Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kecka28
10. dub 2015

@kacenkka84 Já to mám úplně stejně, s tím 23.4.... to bude nekonečné

kecka28
10. dub 2015

@svlocka Já mám asi špatný monitor nebo oči, ale nevidím nic ☹

mic.ko
10. dub 2015

@tynulkaxix mě vyšel první "duch" až 2.den po předpokládané ms, další den zřetelnější a třetí den jasná (sice světlá) čárka, tak ještě neztrácej naději...

tynulkaxix
10. dub 2015

@mic.ko opravdu? Budu doufat, že to nedostanu. Já si vůbec nepamatuji jak jsem to mela v prvním tehu a to to není dlouho 😀

anniesfibis
10. dub 2015

@kacenkka84
jasne, rada 😀 ja jdu az 30.4. A mel by to byt 8. Tyden.....ty jsi taky poprve tehu?

Holky od kdy zacinaji nevolnosti? Ja nic nepocituji😉

mic.ko
10. dub 2015

@tynulkaxix no jasně, protože ovulace nemusí být uprostřed cyklu, ale klidně ke konci a dokonce i při ms (protože ovuluje jen jeden vaječník). Prý je prokázáno, že některé ženy nemohly dlouho otěhotnět, dokud nezkusily pohlavní styk při menstruaci. Koukala jsem na tu zprávu jako puk 🙂

anniesfibis
10. dub 2015

Ovulace je presne 14 dnu pred ms.... pokud je cyklus delsi je i ovu pozdeji, ale ms vzdy 14 dnu po ovu. .....samozrejme, pokud neni pravidelny cyklus, tak nemuzete vedet kdy by mela byt ms a tim padem nevite id ceho 14 dnu odecitat.

tynulkaxix
10. dub 2015

@mic.ko fakt vůbec nevím kdy jsem mela ovulku p 😀 ovu testy jsem si nikdy nedelal 😀 kolik vůbec ty ovu testy stoji,a kolik jich tam je?

tynulkaxix
10. dub 2015

Tak jsem holky začala špinit ☹ takže ms přichází ☹ tak se musíme poradne snažit příští měsíc

lucina90
10. dub 2015

Ahojte holky. Mohla bych se zeptat? Cykly mívám v průměru 30 dní. Dnes 35DC a včera tt negativní. Jeden den se mi k večeru motala hlava a sem tam cítím levý podbřišek jako by tlak- nebolí to spíš jen nepříjemný tlak. Jinak vůbec nic. Neberu to, že jím sladkosti, protože takový chvilky prostě mívám, zvlášť před ms 😀 a teď asi z nejistoty 😀 Kdy dělat další test? Nebo čekat až dojde ms..to nevydržím 😀
a četla jsem, že hlen by před ms neměl bbýt-tzv.sucho a já sucho teda nemám. Mám takový krémový hlen někdy vodnatější už aspoň týden

kacenkka84
10. dub 2015

@kecka28 tak pak pisni,jak jsi dopadla 😊 je to tvoje prvni tehu?!

kacenkka84
10. dub 2015

@anniesfibis no v cervenci 2014 jsem v 8tt potratila,hrozne bolesti,jedla jsem prasky,aby se to dostalo ven,doufam,ze uz to nezaziju 😢a ted po cca 8mesicich se to povedlo,tak snad se to udrzi!!ale nastesti jsem psychycky v pohode a to cekani na prvni termin je ok...o to vetsi bude radost,kdyz uvidim srdicko!💖a kdyz ne,tak to tak melo byt a klapne to priste😅

kecka28
10. dub 2015

@kacenkka84 Ano ano, první 🙂 Těším se moc, hodiny už mi bijí na poplach snad 6 let ale pořád jsem to odkládala, odkládala...

mic.ko
10. dub 2015

@anniesfibis tak tento údaj jsem se nikde nedočetla, že by všechny ženy měly ovu vždy 14dní před ms...

anniesfibis
10. dub 2015

@mic.ko je to tak....rsp. 14 dnu po ovu, nastava ms.

Nacti si metody urcovani stadia cyklu podle cervikalniho hlenu 😀 tam to urcite popsane je

mic.ko
10. dub 2015

@anniesfibis tak dnes první UZ - a je tam! Cca 5➕2, na poslech srdíčka jdu za 2týdny. Mám fotku, je tam jen malý váček s tečkou v dutince. Doufám, že se podaří, moc si to doma všichni přejeme...

anniesfibis
10. dub 2015

@mic.ko
je..das fotku? Me rekl doktor, ze to vypada na 4.tydny od poceti, mozna ani ne...tedy taky 5-6 tydnu....ale nebylo videt nic, jen ten cerny flek

anniesfibis
10. dub 2015

@mic.ko to bude to vydrzet, co 😀

mic.ko
10. dub 2015

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/jonaso...
Dávám odkaz na možnosti početí podle postavení planet v době vašeho narození, nemám ověřeno, ale slyšela jsem o tom, pro dlouho čekající maminky určitě stojí za to zkusit...

mic.ko
10. dub 2015
nelly2711
10. dub 2015

@tynulkaxix Ja též,i když tam vidim ducha ale jen ja,nikdo jinej🙂

anniesfibis
10. dub 2015

@mic.ko to je nadherny bobisek :D ...nemely by mit všechny zeny stejny nalez?kdyz jsouve stejnem obdobi?

mic.ko
10. dub 2015

No to je právě to 🙂) mám dojem, že jsme každá jiná a máme jinak ovu. Taky mám navíc krátký cyklus - po 26dnech.

mic.ko
10. dub 2015

@anniesfibis a taky nejsou všechny ultrazvukové přístroje se stejnou citlivostí!

tynulkaxix
10. dub 2015

@nelly2711 ja ho tam videla taky 🙂 ja dneska začala špinit v tak jsem myslela, že už přišla ms a ted zas nic tak fakt nevim

leontynkar
10. dub 2015

@svlocka pokud nepřijde MS, je pořád naděje!!! to mi tady taky holky říkaly, když už jsem zoufala a těhotná jsem :-*
@leus20 jakpak jsi dopadla???? Snad vše OK, myslím na tebe.. 😵

mic.ko
10. dub 2015

@tynulkaxix špinění se někdy objevuje při hnízdění oplozeného vajíčka, tak ještě není vše ztraceno

kacenkka84
10. dub 2015

@kecka28 tak toi,toi 😊kolik ti je?!me 31.uz je na case😄

tynulkaxix
10. dub 2015

@mic.ko ted mam zase krev ☹ to tělo si dela co ch

mic.ko
10. dub 2015

@tynulkaxix menstruaci poznáš, pokud je to jen špinění nebo slabé krvácení, může to souviset se zahnízděním. Hodně odpočívej a pokus se být v klidu. Tělo se rozhodne, jak s tím naloží. Držím palce, může to dopadnout dobře, věřím tomu! Dobrou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru