Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

1nelinka
5. srp 2016

@puutalo clovek s tim musi porad tak nejak pocitat bohuzel.. Ja jsem taky trnula jestli tam srdicko 8+6 stale bude.. Ted jdu za 3tydny a bojim se stejne jestli bude vse ok..vyhrano neni nikdy

laura1972
5. srp 2016

@markiiska Tobě taky hezký víkend 🙂 🙂

laura1972
5. srp 2016

@slunickova no to já taky no, ale dr. řekl, ze jsem.úplně zdravá, tak není problém, tak snad bude vše tak jak má být 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 neboj bude to v poradku moc nam to preju😉

laura1972
5. srp 2016

@slunickova taky doufáme, že to bude v pohodě 🙂 i já vám moc přeji 🙂

radulka57
5. srp 2016

vidíte ducha??

puutalo
5. srp 2016

@1nelinka Já jdu za necelé tři týdny, je tam teprve embiro bez srdeční akce, tak jsem z toho hrozně nervozní.

martina16horysek
5. srp 2016

@radulka57 naznak tam je ale zkusila bych jeste za dva dny 😉

juliemichal
5. srp 2016

@puutalo jé co to tu čtu za novinky?jsi těhulka? 🙂 super moc gratuluji a držím palečky aby bylo vše v naprostém pořádku ♥ ♥ v lednu jsme spolu potratily,pamatuji si tě ze skupinky srpnovky/zářijovky.jsem moc ráda,že se to znova povedlo a strašně moc držím palečky aby bylo vše v naprostém pořádku 🙂

puutalo
5. srp 2016

@juliemichal Děkuju moc za povzbuzení. Sledovala jsem tě, když jsi přišla po IUI s tím, že se zadařilo. Moc ti to přeju, vím, že jsi pro to udělala maximum! Ale nechtěla jsem nic psát, ať mi do mailu nechodí upozornění a já nejsem ještě nervóznější.
Ještě se neraduju, pořád mám velký strach, není srdeční odezva, ale je to o krok napřed oproti lednu.

juliemichal
5. srp 2016

@puutalo moc děkuji jsi moc hodná 🙂 🙂 neboj se teď už určitě bude vše v naprostém pořádku,věřím tomu 🙂 🙂 u nás to je taky teď hodně velký pokrok 😀 v kterém tt jsi?my jsme měli srdíčko v 6+4tt,ale někdo má srdíčko až v 8tt 🙂 věřím,že teď bude vše v naprostém pořádku a posílám modrásky pro štěstí ♥

puutalo
5. srp 2016

@juliemichal Děkuji. Mám komu je poslat, tak poputují k povzbuzení další mamince.
Dnes je to 5+4, na další kontrolu jsem objednaná až po dovolené za 3 týdny, do té doby budu hodně nervózní, tak snad to v práci nepoznají.

juliemichal
5. srp 2016

@puutalo vůbec není za co ♥ ♥ já jich mám docela dost,ale nevím komu posílat,kdo je potřebuje 😀 no tak to je hodně brzo ještě na srdíčko 🙂 🙂 jak jsem byla 5+3tt na kontrole tak to vypadalo takto 😀 a srdíčko nic tam nebylo a potom v 6+4tt tak už srdíčko krásně blikalo 🙂 🙂 já si myslím,že za ty 3 týdny to ještě na tobě nepoznají 🙂 🙂 jinak já jdu taky za 3 týdny na další poradnu 😀 😀 už se nemůžu dočkat 😀 😀

laura1972
5. srp 2016

Tak holky tak už jsme konečně koupili ten clearblue digi a dopadlo to takhle 🙂

laura1972
5. srp 2016

💗 Je to tam 💗

puutalo
5. srp 2016

@juliemichal To je krásná fotka, já žádnou nemám, ale v hlavě mi to zůstane asi už na pořád.
Myslela jsem, že to na mě poznají z mé nervozity. Jsem hrozný nervák a mám strach, že se jen těžko ovládnu. Tak uvidíme...

juliemichal
5. srp 2016

@puutalo máš pravdu v hlavě to určitě zůstane napořád 😀 tento okamžik viz ta fotka si taky stále pamatuji 😀 a dnes jsem 15+1tt 😀 😀 je to neskutečné jak to letí 😀 😀 ale neboj tobě to taky určitě bude utíkat krásně rychle 🙂
no tak s tou nervozitou opatrně ☹ ☹

sunny1sis
5. srp 2016

Holky, ukazal niekomu dr.max test 7/8 dpo dusika? Alebo to mam brat este ako pozostatok pregnylu 1500j z 27.7.? Foto je slabe, ale oproti zvycajnej belobe je to rozdiel.

jge
5. srp 2016

@sunny1sis Na nekterych foteckach duch vidim, jestli je to pregnylu nebo ne ukaze cas, otestuj za 2 dny a uvidis.

sunny1sis
5. srp 2016

@radulka57 kolko si dpo? Ja som si robila tento test a nic z toho. Pevne verim, ze u teba to bude tehu. 😉

juliemichal
5. srp 2016

@sunny1sis podle mě pregnyl 1500j už 10 den v těle mít nebudeš 🙂 já jsem měla v těle pregnyl 5000j 10 dnů 🙂 držím palečky aby testík sílil 🙂

veronika334
5. srp 2016

@sunny1sis ahoj ja som to mala rovnake slabe nebolo to velmi vidiet a nakoniec dneska som uz v 18 tyzdni 😊☺tak držim pršteky

veronika334
5. srp 2016
beruszka82
5. srp 2016

@laura1972
@slunickova holky moc Vám gratulují jsme na to téměř stejně,já měla posl.menstruaci 7.7. takže pokud vše vyjd ejak má budeme "těhulet" společně... bolí Vás taky trošku břicho?mě pobolívá docela podbříšek tak mám strach....

laura1972
5. srp 2016

@beruszka82 já jsem na tom stejně 🙂 ms byla naposled taky 7.7. 😀 Podle cyklu mi to melo prijit dneska, ale podle toho co mi vyšlo, tak už nepřijde. Mě nic nebolí jen prsa, sem tam po ránu je mi tak 3 dny trochu divně, ale jinak vše v pohodě🙂

beruszka82
5. srp 2016

@laura1972 prsa mě bolí taky dost tak ale ten podbřišek mě znervozňuje,já mám cyklus co 25 takže jsem to měla dostatv pondělí. 😉 testy sílí tak doufám,na kontrolu mš pozvali až na 17.8. to bude čekání...

slunickova
5. srp 2016

@beruszka82 me boli bricho kazdy den chvilkama jde mi to az do nohou a v krizi ale uz je go lepsi nez bylo a trosku vytok ja to mela naposledy 6.7 takze sme skoro stejne😃koukala sem na netu kalkulacku a to odpovida 5 tydnu a datum porodu 12 dubna😀

radulka57
5. srp 2016

@sunny1sis ty si měla taky takovýho ducha? jsem 14DPO asi

laura1972
5. srp 2016

@beruszka82 ten podbřišek, to bývá. Někdo to má, že v den ms má boleni v podbřišku, prý je to normální, pokud teda nemáš nějaké silné. Já měla minulý měsíc delší cyklus o 3 dny, normálně mívám cyklus 28 dní, takže mě ms vycházela ted na 5.8.Mě taky právě testy sílí od 10DPO jsem.každý den testovala 🙂

beruszka82
5. srp 2016

@slunickova taky mám bílý výtok břicho bolí míň ale bolí stále,no uvidíme...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru