Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jullli
11. říj 2015

Některé i když jsou těhotné tak v době ms začnou špinit takže pokud se to ještě nerozjelo nezoufej 🙂

milujicimamina
11. říj 2015

Bohužel na to já nevěřím 🙂

romelia
11. říj 2015

@milujicimamina spousta lidi normálne menstruuje. takze vse je mozne.

dasa.77
11. říj 2015

@juliemichal ahoj, 6.8.15 na laparoskopii a o dva mesice pozdeji doufate v tehotensvti? A ja myslela,ze se doporuce 3 mesice pauza......

juliemichal
11. říj 2015

@dasa.77 ahoj já jsem se právě ptala za jak dlouho se můžeme po té laparoskopii snažit o mimi a dr co mě operoval mi řekl,že klidně hned po ms... nic o 3 měsících mi neříkal ☹

luciebx
11. říj 2015

po laparce se fakt muze hned.. prave vic je o to clovek chytlavej ze otehotni....

soleilll
11. říj 2015

@juliemichal @dasa.77 Po laparoskopii stačí počkat 1 cyklus. Sama jsem šla hned po ní na IVF a bylo úspěšné.

dasa.77
11. říj 2015

@juliemichal ne vsichni doktori maji stejne nazory
ja tehda mela cysty,tak mozna proto

jinak vim,ze hodne velka snaha a myslenky jen zda se tentokrat povedlo nebo ne, je nejhorsi veci u dlouhodobych snazile. Bohuzel je to tak.

Jsme tu registrovana uz asi 6 let, (5 let jsem zde nechodila)a neradim se vylozene mezi "snazilky",ted tomu nechavame volny prubeh a citim se fajn

milujicimamina
11. říj 2015

Holky a když vás bolí prsa před ms bpli vás i když dojde?

juliemichal
11. říj 2015

@soleilll tak to je moc krásné,že hned po laparoskopii se povedlo IVF 🙂 já jsem hned první cyklus po té laparoskopii šla na IUI... povedlo se,ale odešlo to s ms...

@dasa.77 přesně tak to je pravda,že ne všichni doktoři mají stejné názory,ale já jsem se pro jistotu zeptala a měla jsem to svolené,že se můžeme hned snažit 🙂

ano ano ta snaha a ty myšlenky mě dobíjí to je pravda,ale vůbec netuším jak to mám zvládat a jak na to nemyslet ☹

a moc držím palečky aby se podařilo co nejdřív ikdyž tomu necháváte volný průběh 🙂

dasa.77
11. říj 2015

me bolivaji tak 5x do roka 🙂 takze tim se rozhodne neridim

dasa.77
11. říj 2015

@juliemichal necham se prekvapit........

milujicimamina
12. říj 2015

k ránu šílené křeče,a už se ms rozjela,ted už mě nebolí to břicho tolik,nevím co to bylo teda 😒 co vy holky?

padly_andel
12. říj 2015

Ahoj holky, posílám můj dnešní test, ms by měla přijít ve středu nebo ve čtvrtek tak snad fakt nepříde a bude všecko v pořádku 🙂

milujicimamina
12. říj 2015

@padly_andel to už bude

juliemichal
12. říj 2015

tak dnes 1DC po 6 dnech zpoždění.

milujicimamina
12. říj 2015

@juliemichal to mě mrzí☹ taky tak zase spolu

cocochanel85
12. říj 2015

@berut Ahoj! ja byla o vikendu u tchyne...cele jsem to protrpěla, ona kouri jak fabrika a me se akorát zvedal zaludek z toho ☹ jinak MS nikde (měla být ve čtvrtek) a test zatím bílý a jsem 32DC ☹ ale ten duch je krásný! za chvíli sem dáš utz 😎

juliemichal
12. říj 2015

@milujicimamina přesně tak sluni jsme v tom zase spolu akorát mě nějak strašně bolí záda a to jsem nikdy při ms neměla ☹ tak to nechápu mno ☹

berut
12. říj 2015

@cocochanel85 Ahoj, ty jo, to je jak ta moje přes kopírák, vyhýbám se návštěvám obloukem! 😀 To je ale nadějné, nevěš hlavu - já měla bílo dlouho, když o tom tak přemýším, tak první náznak namísto MS byl tvarohovitý bílý výtok... jinak první čárka až 38 DC, takže držím palce. Níže srovnání teď za tři dny, spodní je ze dneška. Ve středu bych se chtěla zastavit u dr, tak uvidím, jestli mě vezme..

lasenka01
12. říj 2015

Je to tam gratuluji, budete maminkou

cocochanel85
12. říj 2015

@berut tak poslední je krásný 😉 dnes jsem si měřila teplotu a 37,1..o víkendu to bohužel nešlo ale cítila sem se prostě na h.... a skoro celou cestu v autě jsem prospala (cca 9 hod) což je u mě divny, no uvidíme, ve středu taky půjdu na gyndu 😀 jo a v pátek jsem si nechala napsat žádanku na vyšetření vejcovodů..

semisovamys
12. říj 2015

Tak jsem si dnes koupila digitální test, je negativní.... Pozitivní testy předtím přičítám blížící se menstruaci, četla jsem, že před ní se může zvýšit hladina hCG,čímž pak mohou být testy falešně pozitivní... ☹

berut
12. říj 2015

@cocochanel85 Ano, dneska už to vypadá nadějně. 🙂 Proto chci i k dr, ať mi potvrdí, že to je v pořádku. Docela mě překvapil ten rozdíl značek, jakože vychvalovaný mamatest u mě nic moc.. ale opravdu asi záleží na každém individuálně. A to ti žádanku napsal praktický? Já sem právě byla v červenci, aby mi povrdil, že je vše ok a můžeme se snažit.. jak dlouho už se snažíte? A kolik ti je? Únava s nespavostí, nebo spíš lehkým spaním, je u mě taky aktuální. Ono v tom hraje asi i roli to počasí. Každopádně kromě toho nemám žádné příznaky, jakože klasické, co mají i netěhotné, záda, občas mě píchne v podbřišku, ale žádný drama a tak 3x za den. A včera sem si měřila tlak a mám nižší, ale to mám poslední dobou často.

cocochanel85
12. říj 2015

@berut v červnu mi bylo 30 a snažíme se od půlky dubna. Jinak tu žádanku mi napsal můj gynekolog na Sono, a přítele poženu na spermiogram 😀 Ach jo..on mi tu už začíná skákat radostí že nemám MS. No s těmi mamatesty moc dobré zkušenosti nemám, ukazovaly mi hezký duchy několikrát - falešný, proto jim nevěřím. Počkám si do středy na krev. A kolik je tobě?

berut
12. říj 2015

@cocochanel85 A nemáš stresové zaměstnání? Protože to u mě hrálo velkou roli (byť sem tomu nevěřila..že se až tak stresuju..) Mě bude 30 za dva měsíce, takže jsme věkově stejně 🙂 Neboj, pořád tam naděje je a máš pravdu, z krve to máš hned jasné a nemusíš se stresovat příp. "duchama, čárkama.".A partnerovi řekni, že zpoždění 14 dní je normální ( i když třeba sama víš, že se ti to ještě nestalo), ať tě to negativně nevysiluje. Já to partnerovi ještě úspěšně mlžím..chtěla bych, aby to bylo překvapení, takže uvidím taky ve středu.. 😅

monikavitezslav
12. říj 2015

Ahojky holky tak já stále nic.

monikavitezslav
12. říj 2015

Ahojky tak včera měla dojít ms a stále nic:_)

vapka
12. říj 2015

@padly_andel určo nepřije, držím palce....

vapka
12. říj 2015

@berut mě mamatest ukazuje také slabší čárku než Dr.max, ale ukazuje 😉 to je důležité 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru