Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
10. lis 2015

@juliemichal to netuším ☹ ale já to mívám taky někdy ano ten výtok z toho pak vubec nic celý měsíc,podle toho se nedá poznat nic ☹

vapka
10. lis 2015

@juliemichal skoč do lékárny a kup ještě testy, zítra zase testni, nakup si zásobu 😀 držím palce 😀

tmp11
10. lis 2015

@juliemichal ja jsem dnes cca 5 DPO a mám taky bílý hustý výtok... Ale to asi v tomto období máme každá, že ? Dřív jsem se tak nepozorovala tak nevím...
A v době MS spíš myvam vodnatý... Těsně před tím než to dostanu.

nikinu
10. lis 2015

@gabiatom nechci tě nějak stresovat,ale já taky měla takový čárky byla sem šťastná nejvíc a nakonec sem měla mimoděložní,ale tobě to třeba dobře dopadne držím palečky 🙂

eliotka1
10. lis 2015

@gabiatom Držím pěsti, ať je vše v pořádku! Já měla stejné čárky 13 dní po ET a vyšlo to 🙂

juliemichal
10. lis 2015

@milujicimamina no já to právě nemívám tak to taky vůbec nechápu ☹ a ještě k tomu když jsem dnes 17DPO a mám 2 dny zpoždění ☹ fakt to vůbec nechápu ☹ měla jsem ho 2x jak 2 nebo 3DPO a teď 17DPO.

@vapka já si testíky už kupovat nebudu a počkám si,buď dojde ms anebo si koupím za 4 dny testíky a uvidíme 🙂 jinak měla jsi taky ten bílý hustý,táhlý hlen na začátku těhotenství?asi ne,že? 😀

@tmp11 jé tak to já vůbec netuším zda to má být po ovu 😀 já to mám právě první cyklus,tak mi to vrtá hlavou 😀 by mě zajímalo co to má jako znamenat 😀 a moc držím palce aby jsi za pár dnů našla // 🙂

vapka
10. lis 2015

@juliemichal no, měla jsem hlen bílý hustý, ale ten se dělá i před ms, nebyl ale táhlý.... 😉

juliemichal
10. lis 2015

@vapka tak jsem to fakt měla před ms.dnes 1DC před chvíli došla teta s Červené Lhoty ☹ ale nevadí,tento cyklus jdeme do IUI 🙂 tak snad klapne 🙂

vapka
10. lis 2015

@juliemichal no, tak zase je alespoň jasno, no tak to bude určo dobrý 😀 budu držet palce 😉

juliemichal
10. lis 2015

@vapka přesně tak jsem moc ráda,že už je jasno,tak co došla,došla jako každý měsíc,nevadí 🙂 a uvidíme zda se zadaří teď to IUI a bude krásný dáreček na Vánoce 🙂 bylo by to moc krásné 🙂 20.11 jdu na UTZ do caru a uvidí se kdy půjdeme do IUI 🙂

dasa.77
10. lis 2015

@juliemichal ahoj,kolikate IUI? do vanoc jeste "casu dost" 😉

juliemichal
10. lis 2015

@dasa.77 ahoj tento rok to bude 2 a min rok byli buď 2 anebo 3

dasa.77
10. lis 2015

@juliemichal a berou se pred nim nejake hormony? zvlastni je,ze me kdyz se o tom zminil par let zpatky doktor,tak mi rikal,ze to snad vyjde na nejakych 6 tisic ☹
spis asi jak u koho a jak co

juliemichal
10. lis 2015

@dasa.77 co?já jsem byla jak v caru tady v Ostravě tak teď jsem v caru v Polánce a za IUI se nic neplatí ☹ hradí ho pojišťovna,6 pokusů ročně.tak to je fakt zvláštní,že ti říkal,že by jsi platila 6 tisíc.no v caru tady v Ostravě jsem brala clostyl před IUI a chodila jsem 12DC na folikumetrii aby určil kdy jít na IUI.teď ve Fertimedu mi žádné léky nedává,protože mi říkal,že mi clostyl nenapíše skrz toho,že bych mohla mít vícečetné těhotenství.a po IUI mám utrogestan.takže každý car to dělá jinak.v caru tady v centrum u vysoké školy mi nedával utroš a teď ve Fertimedu mi nedává clostyl.a jo jediné co teď budu platit je 300kč za utz,protože v tomto caru hradí pojišťovna jen 4 utz.

dasa.77
10. lis 2015

@juliemichal tak ono to je asi 6 let zpatky...nevim,jake byly pomery tehda
kazdopadne toho neminim vyuzit ani ted 😉

juliemichal
11. lis 2015

@dasa.77 to se ti ani nedivím,mi kdyby tak špatně nevyšli ty výsledky skrz toho sperma tak bych tam ani nešla,ale zase mi budou brát plodný hlen a budou zkoumat zda mi tam zůstávají sperma anebo ne ☹ minule mi vyšlo,že tam nenašli ani mrtvou a ani živou spermii ☹

dasa.77
11. lis 2015

@juliemichal ahoj, já tento cyklus vůbec nic nepociťuji,je úplně jiný (mrtvý), než ten nešťastný předchozí. Jen mě dost hodně bolelo v podbříšku kolem 11DC.Trvalo to sice chvíli,ale bylo to opravdu intenzivní.A nemyslím si,že by to byla ovulace,já ji NIKDY tak brzy nemívám.Spíše až kolem 20DC. Ale to už jsem Ti psala.Jsem zvědavá,co Ti řeknou tentokrát v CARu a doufám,že se zadaří.Že budeš hlásit do vánoc //. 😀

juliemichal
11. lis 2015

@dasa.77 ahojky určitě budeme obě dvě do Vánoc hlásit // ty možná tento cyklus,když je úplně jiný 🙂 jsem taky zvědavá co mi teď pěkného řeknou v caru 😀 jsem tam objednaná na 18.11 to budu 9DC a to se uvidí kdy půjdeme na IUI a na ty testy 😀 tobě moc moc držím palečky aby jsi co nevidět našla // a moc se na ně těším 🙂

serenna30
12. lis 2015

ahoj holky, dnes na mě vykouklo tohle, jsem 31 DC, duch je ve skutečnosti růžový a objevil se v limitu.

serenna30
12. lis 2015

může se jednat o těhotenství, co myslíte? Budu ráda za každý názor 😉

pajush
12. lis 2015

@serenna30 vypadá to dobře 😉

klarka724
12. lis 2015

@serenna30 ja vidim ducha 🙂 pockej este par dní 🙂

serenna30
12. lis 2015

@klarka724 to budou nervy. Zítra bych to měla dostat, tak snad to dopadne, čekáme už 2 roky..
holky kdy si můžu zkusit udělat digitál?

klarka724
12. lis 2015

@serenna30 musíš tomu věřit.Vypada to dost nadejne 🙂 digital bych zkusila cca za tyden 😉

radusik
12. lis 2015

@serenna30 Myslim,ze muzu gratulovat. Digital bych klidne udělala,abys tomu uvěřila 🙂!

marycz
12. lis 2015

@serenna30 takového jsem měla 26DC a teď končíme 10. týden 😉

vapka
12. lis 2015

@serenna30 to je duch jak blázen, myslím, že MS už nedorazí 😀

eliotka1
12. lis 2015

@serenna30 U mě tento "duch" už znamenal těhu 😀 Moc gratuluji a ať se bublinka drží celých 9 měsíců!

mercedesse
12. lis 2015

@serenna30 digitál udělej klidně hned, když máš zítra termín ms

eliotka1
12. lis 2015

@serenna30 jj, digitální test by ti už teď mohl ukázat 1+2 tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru