Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

macek01
13. kvě 2014

@saraha1 moc si přeju aby to vyšlo 🙂 taky jsi měla takle slabý testíky?? 🙂

saraha1
13. kvě 2014

Jojo, mam tu fotku o nekolik stran drive. Ani ten, co jsem delala v sobotu, coz uz bylo 6tt, nemel testovaci carku silnejsi nez zkusebni. Pravda, nebyla to ranni moc, ale stejne. Ja si taky prala, aby to vyslo a ono jo 🙂.

macek01
13. kvě 2014

@saraha1 týýýý brďo tak to jsem velmi zvědavá jak toto dopadne 🙂 večer udělám ten 3. test co tu mám od jiný značky a zítra na gyndu no 😎

kacinda
13. kvě 2014

Je tááám 😉 , ja jsem je mela uplne stejne a docela dlouho,ale nagynde doktor mi to pak potvrdil z krve a pamatuju si jako dneska, kdyz jsem z prace volala na vysledek a rekl mi, že je pozitivni a ted mi v kocarku krasne spinka petimesicni Filipek. Preju, aby ti to taky vyslo 🙂 😉

macek01
13. kvě 2014

@kacinda děkuju 🙂 taky si to přeju, ale mám blbý pocit ☹ že to asi nevyjde :-/ takový divný pocit prostě... ted jsem si udělala testík nějaký lkkevný od pepino a negativní... a GSmama test mi ukáže ducha no tak já nevím :-/

kacinda
13. kvě 2014

tak já jsem to měla přesně tak, ale musíš doufat 🙂 já jsem dělala jako první GSmama a tam jsem taky měla ducha, pak nějaké levné a tam nic, ale nedalo mi to a jela jsem do obchodu pro clear blue ten co ukazuje délku početí a když mi to tam ukázalo 2-3 tak jsem doufat začala a další den běžela k doktorovi 🙂

macek01
13. kvě 2014

@kacinda k doktoru jdu už zítra tak pro něj už nepojedu 🙂 a kolikátý den zpoždění jsi si dělala clear-blue???

jargre
13. kvě 2014

Podla mna si tehotna, aj ja som mala najprv taky slabsi a za par dni bude silnejsi, k lekarovi mozes aj pockat,on hned to neuvidi, tak pockaj tyzden a tak tam skoc.

macek01
13. kvě 2014

@jargre z krve to pozná už teď ne??? 🙂

letadlo13
13. kvě 2014

@macek01 jsem měla 28 DC taky sotva viditelného ducha (večer). A za dva dny už pěknou dálnici. Ještě jsem to pak testla jednou za další dva dny a okamžitě // a to byly testy za 30 korun dva 😀 😀 😀

jargre
13. kvě 2014

Jj z krvi pozna hned, je tam zvuseny hormon ktory inac nie je ked nie si tehotna.drzim palce

macek01
13. kvě 2014

@letadlo13 No nechám se překvapit co mi zítra poví.... Kdybych to měla náhodou dostat tak to zjistí přes ultrazvuk taky že? Uvidí prokrvenou dutinu děložní.

letadlo13
13. kvě 2014

@macek01 já k doktorovi nejdu dřív jak za měsíc 🙂 nevidím důvod jít dřív. Těhotná budu 9 měsíců 😀 času dost 🙂

janaochi
13. kvě 2014

@macek01 no to nie je dobre s tým krčkom, pri tehu je dole a tvrdý. 😖

lussi
13. kvě 2014

@macek01 vypadá to pozitivně 🙂 Já testovala celkem dost a z ranní jsem měla čárky vždycky nejslabší, čípek jsem nenahmatala ani u prvního těh. tak i u tady toho těh. 😉 Držím palce ať to klapne 😉

mjiuztg
13. kvě 2014

holky coznamena grav incip

milca111
13. kvě 2014

mám doma taky tři takové testíky ale dostala jsem to ☹

macek01
13. kvě 2014

@lussi Děkuji 🙂 no já doufám, že je to poz. protože k tomu vše nasvědčuje 🙂

saraha1
13. kvě 2014

@macek01 hele, ja mela spatnej pocit porad 😀...a jeste vlastne vcera rano, az ted zacinam byt vic pozitivni 🙂

macek01
13. kvě 2014

@saraha1 prdel je že mi nic jinýho než nugeta, chleba a máslo nechutná... to budu jak koule za chvilku.... ale když mě nic jinýho nejede.... po všem mi je na blití.... 🙄

sfera
13. kvě 2014

@mjiuztg myslím, že začínajúce tehotenstvo...gravidita incipiens

terinka1989
13. kvě 2014

gratulujem 🙂

julia22222
13. kvě 2014

@macek01 nooo tak to gratuluji- drzime palce

kacinda
14. kvě 2014

já jsem dělala clear blue už den po vynechání, takže bych se nebála 🙂 Dej pak vědět, ať můžem gratulovat 🙂

triish
14. kvě 2014

@kosalucy když test ukáže pozitivní, jseš těhotná 🙂

já si dělala testy tři, první dva vyšly dost slabě...doporučuji test udělat alespoň den poté, co nenastoupí MS, a nejlépe z raní moči. Pak uvidíš, jak ty čárky naskočej 🙂

saraha1
14. kvě 2014

@macek01 ahoj, tak co?

saraha1
14. kvě 2014

@lennaaa
@satanka1 devcata, ja sem uz druhej den uplne nemozna. Od odpolednich hodin bych uz nejradsi byla v posteli. Dneska je to jeste horsi, jako po prespolnim behu 😀. Nemuzu se dockat vikendu.

satanka1
14. kvě 2014

@saraha1 to je normálne..aj ja furt polihujem..behám na wc,ležím,sem tam niečo urobím

mjiuztg
14. kvě 2014

mam bolenivpodbrisku

lennaaa
15. kvě 2014

@saraha1 ani mi nemluv...už tejden si připadám jak nemocná.nic se mi nechce.nejradši bych pořád ležela a nic nedělala...o žaludku na vodě ani nemluvím, vždycky čekám kdy a kde a koho pozvracím 😀 ještě že na ty křeče v podbřišku mi dala to magnesium, pomáhá to. jinak bych byla uplně na odpis...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru