Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anita666
30. lis 2015

@alfousina Díky, držím palce a určitě dej vědět...já dneska měla jít na první utz :/ Ale co se dá dělat. Pokud to nevydrželo, bylo tam něco špatně.

monikagurthova
30. lis 2015

@mrnous81 Víš, opravdu to chce hlavně klid, my se snažili 3 roky a každý měsíc jsem byla zklamaná a nakonec jsem řekla dost, tak budeme bezdětní a ani jsem se nenadála a byla těhotná a přišla na to až jako poslední :D Opravdu to chce klid, nemyslet na to a ono to přijde.

kocour1
30. lis 2015

Já jsem u obou těhotenství měla jen ducha na testu a těhotná jsem byla🙂...za mě těhotná jsi, jen můžeš být ještě brzy...počkej dva dny a zkus to znovu...k lékaři nemá cenu spěchat dokud nebudeš aspoň v šestém týdnu, aby ti rovnou sdělil, že je tam vidět i srdeční akce, jinak tam budeš jezdit opakovaně a akorát se budeš ještě více stresovat🙂

alfousina
30. lis 2015

@anita666 tak to mám za sebou .Miminko je tam kde má byť. 28.12.mam přijít na ultrazvuk , už prý bude výdej jak mu by je srdicko.Tak mam ještě takový strach aby se mimco v začátcích udrželo. 😉 Hlavně že je v děloze .

anita666
1. pro 2015

@alfousina no vidíš! Moc gratuluju k dalšímu úspěchu. Všechno bude, jak má být. Je to permanentní strach, ale člověk to moc neovlivní. Držím palce

alfousina
1. pro 2015

@anita666 Moc děkuji. A Tobě přeji mnoho štěstí .Ať ti vše dobře dopadne a můžete se snažit o potomka . Ta příroda je nevyspitatelna.☺

andywolf1
1. pro 2015
alfousina
1. pro 2015

@andywolf1 tak presne to jsem mela taky při vynechání dvou dnu.Gratuluji.Supeeer.😉😉😉.

andywolf1
1. pro 2015

@alfousina Děkuji 🙂

juliemichal
2. pro 2015

holky co si o tom myslíte?dnes jsem 10DPO a včera večer na tomto testíku vůbec nic nebylo a na dnešním toto 🙂

bajule
2. pro 2015

@juliemichal Vidím 😉

juliemichal
2. pro 2015

@bajule děkuji snad není falešně pozitivní ☹ ale asi ano četla jsem si o těchto testech a prý dělají falešné čárky,ale divné je,že jsem na něm včera vůbec nic neměla a dnes s raní moči toto :(

milujicimamina
2. pro 2015

@juliemichal s těmito mám zkušenost..spatnou nekupovat ☹

juliemichal
2. pro 2015

@milujicimamina no já s těmito taky,ale k nim jsem si dělala další testíky a byly taky pozitivní,ale bohužel s toho bylo biochemické těhu... a kdyby to byly falešné tak bych asi měla i včera dušíka na testu a to jsem neměla,ale uvidíme jak to zase bude... jinak mi vůbec nedělali tyhle testy duchy nic.jsem si je už několikrát koupila a měla jsem fakt jen dušíka na něm když jsem měla to biochemko.5.12 si udělám další testík tak uvidíme 🙂

milujicimamina
2. pro 2015

@juliemichal tak si to potvrď pak jiným ať máš jistotu

juliemichal
2. pro 2015

@milujicimamina jj v sobotu si vyzkouším jiný testík tak uvidíme 🙂 ale jinak fakt mi nikdy neudělal falešnou čárku 🙂 ale uvidíme co teď 🙂

valeri10
2. pro 2015

@juliemichal juuu to je dnes novina.moc ti držím palceeeee🙂

tekkka
2. pro 2015

Ahojte holky, dnes mám teprve dva dny zpoždění. Test jsem zkusila a je tam slabší duch. Co myslíte vy? Teď to ještě trošku zesílilo. Pozná se to i tak brzy?

valeri10
2. pro 2015

@tekkka tak to je poradna čárka a ne duch
Gratuluju🙂

tekkka
2. pro 2015

@valeri10 Moc děkuji, snad máš pravdu 🙂 Uvidíme...

pekkaa
2. pro 2015

@tekkka gratuluji. To uz je jasne😉. Jenom at se mimi drzi!!

milujicimamina
2. pro 2015

@tekkka gratuluji to už je carka

tekkka
2. pro 2015

@pekkaa
@milujicimamina snad se zadařilo, byli bychom moc rádi 🙂 přesně tak, ještě aby se mimi udrželo 🙂

juliemichal
2. pro 2015

@valeri10 moc děkuji snad to není falešné co bych za to dala 🙂

milujicimamina
2. pro 2015

@tekkka Testujes už dyl? Kdy se ti na testu max objevil první duch nevis?

tekkka
2. pro 2015

@milujicimamina To je můj asi třetí test od začátku snažení. Tohle je první tento měsíc, mám vynecháno teprve dva dny, tak jsem to jen zkusila a ukázalo se tohle. Na testech předtím se mi neukázalo vůbec nic.

keny123
2. pro 2015

@milujicimamina tak jak to s tebou vypada 🙂 ?

juliemichal
2. pro 2015

tak holky další testík negativní,takže poprvé mi unimark udělal falešnou čárku :( ach jo takže bude zase 43 měsíc snažení :(

dubnacek
2. pro 2015

@tekkka tak toto duch neni,gratuluji 😉

mami29
2. pro 2015

@juliemichal myslím si že je moč už dost zředěná a pokud s koncentrovanější byl dušík tak teď bych se negativního neděsila a hlavně to chce stejné testy a nejlíp po ránu z první moči.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru