Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terka228
21. srp 2016

@baba93 tak pomaličku už by něco být vidět mohlo, ale kolikrát je něco vidět až od 14-15DPO, tak uvidíš....držím pěsti 🙂

baba93
21. srp 2016

@terka228 to je ten pokus č.2...

petapal
21. srp 2016

Já bych řekla,že ano

terka228
21. srp 2016

@baba93 Ten vrchní je tedy teď z odpolední moči???

petapal
21. srp 2016

Zkus za dva dny dalsi

europa00
21. srp 2016

@anarvin hele za nic se nemusíš stydet...je uplně normální že nám žená z toho trochu hrábně .-) mě to ze začátku nenapadlo vůbec řešit..proste první těhu jsem brala že jsem těhotná a hotovo..vubec jsem neřešila fota ani neopakovakla test...A BUCH BYLO TO MIMODELOŽNÍ...MAM JEDEN VEJCOVOU...no pak už jsem byla hodně priposrata..naštestí otehotním vždy hned..ale strer jestli to bude v děloze...a nakonec bylo..a mám 3 letého syna...ted když jsem vysadila antikoncepci by me ani ve snu nenapadlo že bych mohla mít nejaky problém..jedno zdrave dite mam..a buch hned po vysazeni antikoncepce tehu ktre se nevyvyjelo...musela jsem na kyretaž...za 4 mesíce n to druhe tehu..to už jsem tady blba jako vetšina davalo fotky testu jak sili atd...byla jsem si jista ze tehu je v poradku..a ono bylo jenze moje deloha po zasrane kyretaži ne..a po sexu jsem potratila...nekdy v 5 tydnu...gneticky byl plod ok...my jsme gneticky ok.a vidis...ted už jsem uple posrana a čekam až se mi da dokpy deloha po 2 kyretažích aby se tohle fakt už neopakovalo..davame pauzu 9 mesiců..radeji a hledam rady jak dát tu delohu dokupy..jelikož když se pred menzes prokrví tak vždy tak 6 dni před menzes zakrvacim po sexu..proste mi ty cevk začnou tam praskat stěna je asi ještě slaba nevím..děs...držím palce at to dobre dopadne

terka228
21. srp 2016

@baba93 otestovala bych ráno, protože hcg je nejvyšší v první ranní moči 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 a Ty jsi to dělala ze stejného vzorku moči??? Pokud ne, tak to vůbec nemůžeš srovnávat! A také takto brzy a z moči přes den? Buď v klidu a ráno zkus nový 🙂

europa00
21. srp 2016

@baba93 duch, kolik jsi dní od ovu?? nebo kolik ti zbývá do očekávané menzes

anarvin
21. srp 2016

@terka228 Jo takhle, já v tom mám stále hokej. myslela jsem, že 25 je citlivější, ale ukáže později, takže naopak... 10 je citlivější, ale nedělat mamatest, je tak? 🙂

baba93
21. srp 2016

@jarmulka delala jsem z novy nemohla jsem to vydrzet 😀 zkusim zitra a uvidim 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 hod fotku po úplném zaschnutí... Tohle je ještě evidentně čerstvé 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 opravdu buď v klidu, fakt!!!! Já chápu, že jsi nervózní, máš strach, chtěla bys to mít potvrzené atd.... Ale takto brzy a z moči přes den ten test nemusí vůbec nic znamenat.... Žádné smutneni!!!! 🙂

terka228
21. srp 2016

@anarvin přesně tak 🙂

baba93
21. srp 2016
laura1972
21. srp 2016

@snazimese2015 tak tomu věřím. Tak to je moc hezký dárek 🙂 🙂 Mě to teprve čeká 🙂

snazimese2015
21. srp 2016

@laura1972 pěkný dárek to byl, ale teď ukočírovat 30 lidí je nadlidský úkol😂😂 už aby to bylo za náma a já měla klid .
Tak to gratuluju😉

laura1972
21. srp 2016

Děkuji 🙂

anarvin
21. srp 2016

@europa00 Vidím, že toho máš opravdu hoodně za sebou 😒 I já Tobě držím pěstičky, aby se tělo dalo dokupy a už se zadařilo tak jak má! Je to opravdu velká psychická zkouška, ale myslím, že ženy jsou stavěné, aby to zvládly a dočkaly se svého vytouženého prcka. Nezbývá než věřit!! 🙂

laura1972
21. srp 2016

@baba93 já tam něco vidím 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 zítra to tam bude, uvidíš!!!! 🙂

laura1972
21. srp 2016

@baba93 jasně, zítra to tam bude 🙂

britka001
21. srp 2016
lenulinka10
21. srp 2016

Holky dnes jsem 9DPO a delala jsem si ted jen tak tehu test a vyslo mi tohle.. Ale nemam zkusenost s testy Women Secret... Mate s nima nejaka zkusenost? Dekuji

laura1972
21. srp 2016

@lenulinka10 mám s ním velmi dobrou zkušenost 🙂 ukazuje ještě líp než od dr.Maxe 🙂

lenulinka10
21. srp 2016

@laura1972 a nemas tvoje? Nez ti ukazal silnou carku? Ja nwm co si mam o tomhle myslet.. Jedte kdyz jsem teprve 9DPO

terka228
21. srp 2016

@lenulinka10 No to je krásné 🙂 😀

ms.neomagic
21. srp 2016

Jo holky,tak abych nezapomnela,prujem trva,horem to tam hodim,dolem to behem chvile vyjede.. 😀

ms.neomagic
21. srp 2016

@lenulinka10 juuu,hezkyyy 😉

lenulinka10
21. srp 2016

@terka228 @ms.neomagic holky ja nwm 😏 ja si radsi nic neslibuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru