Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
18. kvě 2016

@mi89 ja nic holka vubec nic 😉 Nic mi neni, jsem jen zpruzela z toho svyho cyklu 😉 To bude dobry snad nekdy...ja tu budu za chvilku hlasit 150DC 😄 a vy uz budete mit mimca v brisku 😉 Nesmutni a drz se at he chit a sila do dalsiho snazeni 😉

mimimimi
18. kvě 2016

je chuť

mi89
18. kvě 2016

@leymea držím pěstí
@milujicimamina budem se podporovat prostě než to vyjde

mi89
18. kvě 2016

@mimimimi to je mazec, že nic nepomáhá. Budu na Tebe myslet 😉

mimimimi
18. kvě 2016

@mi89 děkujuuu 😉 hlavně ať jsme zdravé 😉...

leymea
18. kvě 2016

Holky ja uz bych testovala, ale musim vydrzet do patku 😀

monichka
18. kvě 2016

@leymea jsme na tom podobně, už to asinevydržím 😀 Měříš teplotu?

mimimimi
18. kvě 2016

@leymea to das 😊😉 já nevím jestli necekat jeste dýl ale vydržet chce silnou vůli no 😄

leymea
18. kvě 2016

@monichka nemerim 🙂

monichka
18. kvě 2016

@leymea a nějaké příznaky jsou? Já sice měřím a jde pořád nahoru, ale tak to nic neznamená..

leymea
18. kvě 2016

@mimimimi tak u me je to jednoduchy, kdyz v patek bude test negativni tak si muzu pripravit tampony, protoze to bud dostanu uz v ten patek nebo v sobotu 😀 zda se mi, ze ovulka byla o den driv, ale radsi pocitam ten 17DC. Bolesti vecer jsem mela 16DC a zaroven pozitivni ovu test, ale druhy den rano a cely den jsem uz nic necitila, tak si myslim, ze byla pres noc. No tezko rict 🙂

leymea
18. kvě 2016

@monichka myslim, ze to bylo 6DPO tak dvakrat za den me docela chytla bolest jako pri ovulaci. Trosku citim prsa, ale zadnej extrem. Jinak se citim normalne :-/ takze da se rict, ze priznaky zadny 😀

monichka
18. kvě 2016

@leymea no uvidíme jak to dopadne, každopádně už by mohla být sobota. držím palce

lussinka88
18. kvě 2016

@juliemichal jezisss... To ja vubec netusim. 😀 Pracuju na genetice s onko pacientama 😀... Kdysi jsem to resila pac jsem mela 3krat neprosperujici tehotenstvi... Ale pokud si pamatuju tak me rikali ze na utz je neco videt az pri 1000 hcg, ale kazdej to ma asi jinak. A co doktor to jinej nazor na tohle ranny tehu. Jinak ty jednotky mame stejny 🙂 ono to staci vykratit 🙂 pokud ti hcg stoupa a dr vi ze je to v deloze, tak bych to neresila a radovala se 🙂

juliemichal
18. kvě 2016

@lussinka88 děkuji a počkej jak vykrátit nebo co? 😀 já jsem s toho totiž jelen,vím,že právě jde vidět na UTZ mimi když je 1000 jednotek 😀 tak právě já jsem s toho jelen 😀 jinak já v lednu potratila tak mám docela obavy ☹ a všude hledám jak to je s těmi jednotky jestli náhodou se to nějak nekrátí nebo něco 😀 😀

leymea
18. kvě 2016

@monichka taky drzim palce 🙂

lussinka88
18. kvě 2016

@juliemichal to kraceni neres... Ja psala univerzalni jednotky (IU) ml/ml a tys psala IU/l coz je pomerove stejny. to neres 🙂 bud v klidu me bylo receno ze hlavni je ze hcg stoupa a ze se ani nemusi pri nizkych hodnotach ani obden zdvojnasobovat.... Pockej si jeste tyden a budes vedet vic! Ja potratila 2 krat a jednou mimodelozni a to mi neppoznali ani v nemocnici kam jsem chodila obden na odbery (videli me 4lekari vcetne primare). Poznal mi to znamej gynekolog kterej byl na dovoleny a poznal to podle hodnot. Nejdriv jsme mu neverila... ale za 14dni jsem skoncila na JIPce s vyndanym vejcovodem. Takze je to takovy zradny nezbyva jen cekat a verit....

lussinka88
18. kvě 2016

@juliemichal ale tak ditinka uz je videt 🙂 urcite to bude dobry 🙂)

andik.cz
18. kvě 2016

@juliemichal Já pracuju na biochemce a teda nic nekrátíme, vydáváme výsledky do 10 000 jednotek, pokud je hodnota na první měření vyšší (a lékaři to stačí) tak vydáváme výsledek takto: > 10 000, pokud má lékař nějaké podezření a nestačí mu takový výsledek tak na žádost lékaře dořeďujeme a vydáváme výsledky číselně i přes tu hranici 10 000 např. 18 570, ale nikdy nic nekrátíme 😉

lussinka88
18. kvě 2016

@andik.cz ja jen ze ja udavala jednotky mIU/ml a @juliemichal udavala IU/l coz je to samy 🙂 jen se to zkrati... Ja v tech jednotkach taky plavu pac mi merili prolaktin ve dvou laborkach a kazda v uplne jinych jednokach... Za boha jsem nemohla najit prepocet na netu 🙂) a ty hodnoty se lisily skoro o tisicovku 😀

andik.cz
18. kvě 2016

@lussinka88 No jasně každá laborka si určuje v jakých jednotkách se udává výsledek, já neveděla, že řešíte tvoje výsledky ze dvou laborek, reagovala jsem jen na příspěvěk od juliemichal. IU vs. mIU je stejný jako m vs. mm nebo l vs. ml. Tohle je trochu problém a proto je dobré chodit do jedné laborky. ;) Pokud se sleduje nějaký trend, vždy chodit do jedné laborky.

lussinka88
18. kvě 2016

@andik.cz resili jsme puvodne hcg, ale nejak jsme se do toho zamotaly 🙂 s tim prolaktinem byl problem v tom ze dr presel k jiny labine a me pak misto ocekavanych 20 prisel vysledek kolem 1000vky 🙂) a nemohla jsem se dovtipit kde je problem. Ja delala dlouho na imunu a ted na genetice a tam jsou jednotky pro vsechny stejny tak me to nejdriv nedocvaklo.... A nebyla jsem si jista jestli to neni u toho hCG taky - na to se julien ptala a nekdo tady resil ze nekdo udava negativni do 50j, nekdo do 5j (to bylo u nas) nebo do 1j a nekdo dokonce 0,1... Je to podle citlivosti pristroje nebo podle ceho? Ja jsem se s tim nikdy nesetkala...

andik.cz
18. kvě 2016

@lussinka88 Dle mého je to podle výrobce setu a přístroje. My se řídíme příbalovým letákem. Teď jsme například měnili sety na Parathormon a jsou tam úplně jiné meze. Takže i lékaři si na to musí zvyknout, proto by měli posílat do jedné laborky. Nám se hodnoty zmenšily nyní cca 10x.
Dolní měřitelnou mez beta hCG máme taky 0,1.

weronicaaaa
19. kvě 2016

@leymea nene..mám jen na ráno..od 6 a až to udělám jdu domů 🙂

leymea
19. kvě 2016

@weronicaaaa tak to mas dobry 🙂 ja ted mam od 6 do 9 a pak zase od 2 do 6 😀 celej den rozcrcanej 😀

weronicaaaa
19. kvě 2016

@leymea já končím maximálně ve 12 :D

leymea
19. kvě 2016

@weronicaaaa tak to neznam 😀

leymea
19. kvě 2016

Holky tak dneska me od rana pali prsa a boli bradavky 😀 ted jeste vedet jestli to znaci tehu a nebo, ze prijde MS ☹ doufam, ze to prvni 😀

weronicaaaa
19. kvě 2016

@leymea mě před MS prsa nikdy nebolely..nikdy sem neměla PMS..a když sem neveděla ještě,že jsem těhu,tak mě jako první bolely prsa a strašně se mi motala hlava..na ten popud sem si udělala test 🙂

leymea
19. kvě 2016

@weronicaaaa me prave trochu prsa boli. Jojo, kdyz jsem brala HA tak zadny pichani v podbrisku, prsa me nebolely. Kdyby mi to zustalo a nic nebolelo, tak bych to uz brala taky jako tehu 🙂 ale ted to je bud a nebo. Zitra udelam test. Tesim se, ale zaroven bojim, ze bude negativni ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru