Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hul
21. bře 2016

Ahoj tak od posledně jsem nedělala test. Dnes jsem mela dostat MS a místo toho jsem jen chvilkove mela růžový výtok a ted už nic. Bolesti žádné. Jen prsa me bolí. Pokud se to nerozjede tak asi risknu test...

nordjane
21. bře 2016

@nikyninasi123 MS může být i během těhotenství, co čtu zpětně, dělala jsi ovulační testy, tak zkus těhotenský... A pokud ten bude negativní, pak se jedná o hormonální změnu v těle....

juliemichal
21. bře 2016

@nordjane ahojky jakpak se máš a co u tebe nového? 🙂

nordjane
21. bře 2016

@juliemichal ahoj, mám se dobře 🙂 A jinak ohledně snažení nevím.... Nikdy jsem netestovala, dokud jsem neměla minimálně 3 dny zpoždění, takže u toho i zůstanu 🙂 uvidíme po velikonocích... 🙂

juliemichal
21. bře 2016

@nordjane takže po velikonocích budeš mít zpoždění? 🙂 já jsem dnes už 8DC 😀 😀 je to strašné jak ty dny utíkají jak chodím do práce 😀 zítra a ve středu konečně volno tak se už moc těším 😀 😀 a potom do neděle budu v ráchotě 😀 😀 no a pak pondělí a úterý volno aspoň,že tak 😀 😀 jsem zvědavá kdy tento cyklus dojde ovulka 😀 beru zase gynex,tak snad pomůže 🙂

sandynkas
22. bře 2016

@juliemichal Ahojky, Ty též bereš Gynex a jsi spokojená? 🙂

milujicimamina
22. bře 2016

@sandynkas tak na posledni fotce nevidim nic, uvidis teda co dál mas ještě čas že? Já stále nic ten včerejšek nechápu, ale večer jsme to prostouchly tak snad dorazi potvora když už nic

dddkkk
22. bře 2016

@hul Tak pak dej vědět, jak dopadnul test 😉

juliemichal
22. bře 2016

@sandynkas ahojky já ho beru po delší době a ano spokojená jsem 🙂 🙂 sice si říkám,že asi v lednu jsem potratila díky tomu,že jsem v prosinci brala gynex a to jsem byla těhu,ale bohužel jsem o tom nevěděla a brala jsem gynex.o těhu jsem se dozvěděla v lednu a to jsem měla být v rozmezí 7-8tt a byla jsem 5-6tt a potom za 14 dnů jsem se dozvěděla,že jsem o malé přišla.aspoň jsem nemusela jít na revizi.

nikyninasi123
22. bře 2016

@sandynkas ja zas nemam zadne bolesti bradavek zadne priznaky jen nekdy je mi nevolano jen ty zvetsena prsa a nafoukle bricho ale u me MS byla jen 4 dc a 5 jsem jen spinila ano OV testy testuji od skonceni MS a myslim si ze mi to sili nevim nejde mi porat mozkem proc jsem mela spozdenou MS 14 dni to tedy nechapu kdyz jsem uz roky zpozdeni nepocitovala uvydime dalsi MS mam dostat zas 16.4 tak uvydim co se zase v mim tele bude dit tobe preji aby ti to vyslo 🙂

hul
22. bře 2016

@dddkkk je negativní, ale jelikož nevím kdy byla ovulace tak by se mohlo stát ze byla později...no nevím. Nikdy mi MS bezdůvodně nevynechala...

nikyninasi123
22. bře 2016

@hul ja mela taky negatyvni test kdyz jsem mela 14 dni spozdeni a jak si na tom tobe se MS taky zpozdila nebo uz jsi po MS ja jse sama docela nechapu nikdy jsem spozdenou MS14 nemela a pak po 2 dnech prisla a jen 4 dny

hul
22. bře 2016

@nikyninasi123 já ji mela mít včera. Cykly mám pravidelně...no uvidime

milujicimamina
22. bře 2016

@hul budes testovat?

sandynkas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hul
22. bře 2016

@milujicimamina test jsem dělala s neg

milujicimamina
22. bře 2016

@hul dnes? Taky jeste zkusim to čekání je na blázna ☹

hul
22. bře 2016

@milujicimamina jj a už mám po termínu MS. Mám jen růžový výtok a jen po utreni. Na intimce nic. Normálně nikdy nespinim a mám to na den presne

saruska26
22. bře 2016

Holky dělala jsem si test, dneska měla přijít MS, vidim tam ducha,když to vyfotim, neni to moc vidět, ale zkusím to sem dát, třeba něco uvidíte

nikyninasi123
22. bře 2016

@saruska26 ja to tam vydim a dost dobre
😀

dzogobela
22. bře 2016

@saruska26 chtěla jsem psát, že nic, ale když si to přiblížim, tak tam něco málo je 😉 držím palce

saruska26
22. bře 2016

@nikyninasi123
@dzogobela
Holky děkuji za podporu 🙂 Další test zkusim ve čtvrtek, snad to bude sílit a MS nedorazí

nikyninasi123
22. bře 2016

@saruska26 urcite ti to zesili preji at ti to vyjde 🙂

paulittav
22. bře 2016

@saruska26 taky jsem chtěla napsat, že nic nevidím, ae lehoučce tam něco asi je.... tak ať sílí! 🙂

hul
22. bře 2016

Prostě kde nic tu nic.

milujicimamina
22. bře 2016

@hul ja vcera rano vlasek uplne cervene a nic

milujicimamina
22. bře 2016

@saruska26 vidim🙂

milujicimamina
22. bře 2016

@hul to okynko je naprd vypreparuj uvidis pak lip 🙂

hul
22. bře 2016

@milujicimamina já tam fakt nic nevidím ale...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru