Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kato83
21. čer 2016

Holku uz blbnu nebo tam taky neco vidite? Je to citlivost 20...

kato83
21. čer 2016

@codelat je to tam 🙂

zuzinka6
21. čer 2016

@kato83 asi jo, trošičku dušíčíček🙂

obyvatelka
21. čer 2016

@kato83 já tam teda nic nevidím 😢

juliemichal
21. čer 2016

@kato83 mě se zdá,že dušíka tam vidím 😀 😀

kato83
21. čer 2016

@juliemichal
@obyvatelka
@zuzinka6 pred dvema dny jsem si delala maxe a nic tam nebylo...
Tak zitra rano jeste vyzkousim 🙂
Jestli do te doby neprijde MS

frezie79
21. čer 2016

@kato83 jemný dušík tam nejspíš je🙂 ... uvidí se časem

juliemichal
21. čer 2016

@kato83 držím palečky aby ms nedošla 🙂

ivatko0406
21. čer 2016

@kato83 ja vidim taky ducha, ale ja ze uz presne vim, kde maji carky byt, jsem schopna je vykoukat i na tycce od nanuku!

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 já jsem taky taková byla 😀 dokud jsem nenašla pozitivní digi test 😀 tak jsem vykoukala čárky všude 😀 😀

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal to je manie, co? Jak uz vis, kde ma byt, kde je mikroskopicky videt ryha na carku, tak ji tam proste vidis. Rozum vi sve a nepotrebuje poucovat, ze nema blbnout a testovat brzo a honit duchy....a pak najednou drzis test v ruce a uz ho natacis na svetle 🙂

laskonka85
21. čer 2016

@ivatko0406 jj.to znam moc dobre😀

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 tak to máš pravdu tak to je fakt mánie 😀 a jak si vezmeš,my jsme se o třetí snažili 4 roky a 2 roky každý měsíc od 10DPO jsem si dělala těhu testy? 😀 😀 a vždy hledala a hledala a vždy jsem tu čárku tam viděla? 😀 😀 ale někdy i sílila a potom ejhle bum došla ms ... takže biochemko blbé... potom v lednu jsem potratila v cca 10-11tt,ale podle UTZ 8-9tt a to jsem přitom v prosinci měla normální ms a ani jsem neměla pozitivní testy a potom jsem si šla ukončit nemocenskou tak mi dr udělal ještě UTZ a říká no jste těhotná,ale bohužel se jedná o ZT,mělo by to být daleko starší a je to o 2-3 týdny mladší... a taky to má srpkovitý tvar.tak kdyby mi toto neřekl a 2 dr ještě nepotvrdili tak bych nevěřila tomu,že jsem těhu,protože jsem fakt nic v tu dobu na tt neměla 😀 😀 a teď 16.5 jsem našla pozitivní digi test a je všechno v naprostém pořádku,srdíčko máme od 6+4tt,ale jsem teprve 5 měsíců od potratu a jsem v 9tt tak se toho docela obávám,aby bylo všechno v naprostém pořádku.

svorly
21. čer 2016

Achjo, tak tenhle měsíc opět nic. Od 10 dpo zase špiním :/

1nelinka
21. čer 2016

@kato83 ja dusika vidim drzim palce 🙂

jarmulka
21. čer 2016

@kato83 já dušíka vidííííím 🙂 .. tak ať sílí !!!!! 😵

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal pani! Tak to je taky pribeh. Byt tehotna a mit negativni testy! A cele jak jsi to popsala. Drzim palce aby bylo vsechno dobre!!!

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 no máš pravdu to bylo úplně fakt začarované v tom lednu co jsem se dozvěděla,že jsem těhotná 😀 😀 a ani na testu duch nic 😀 😀 a moc děkuji taky věřím,že to teď dopadne na výbornou 🙂 a tobě držím palečky aby jsi co nevidět našla // na tt 🙂 🙂

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal dekuji! Snad se dockam!

kato83
21. čer 2016

Tak nakonec jsem to ted dostala... takze hlasim 1DC ...

jarmulka
21. čer 2016

@kato83 ach jo.... To mě mrzí... A nemáš to nějak brzy???? Není to jen poradne uhnizdovani?????.....

jarmulka
21. čer 2016

@kato83 aha, promiň , teď to čtu - že dnes máš termín MS ☹ ... ale někomu to přijde i přesto - tím Ti nechci dávat plané naděje, jen, že bych určitě tak za dva tři dny udělala pro jistotu nový test... a hned budeš vědět, na čem jsi 😉

kato83
21. čer 2016

@jarmulka nene dnes jsem mela termin... takze prisla úplně přesně..
Nu coz ,tak zase nakoupim ovulacni testy 🙂

kato83
21. čer 2016

@jarmulka to asi tehu nebudu, dost me zacalo bolet i bricho jako vzdy pri Ms

maximys
21. čer 2016

Dneska jsem si dělala test, mám 3 dny do MS, ale jedeme na víkend do penzionu na ochutnávku vín... Co myslíte?

weronicaaaa
21. čer 2016

@maximys tak to ochutnejte max 2 skleničky 🙂 je to tam 🙂

jarmulka
21. čer 2016

@maximys noooo , to z té ochutnávky moc nebude 😀 - manžel musí detailně popisovat a Ty si to budeš barvitě představovat 😀 ... gratulace!!!!! Tohle je krásná čárka!!!!! Kolikátý den po ovulaci a DC ????

maximys
21. čer 2016

@jarmulka Kolikátý den od ovulace jsem, tak to nevim 😀 zkoušíme to teprve 2 měsíce, takže jsem to ještě nesledovala. Brala jsem 10 let HA, tak jsem nečekala, že to půjde tak rychle. No, falešná pozitivita mě děsí, takže zatím se raduju jen maličko v duchu, počkám ještě pár dní a pak se objednám k doktorce, pokud bude čárka sílit. Ale to víno už oželím, no 😀

jarmulka
21. čer 2016

@maximys věř mi - tohle není falešně pozitivní !!! Tohle je regulérní čárka 😵

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 není za co určitě se dočkáš 🙂 jak dlouho se snažíte? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru