Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bsvet
11. říj 2016

@kstablova No já se zrovna vrátila od doktora..
Nechci dávat falešné naděje, ale teď mi podle jeho oblíbených tabulek posunul termín o 10dní dopředu - a jsme zase u početí 4dny po ovu. Taky vím, že by to nemělo být možné, ale je to prostě tak. Před 4týdny nález jen dutinky, týden na to ges. váček odpovídající velikosti pulce 5tt.. A dnes má prcek přes 2cm srdičko tluče jak o závod 😀

Někdy jsou fakta na nic. Prostě se nestresuj a určitě založíme za pár týdnů klub neuvěřitelného početí 😝

bsvet
11. říj 2016

@simi1510 Teda to je přesně můj příběh, v těhu jsem byla na neschopence, ale stejně jsem přes vzdálený přístup a telefon makala jako o závod. A pak se to celé po.... Jako by to nestačilo, tak mě v práci vrazili opravdu dýku do zad - nejdřív škemrali jestli bych se už mohla vrátit do práce, že na to aspoň nebudu myslet a pak jsem dostala výpověď, že jsem moc po doktorech a nemocnicích.
Máš pravdu, nejcennější a bohužel i nejdražší jsou v životě zkušenosti..

kstablova
11. říj 2016

@bsvet Já Ti strašně moc moc moc gratuluji, že to takto dopadlo. 😉 😉 😉

A s tím klubem jsem pro 🙂 🙂 🙂

kstablova
11. říj 2016

A přemýšlím, jestli třeba v pátek nezajít do laborky na krev jako samoplátce.... spíš pro svoji nějakou jistotu buď ano nebo ne nebo co vlastně. jako chápete, já kovaný realista.... už z toho asi magořím a chovám se nereálně. Přítel je happy, že se konečně nechovám reálně 😀 😀 😀 😀. Myslíte, že by to mělo smysl?

simi1510
11. říj 2016

@bsvet mně právě ještě po telefonu při neschopence vynervovali ... a to pár dní před tím, než jsem to zjistila, že se to konečně po té době povedlo... a pak bum, zamlklé ☹ Je opravdu důležité se nenechat prací a ničím nervovat, protože to malé pak ohrožujeme... Hold pro příště budu muset být už chytřejší 🙂

simi1510
11. říj 2016

@kstablova Pokud tě na ní neposílá doktorka, tak bych to zkusila. Každých 24-48 hodin má narůstat. TT v tomto bohužel není vypovídající ☹

Já zase jsem taková, že co nejméně k doktorům, jelikož když se jim člověk dostane do spárů, tak to stojí za to... A nakonec jsem byla celkem za tu dobu těhotenství (cca měsíc) asi u 11 doktorů 😀

Nedivím se vůbec, že z tohoto magoříš 😉

simi1510
11. říj 2016

@bsvet jinak tobě držím pěsti, ať teď je všechno v pořádku!

zuuzzkkaaa
11. říj 2016

řekla bych že ano 😉

barbarosi94
11. říj 2016

Tak po 8 mesicich se zatim nrzadarilo a ja dneska zacala brat gynex, mate zkusenosti??

miky00
11. říj 2016

@barbarosi94 ano, brala jsem ho 4měsíce, srovnal mi cyklus a teď jsem ho poslední měsíc vysadila a včera na utz bylv vidět gestační váček 🙂 takže za mě doporučuju 🙂 Mám tu skoro celé balení, otevřené ale před tím měsícem, nechcete ho někdo za poštovné?

zuuzzkkaaa
11. říj 2016

@miky00 co ten gynex všechno podporuje ?

barbarosi94
11. říj 2016

@miky00 juuu,tak to gratuluji, ja sice pravidelne ted ms mam, ale neprijde mi,ze bych mela ovulku nebo to spise nepoznam.. Zatim jsme to nechali bud a nebo ,testy ovu jsem nekupovala takze jeste zkusim gynex... A ms mam po 35 dnech

miky00
11. říj 2016

@barbarosi94 děkuji, ale zatím se neví esi se to udrží. nicméně já sem poslední měsíc vše vysadila, už mě to čekání nebavilo a ono to vyšlo 🙂 a mám tu i nějaké ovu testy, můžu přidat ke apkám, já to tu už nevyužiju. a kdyby nám tohle těhu neklaplo, tak na to všechno už prdím a holt druhé nebude. To je věčné přemlouvání přírody a mě už to nebaví.... Tak potom dejte vědět, jak jste s gynexem spokojená 🙂 já ovulky nemívala a s gynexem hned první měsíc. brala jsem ráno 7kapek a večer 7 kapek... a
@zuuzzkkaaa je to na vícero problémů, zkuset pohledat na netu 🙂

kstablova
11. říj 2016

@barbarosi94 u prvního dítěte jsem brala gynex první cyklus a první cyklus se zadařilo. Teď jsem brala 1 cyklus gynex + fertility blend a krom toho, že jsem konečně měla ovulaci, tak otěhotněla jsem také (akorát řeším zrovna, jestli prospívá nebo ne)

kstablova
11. říj 2016

holky a jak je to v těhotenství s bazální teplotou? Je kolísavá nebo nízko nebo se drží nahoře? Mě se stále drží nahoře teda. Mně teda spadla před MS a po MS opět vyletěla nahoru nad 37....

simi1510
11. říj 2016

@kstablova BT se má držet nahoře právě 😉

kstablova
11. říj 2016

@simi1510 ježišmarjáááá 😀 😀 😀
Já už fakt nevím. A k citlivým prsům, ranní nevolnosti a zvýšené teplotě přidala i zácpa. Jako nevím. Asi večer budu zakládat čarodějné ohně a tančit kolem pro udržení a správný vývoj. Nebo mě z toho už fakt trefí 😀 😀 😀 😀

Nic, ve čtvrtek jdu na krev a hotovo. Snad bude výsledek do víkendu.

Právě bylo oznámeno nové depešácké turné a v Praze bude koncert 24.5.2017 a v Bratislavě 20.5.2017. To by mi moc hezky vyšlo mehehe 😀 😀 😀

simi1510
11. říj 2016

@kstablova Koukám, že samé lepší 😀 Hlavně nic nečti, nebo budeš mít všechny příznaky, o kterých se píše, za chvíli 😀

Abych se k těm čarodějným ohňům nemusela za chvíli přidat i já 😀

kstablova
11. říj 2016

Uzavřeme čarodějnický kruh 😀 😀 😀 😀

jesterova
11. říj 2016
jesterova
11. říj 2016

@miky00 no ona tam nic neviděla,tipovala jen podle sliznice a hmatu.dnes jsem byla na krvi a odpol pro výsledky a hcg je 90 tak se docela bojím :( kontrola příští týden

kstablova
11. říj 2016

@jesterova v tom případě tě zvu do našeho čarodějnickýho kruhu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Už mi fakt hráblo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simi1510
11. říj 2016

@kstablova hlavně ať tě smích nepřejde 😉 a když se budeš smát, budeš šťastná, máš endorfiny a i mimi na tom bude líp 🙂

marienkah00000
11. říj 2016

@laura1972 moc dekuji 🙂

kstablova
11. říj 2016

@simi1510 upřímně? Mě už smích totiž přešel už včera. Toto je poslední fáze hysterie. . 😎 😎 😀 😀 Prostě apokalypsa biblických rozměrů 😀 😀- Hezký zbytek dne přeji 🙂

simi1510
11. říj 2016

@kstablova Tak to pak jo 😀 Poradím ti film na tu hysterii, popř. pak melancholii - Vrtěti ženou 😀

marienkah00000
11. říj 2016

@kaccka89 kacko ke komu chodis v mikulove? Jinak miv gratuluju

kstablova
11. říj 2016

@simi1510 to jsem viděla 😀

geryy
11. říj 2016

Dobrý den chci se zeptat dneska má dorazit ms ale zatím nic a mam zvisenou horečku přesněji 37 nevíte co to znamena ale vůbec nic mi není Děkuji za odpověď

kaccka89
11. říj 2016

@marienkah00000 dekuji, ja chodim k Novotne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru