Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

katuskad1
14. črc 2016

@luckybara tak snad se to ted povede. Já mám 2 dny do MS,ale už nedoufam, dnes ráno negativní TT.

buggyy
14. črc 2016

Holky tak dneska si myslím, že už jsou čárky stejné, takže přestávám testovat - silnější už asi moc nebude 🙂

buggyy
14. črc 2016

@karrlolka to je už moc hezká čárka.. a když zkusíš Dx. Maxe, určitě bude ještě výraznější. Jak dopadl ranní test?

jarmulka
14. črc 2016

@karrlolka radováááááát, určitě 😀

kastanek87
14. črc 2016

@karrlolka test mě přemluvil 😀 to mě pobavilo 😅 😅 já myslím, že tohle falešňák není, kor když je dělaný večer 😉 tiše gratuluji a přeji ať sílí!

ivatko0406
14. črc 2016

@karrlolka za me pozitivni!

ivatko0406
14. črc 2016

@buggyy no vida - dalnice jakvz prahy do brna!

pandabox
14. črc 2016

@luckybara ja to.mela.taky tak 24-26 cyklus..radsi si zajdi ma kontrolu..u md to bylo nalezem na cipku..pak.se to srovnalo na 26-27 a ja famt byla.rada..

luckybara
14. črc 2016

@pandabox na čipek chodím co půl roku 🙂

eshi
14. črc 2016

Dobry den, mam 1-2 dny do ocekavane menstruace, no telo mi rikalo neco jineho.
Dnes odpoledne! jsem si udelala test o citlivosti 50 mIU/ml! a vyslo z toho tohle..je mozne, ze se slabounka carka objevi tak moc brzy?? Nebo vidim neviditelne :D?

marrouc
14. črc 2016

Jako.carka je pekne videt i bez zvetseni tak srzim palce at sili 😊

juliemichal
14. črc 2016

@marrouc ahojky a jakpak jsi na tom ty? 🙂 viděla jsem tvůj krásný grafík na grafech 🙂 vypadá fakt suprovně,doufám,že už taky najdeš ty vytoužené // ♥

marrouc
14. črc 2016

@juliemichal diky. Graf mam luxusni. Dnes termin ms,ale nejsem si jista tento mesic kdy byla ovu. Takze jsem bud 12,nebo 14dpo. Asi by duch na testu mel.byt,tak to asi nedopadne.

juliemichal
14. črc 2016

@marrouc takže sis testík dělala? ☹

ms.neomagic
14. črc 2016

@eshi taky vidim..ale co je to za test,s tema cinskejma znakama,ten jsem jeste nevidela 🙂

marrouc
14. črc 2016

@juliemichal rano a bilo. Ted zbyva jeste posledni sance a to zazrak 😀

juliemichal
14. črc 2016

@marrouc ach jo ☹ možná je fakt brzo ♥ ♥ držím vše co se dá aby jsi za pár dnů našla toho krásného dušíka na tt ♥

karrlolka
14. črc 2016

@buggyy
@jarmulka
@kastanek87

@ivatko0406
Holky všem děkujiiiii 🙂

Ranní test byl o něco slabší..carka byla tedy méně výrazná , ale byla..
Málo jsem spala, a v noci musela jednou na záchod, a mela jsem nehoráznou nutnost furt pít -uplna suška prostě :+D takže se to asi dost naředilo..

V pátek zkusím asi další, zase večer a ráno - třeba jsem výjimka mam hCG večer větší než ráno. Spíš se bojím aby MS ještě treba nedorazila ☹

PS: všem snažilkam přeju at brzo taky objeví //, krásný pocit

katuskad1
14. črc 2016

Holky, tak jsem to před chvílí dostala, dokonce o den dříve, takže další cyklus,dloooouhy,začíná😠

luckybara
14. črc 2016

@katuskad1 tak budem spolu 😉

katuskad1
14. črc 2016

@luckybara kdy mas ovulaci? Já si koupila testy, tak snad mi pak napoví.

buggyy
14. črc 2016

@eshi neco tam opravdu je, ale ten test nepusobi moc verohodne.. mas ho ozkouseny? Asi nejlepsi by bylo zkusit jiny test..

pandabox
14. črc 2016

@buggyy proc nevypada moc verohodne?? protoze tam neni latinka???

eshi
14. črc 2016

Dekuji vam za nazory. Kvalita testu je v poradku, patri mezi drazsi, jen neziji v Evrope..a tu se vyrabi bezne prodejne testy az od 50 jednotek.
Jeste jednou dekuji..tak asi jen vyckavat 🙂

pandabox
14. črc 2016

@eshi tak s 50 jendotkama je to jasny ne?? tise gratuluju🙂) a kdepak zijes jestli se muzu zeptat??

buggyy
14. črc 2016

@eshi tak to je jasny, pokud nezijes v Evrope 🙂ja vim, ze jedna kamaradka si nakupovala nejake testy pres e-bay a to byly hrozny sunty. Kazdopadne gratuluji 🙂

laura1972
14. črc 2016

@eshi taky gratuluji 🙂

laura1972
14. črc 2016

@buggyy nádhera 🙂 tak tady není pochyb, gratuluji moc 🙂 🙂

monikavitezslav
14. črc 2016

@ms.neomagic pripadam si uz hrozne vysilena. V srpnu jedu na dovolenou tak snad do te doby budu v poradku. Jen me boli ze tj tak zdlouhavy.

pandabox
14. črc 2016

@monikavitezslav a proc najednou kyretaz?? mrzi me to..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru