO ??? A jaká citlivost testu ??? 10-tka??? Každopádně OPRAVDU jsi těhotná !!!!! O tom není pochyb 🙂

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka prvního včera myslím že 14dpo,už ani.nevím přesně,akorát vím že jsem to už asi měla dostat( mám cyklus asi 33 dni a ty byly v pátek) :D a test byl včera z lékárny-10tk a dnes z dr.maxe.

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka neboj, vše bude v pořádku .... Teď už Tě čeká asi jen 37 týdnů a je to 😀 😲

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka :D a kdy jít k doktorce prosím?

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka hele, chce to vydržet aspoň dva týdny - aby bylo vidět už srdíčko na UZV... ale vím, že se to lehce řekne a těžko vydrží 🙂

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka joo,to já vydržím,nic jiného člověku taky nezbyde :D :D

jarmulka
19. čer 2016

@dmklarka a osobní dotaz : cítila jsi to na sobě??? Nějaká změna nebo jsi do poslední chvíle netušila??? 🙂

dmklarka
19. čer 2016

@jarmulka právě že asi nic:D poslední dva týdny jsem byla unavená,ale to bylo z přesčasů a taky jsem byla nachlazená tak jsem od pondělí na PN.Akorát jsem měla takové to pobolívání v podbříšku jak před ms.A teď už cítím všechny příznaky :D :D :D

leymea
19. čer 2016

@monikavitezslav tak to je mi lito ☹ drz se.

monikavitezslav
20. čer 2016

@leymea dekuji. Zacinam silet protozd mi vubec nikdo nic nerekne. Uz sem z toho vyrizena tak sem si nechala zavolat svyho gynekologa.ktery je shodou okolnosti primar kolinske porodnice a uvidime.

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka tak jsem si ráno dělala ten slavný digi a prd,vyhozené dvě stovky,neukázal nic :( a na dr maxu čárka stejná jak včera

jarmulka
20. čer 2016

@dmklarka nebooooj!!!!! Já věřím, že to bude všechno v pořádku!!!! Hlavně se nestresuj!!!! Nebooooj!!!!!!

nordjane
20. čer 2016

@dmklarka diky ma nizsi citlivost, treba jen malo hcg v moci 🙂 ale dr. max falesnaky nedela...

nordjane
20. čer 2016

@dmklarka melo byt digi ne diky, to jsou ty automaticke opravy🙂

jarmulka
20. čer 2016

@nordjane souhlasím s Tebou.... Digitální nemusí tak brzy reagovat! Navíc ty testy Dr. Max jsou dle mého více než jasné 🙂 . Krásné čárky!!!! A už v pátek měla být MS, meska, podle mě je vše v naprostém pořádku 🙂

dmklarka
20. čer 2016

@nordjane
@jarmulka kurnik ale nasratá jsem :D tolik peněz a nakonec je nefunkční :D

pandabox
20. čer 2016

@dmklarka vzdyt ten digi test je uplne k nicemu. Staci ze mas carky na normalnim testu - spocitat si jak moc si tehotna muzes sama ne??
pak spis dojdi na odber krve jako samoplatce, jestli chces vedet fakt nejaky vysledek..

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulkon on mě neukázal vůbec nic,prázdný displej

pavcik123
20. čer 2016

@dmklarka asi vadnej kus :(

jarmulka
20. čer 2016

@dmklarka jj, vadný kus... Jsem Ti to říkala hned - zbytečně vyhozené peníze 🙂

hahahala
20. čer 2016

@dmklarka Určitě vadnej kus ... já měla první čárku na Dr. Max zrovna jako ty a o 2 dny později na digi 2-3 .... Pokud byl úplně prázdnej displej, tak si buď neměla test ponořenej do moči 20 vteřin a nebo to byl fakt vadnej kus .... kdyby byl test negativní měla by jsi tam mínus ...

dmklarka
20. čer 2016

@hahahala byl vadný,ponořený jsem měla..Co už :D dr max je nejlepší :D

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka snad nedorazí,nikdy jsem při zpoždění duchy neměla.Dneska to oznámím manželovi 🙂

jarmulka
20. čer 2016

@dmklarka jako Ty jsi to ještě neřekla??? týýýý jo - to smekááááám !!!!! Ty fakt umíš čekat 😀 ... Prosila bych aspoň trochu Tvé trpělivosti poslat na mou adresu 😅

dmklarka
20. čer 2016

@jarmulka hehe.já žádnou nemám :D sama se divím :D

hahahala
20. čer 2016

@dmklarka Tomu se říká mít obrovskou smůlu ... člověk si chce připlatit za jistotu a ono to sním takhle vydrbe ... Ale potichu moc gratuluju 🙂 Pro uklidnění ti pošlu jak vypadal můj 1. a 2. test ... Jinak já šla na gynekologii hned jak jsem měla obě čárky stejně silné a na digi 2-3 a nebylo nic vidět ... týden na to bylo vidět jen dutinka a za 2 týdny na to už byl vidět malinkatej červíček ... takže bych se objednala až tak za 4-5 týdnů dřív ne... aby jsi pak nebyla vystrašená jako já, že nikde nic. Pro klid duše je dobrý si zajít jako samoplátce na odběr HCG.

dmklarka
20. čer 2016

@hahahala tak to jsou úplné čáry oproti mě:D :D no já stejně musím volat na gyndu se poradit,protože teď týden užívám Prednison:( Hlavně že jsem se testovala než jsem ho začala užívat a bylo bílo.A teď nevím jestli neublíží..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru