Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunicko156
7. dub 2016

@princezsverunka gratuluji konecne se ti zadařilo 🙂

princezsverunka
7. dub 2016

@werik153 ja ze sebe taky >..dekujiiiiiii

milujicimamina
8. dub 2016

@juliemichal tak co??

juliemichal
8. dub 2016

@milujicimamina tak dnes na tt nic ☹ a mám už den zpoždění mno ☹ ☹

milujicimamina
8. dub 2016

@juliemichal ani náznak?Máš maxe? A co teplota?

milujicimamina
8. dub 2016

@juliemichal mě to břicho stále bolí jako na ms a i prsa začaly, no do ms ještě 10dní 😒

juliemichal
8. dub 2016

@milujicimamina ani náznak mno.a jj mám maxe... a teplota je stále nahoře.. že by jsi fakt měla tak brzo těhu příznaky? 🙂 🙂

milujicimamina
8. dub 2016

@juliemichal to si nemyslím, mohu být 7 nebo 4 dpo 😀 přesně nevím, tak když je teplota nahoře to vypadá dobře ne a testik muže být pozitivní později

juliemichal
8. dub 2016

@milujicimamina no to ano to máš pravdu,to může být 🙂 🙂 no,ale už testovat nebudu a uvidíme jak se bude vyvíjet BT 🙂 🙂 a jinak podle mě brzo u tebe na příznaky není,kdo ví 🙂 🙂 uvidíš jak to dopadne 🙂

milujicimamina
8. dub 2016

Kdy jste meli dusika ? Mohu byt tak 6-7 doo a dnes bolesti jako u ms zesilili i trošku prs takto co si pamatuji bylo v tehu u me, mely jste taky tak brzy bolesti? Mam je uz druhej den

estel22
8. dub 2016

@milujicimamina tak to treba riešiť s dktorom a nie to tu riešiť to pozná len doktor

xyrina
8. dub 2016

@milujicimamina Já měla první bolesti až u porodu 😀

estel22
8. dub 2016

@milujicimamina a ducha som mala až na 31 dc a to mi potvrdil dr

tati_ana
8. dub 2016

@milujicimamina Ano, mě cca 5 dní po oplodnění začalo bolet břicho a to docela dost, až jsem měla i křeče. Potom za další cca 4 dny se k tomu přidala neskutečná bolest prsou. Testík jsem dělala 8 DPO a úplně sněhobílo, pak jsem testovala až 12 DPO a to už byla viditelná čárka 😉

milujicimamina
8. dub 2016

@xyrina to tak chci taky 😂

milujicimamina
8. dub 2016

@tati_ana dekuji tak to jsem napjata

sandynkas
8. dub 2016

@pandabox Ne, ne. v ČR.

simcapanama
9. dub 2016

Ahoj dámy, mohu take poprosit o vas názor? Dnes vecer jsem si dělala test a ta druha slabá čárka na skočila az tak po 4 minutách a nejak úplně nevim, jestli to znamena vůbec pozitivní. Mooc dekuji za vaše posouzení :( 🙂)

milujicimamina
9. dub 2016

@simcapanama urcite je pozitivní

zlatickon
9. dub 2016

Dobry den muzu poprosit take o nazor?dnes 2 dny zpozdeni bt 37,3 a test z dneska je ten dole

milujicimamina
9. dub 2016

@zlatickon vidim a na barevne?

milujicimamina
9. dub 2016

@zlatickon bi ja dnes nasla malinkeho tak drzim pesti at dále sili

milujicimamina
9. dub 2016

Ranni jsem to nevydržela snad se to udrží

zlatickon
9. dub 2016
zlatickon
9. dub 2016
milujicimamina
9. dub 2016

@zlatickon vidim ja na nich mivam falesne ale nesilili mi tobe se mi zda ze sili, nemas noznost i jine značky?

zlatickon
9. dub 2016

@milujicimamina no chci v pondeli koupit digitalni aby mi ukazal i jak dlouho jsem.Ale u tebe je hezky videt

milujicimamina
9. dub 2016

@zlatickon je moc brzy u me jeste tak jsem na to fakt zvedava pokud bude i zitra asi koupim digi taky ☺

zlatickon
9. dub 2016

@milujicimamina jojo sice si priplatime ale pro nas nedockavky je to super a je to jistota😉

milujicimamina
9. dub 2016

@zlatickon tak at to klapne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru