Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
7. črc 2016

@ivatko0406 mně???? Já nic, já muzikant 😀 . Určitě to patřilo testovatelce 🙂

ivatko0406
7. črc 2016

@jarmulka jo presne jak pises 🙂

jarmulka
7. črc 2016

@ivatko0406 ale klidně mi přej, dělá mi to dobře 😀 😀 ....

geryy
7. črc 2016

Dekuju tak mozna priste

ivatko0406
7. črc 2016

@jarmulka no jasne! Prejuuuuuu!

katuskad1
7. črc 2016

Ahoj holky, pisu sem prvne. Chci se zeptat,MS mam pravidelne vždycky 15. Ovulaci nějak nevím, styk jsme meli 2,3,4. po MS. Myslíte, že je brzo na test? Strasne bych chtěla byt těhotna. Díky🙂

jarmulka
7. črc 2016

@katuskad1 pravidelně vždy 15 den v měsíci??? Tak to moc pravidelné není, měsíce mají různý počet dní ... 🙂 Ale k věci. Pokud DC je 31 dní a Ty máš OVU v polovině cyklu, potom si k té OVU pricti tak 10 dní, abys došla k číslu 10 dní po OVU neboli DPO a v tuto dobu by se Ti snad mohl ukázat velmi slabý duch. Dnes je 7. den v měsíci a pokud by došlo k oplodnění hned toho druhého, vajíčko by mohlo být v děloze, ale určitě ne zanorene a právě díky nidaci začne tělo produkovat hormon HCG, který Ty můžeš zaznamenat jako druhou čárku na testu.... Takže za mě : ne, nic se Ti neukáže, i kdybys byla těhotná

blauen
7. črc 2016

@gariena o mamatestech je vseobecne známo, že dělají falešný duchy, ale držím palce, aby to nebyl tvůj případ.

katuskad1
7. črc 2016

@jarmulka Děkuji za odpověď ☺snad se tento rok zadari 😭

marrouc
7. črc 2016

@dddkkk ja dnes taky 7dpo a tentokrat bylo snazeni obden tak si celkem verim 😊

deli_lah
7. črc 2016

@marrouc Držím palce 🙂

27tery
7. črc 2016

@katuskad1 určitě za daří neboj nám se to naštěstí podařilo po třetí MS. Ale taky jsem nedoufala ale držím palecky ať se co nejdřív zadari 😃

katuskad1
7. črc 2016

@27tery Děkuji☺ale stejne budu maličko doufat,že MS nepřijde😠😆😆

jarmulka
7. črc 2016

@katuskad1 i když jsem napsala, že to nebude teď ještě poznat, tak tím jsem ale nenapsala, že nemůžeš být tehulka 🙂.... Klidně to mohlo klepnout a moc Ti to přeji!!!! 🙂

jarmulka
7. črc 2016

Bože, píšu z telefonu a ono to přepsalo. Mělo tam být : že to mohlo klapnout, neeeee klepnout 😀

dddkkk
7. črc 2016

@geryy Je mi líto, ale já taky nevidím, nic :(

katuskad1
7. črc 2016

@jarmulka ještě, že jsi nenapsala, že mne by mohlo klepnout 😅😅no uvidím, ale děkuji

laura1972
7. črc 2016

Holky nevíte jaký je tenhle tehotensky test? Četla jsem, že prý je ještě lepší než dr.max.

jarmulka
7. črc 2016

@laura1972 ten vidím poprvé ale někdo uváděl, že ukazuje lépe, výrazněji.... Ale osobní zkušenost nemám

laura1972
7. črc 2016

@jarmulka jj to jsem právě někde četla, že prý ukazuje výrazněji

gariena
7. črc 2016

@blauen Díky 🙂 MS 3 den zpoždění, nevolnosti mám jako u prvního, ale na testu zdá se mi,že nic. Ale možná bych tam něco vykoukala, já už ty čárky vidím všude 😀 Ještě počkám a uvidím, ono taky nic jiného nezbývá 😀

baskervile
7. črc 2016

Ahoj,tak hlásím,že mrcha v pátek dle očekávání dorazila.Jenže: krvácení bylo kratší,pak jen špinění a téměř bez sliznice a podbřišek mě pobolívá pořád (už od půlky cyklu,takže cca 3 týdny).Od včerejška je mi navíc nějak šoufl.Můj doktor má dovču,tak si jdu pro rady k vám 😉 Jo a všem pozitivním testíkům gratuluju 🙂

dddkkk
7. črc 2016

@laura1972 Já taky vůbec neznám...

dddkkk
7. črc 2016

@baskervile A co test? Dělala jsi?

baskervile
7. črc 2016

Jo,dělala jsem v pátek ráno-nic (pak jsem to odpoledne dostala) a dneska taky nic (i když možná mini pidi duch tam byl,ale spíš jsem ho vykoukala 😀 )

dddkkk
7. črc 2016

@baskervile Ty vykoukaný znám 🙂 ... já jsem tedy něco podobného měla minulý měsíc, ale nic z toho nebylo, nakonec teda nachlazení, takže teplota a spavost nebyla rozhodně příznak těhu 🙂 Ale držím palce, aby to nebyl Tvůj případ!

marrouc
8. črc 2016

@jarmulka me ukazal vyrazneji bilou 😂😂ale duchy nedela

buggyy
8. črc 2016

Dobré ráno holky, tak dneska jsem nějakých 13 DPO a dělala jsem další testík - myslím, že sílí. Co myslíte vy?

jarmulka
8. črc 2016

@marrouc jeeee, to jsem se zasmála 😀

jarmulka
8. črc 2016

@buggyy no supeeeeeer!!!!! To je uuuuuuzasne, nádherný posun! Gratuluji a ať sílí dále 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru