Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

viridie
16. srp 2014

Tak a je to venku....🙂 Nastávající otec a manžel si právě dodělal smaženici a řekla jsem,že já už si teda nedám....a předložila důvod proč..🙂 .Měl obrovskou radost,byli jsme oba dva dojatí.....Teď ležíme v posteli a on s PC-to všecko o těhotenství vyhledává..jako vědec....🙂 No...ale jsem max 4 týdny těhotná, víme jak to je..takže sice radost,ale opatrně...A hlavně vtipný je,že na konci září máme svatbu, šaty se mi šijí na míru, čili to bude asi legrace...

majkylove
16. srp 2014

@viridie to je nadhera,moc gratuluju!🙂kez bych na konci mesice mohla oznamovat to same...

jahodarka
16. srp 2014

@viridie moc gratuluju a neboj, na konci zari jeste nebude nic videt, do satu se vejdes a budes krasna nevesta! 🙂

snezenka123
17. srp 2014

taky holky přidávám,a trošku se bojím,ale věřím,že to dobře dopadne, hcg v pátek 50,1,zítra jdu na kontrolní odběr krve,jestli a jak to roste,tady přidávám fotky testů,ten horní je z dnešního rána,prostřední včerejší ráno a ten dolní je páteční z odpoledne

sleepers
17. srp 2014

@snezenka123 krasne zesiluji. Budu drzet palce at vse dopadne jak ma

snezenka123
17. srp 2014

@sleepers děkuji moc,zítra dám vědět,jak jsem dopadla

sleepers
17. srp 2014

@snezenka123 to jsem zvedava.
Ja doufam, ze budu mit brzo podobne, prijemne starosti

snezenka123
17. srp 2014

@sleepers určitě budeš,držím palečky 😵

sleepers
17. srp 2014

@snezenka123 ve stredu bych to mela dostat, tak uvidime. Nejradeji bych testovala ale stejne by jeste nebylo nic videt

snezenka123
17. srp 2014

@sleepers tak to taky musíš dát vědět..a jak se cítíš?

sleepers
17. srp 2014

@snezenka123 boli me bricho, jak pred MS ale o neco min a trochu jinak nez vzdycky. Ale spis se snazim byt v klidu, nechci byt zklamana.

snezenka123
17. srp 2014

@sleepers tak mě břicho bolelo taky,před týdnem dokonce tak,že jsem si musela vzít brufen,už jsem čekala,že se to každou chvílí rozjede..a ono nic 😅
je to těžký nevnímat ty různé pocity a říkat si,jestli to tak bylo i minulý měsíc..

sleepers
17. srp 2014

No me sice boli ale citim to tak trochu jinak.A hlavne me uz boli od ctvrtka a MS ma byt az ve stredu. No necham se prekvapit

terkakerka
17. srp 2014

Zdravím... nevím, jestli už nemám vidiny, nebo tam něco je?!

tsterinka
17. srp 2014

@terkakerka ahoj,já tam něco vidím 😉

rosny
17. srp 2014

@terkakerka rekla bych, ze nemas vidiny! 😉

sunny1sis
18. srp 2014

@terkakerka Tiez tam dusikov vidim 🙂 , drzim palce, aby ciarocka silnela! 😵

majkylove
18. srp 2014

@terkakerka taky vidím,držím palce! 🙂 kolikátý DC jseš?

terkakerka
18. srp 2014

jsem prave nejak mimo..posledni MS 19.7. ovulka byla 2.8. Řádili jsme a posl. 3 rána dušíci. Zkoušela jsem TT teď jsem delala další a nic. Je možný,že opravdu záleží na tom,jestli se testuje z ranni moči a odpolední dejme tomu? Jsem ted jeste trochu marod,ale žádný ATB neberu. A nemám bolestivý prsa jak pred každou MS. Pomooc,mimi chceme!

sleepers
18. srp 2014

@terkakerka řekla bych, že se zřejmě něco rýsuje 🙂

kacinda
18. srp 2014

Taky bych řekla, že bude ještě sílit, já měla ducha dlouho, dřív mi to potvrdili na gyndě než ten test zesílil.

mrsnikola
18. srp 2014

gratuluji 🙂 u mě to bylo stejné, první test slabý skoro neviditelný proužek a za týden druhý test a hurá s radostnou zprávou k doktorce 😉

maikkynna
20. srp 2014

Mamatest. Co myslite? Jedna se o falesneho ducha?

smima
20. srp 2014

@maikkynna myslím, že to Falešňák není, ale pořádný Duchoun pravý 😀 😀 ať je vše v pořádku !!!

miavit
20. srp 2014

Ahoj holky, co myslíte? Nevíte zda Lady Max test 2v1 dělá falešné duchy?

jge
20. srp 2014

@terkakerka Vidim dva duchy! Takto jsem take zacinala a tedka mam 4.5 mesicni bricho a 17 mesicni dracici doma.

jge
20. srp 2014

@maikkynna Me vypada normalni a pravy duch

jge
20. srp 2014

@miavit Nevim, testni za dva dny a uvidis!

maikkynna
20. srp 2014

@smima bylo by to krasny, ale mamatesty pry delaji falesne duchy 😒

maikkynna
20. srp 2014

@miavit vidim 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru